Jump to content
Sign in to follow this  
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
yukisan

Konto premium 3+12 dni

14 comments in this topic

Recommended Posts

Players
220 posts
7,008 battles
Players
2,166 posts
5,142 battles
1 godzinę temu, yukisan napisał:

Cześć

Za zalogowanie do WOT 3 dni + za każdą dzienną bitwę po 1 dodatkowym dniu (max 12) - do końca sierpnia.

Działa.

Dzięki za info! o7

Players
126 posts
3,509 battles

Po jakim czasie ta premka jest doliczana? Bo zainstalowałem, zagrałem ale po premce ani śladu. 

Tak na marginesie, jak pograłem w czołgi konkurencji i po kilku latach odpaliłem WOT to nie chce mi się wierzyć, że na serwerze Ru zrobiłem coś koło 12k bitew a na EU ponad 2k i że ta gra mogła mi się podobać :etc_red_button:

[ARES-]
[ARES-]
Beta Tester
1,720 posts
20,124 battles
2 hours ago, SkaranieBoskie said:

Po jakim czasie ta premka jest doliczana? Bo zainstalowałem, zagrałem ale po premce ani śladu. 

Tak na marginesie, jak pograłem w czołgi konkurencji i po kilku latach odpaliłem WOT to nie chce mi się wierzyć, że na serwerze Ru zrobiłem coś koło 12k bitew a na EU ponad 2k i że ta gra mogła mi się podobać :etc_red_button:

to samo... jak się pogra w czołgi konkurencji a potem wróci do WOT to wrażenie jest "nie no niewiarygodne, jakim cudem ja w to zmarnowałem 3 lata?". Czołgi WT to przepaść dosłownie (pozytywna).

Players
220 posts
7,008 battles
16 hours ago, SkaranieBoskie said:

Mi zaliczyło bezzwłocznie.

[GROM-]
[GROM-]
Beta Tester
43 posts
12,792 battles

Nie daje nic, wcześniej zrobiłem 3+1 premki, może miałeś jakąś misje albo zrobiłeś kilka osób w ...

Players
220 posts
7,008 battles
Players
126 posts
3,509 battles

Nie działa.

Wczoraj zainstalowałem i zagrałem. Pierwszy raz po kilku latach. Konto to samo.

Dziś zagrałem bitwę. Zero dodatkowych dni konta premium.

Może to polskie tłumaczenie jest skopane i zamiast "Wróć do nas i odbierz 15 dni konta premium" powinno brzmieć "Wróć do nas i kup 15 dni konta premium" :Smile_glasses:

[PLO]
Players
661 posts
7,936 battles

Ja za samo wejście do gry dostałem 3 dni premki. Zagrałem jedną bitwę (przegrana) i nic. Jutro znowu zobaczę.

[BASIC]
Players
3,033 posts
4,891 battles
1 hour ago, genek012 said:

Ja za samo wejście do gry dostałem 3 dni premki. Zagrałem jedną bitwę (przegrana) i nic. Jutro znowu zobaczę.

Trzy dni premki to z okazji wprowadzenia w przedsprzedaży polskiego czołgu premium. Natomiast reszta? Wygląda mi to na ofertę specjalną dla danego konta, klikaną z maila/klienta gry.

Players
220 posts
7,008 battles
12 hours ago, SkaranieBoskie said:

Może to polskie tłumaczenie jest skopane i zamiast "Wróć do nas i odbierz 15 dni konta premium" powinno brzmieć "Wróć do nas i kup 15 dni konta premium" :Smile_glasses:

... ale ja nic nie kupowałem.

Może zgłoś do supportu - dowiemy się ze źródła dlaczego nie bangla.

Players
126 posts
3,509 battles
On 8/8/2018 at 8:49 AM, yukisan said:

... ale ja nic nie kupowałem.

Może zgłoś do supportu - dowiemy się ze źródła dlaczego nie bangla.

Wysłałem i zobaczymy.

Dostałem odpowiedź, że permka będzie przyznana ale z opóźnieniem. Widać wyślą koleją transsayberyjską a nie samolotem ;)

Połączone posty - BunnyCommander

[ROEL]
Players
3,137 posts
11,043 battles

Hmm jak mi się wydaje ja nie dostałem premki za wejście do gry (3 dni), za to wejście do gry i zagranie bitwy skutkuje wypełnieniem misji i nagrodą w postaci 1 dnia premium (zaliczone wczoraj i przedwczoraj). Swoją drogą ciekawie się "gra" po kilku latach bez WoTa. Załoga bez perków etc. Wyjazd zza górki/budynku. Strzał znikąd i garaż :Smile_facepalm: Jak kilka razy kliknąłem LPM to nawet byłem 2 ... mam wrażenie że tam grają lepsi artyści niż w WoWs.

[BASIC]
Players
3,033 posts
4,891 battles

Wierz mi, Terion, że bez różnicy. Ja sobie teraz wesoło klikam artą i wiele razy nie było za bardzo wesoło. MM identyczny.

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.