Jump to content
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
Sigimundus

Vyber z archivu aneb Zabakovo zoufalstvi

50 comments in this topic

Recommended Posts

[T-N-T]
[T-N-T]
Weekend Tester, Players, In AlfaTesters
4,082 posts
9,465 battles

Slibil jsem zalozeni tohoto vlakna tak timto ten slib plnim.

A zacneme trebas timhle:

Neviditelná torpéda

https://forum.worldofwarships.eu/topic/19992-neviditelná-torpéda/
"Je normální že se mi ukážou torpéda až 1-3 vteřiny před zásahem? Jako battleship si za 3 vteřiny ani nestihnu nas*at do kalhot. Takže většina bitev končí tím že dostanu instant kill."

Tak co stale vas trapi neviditelna torpeda?  :cap_old:

• Cool 1
  • Funny 3

[IDDQD]
Beta Tester
2,718 posts
4,624 battles

Budu to postupně doplňovat ( jenom výňatky z diskuzí ) .

Spoiler

Posted May 1, 2015 
Tenhle sice nestřílí po vlastních, ale hru kazí a dost....s top tierem se odpojit ze hry kvůli nepříjemnému MM? Pak se mohu snažit jak chci, ale top tier prostě chybí
Rád bych ho viděl dneska 06.08.2018

Posted May 21, 2015
Nevim me teda capovani az tak moc nevadi - obcas je to jedina sance jak vyhrat a hlavne je to asi taky jedina sance jak vytahnout zakempany BB od kraje mapy ..i kdyz oni to vetsinou odignorujou.
A změnilo se něco ? 06.08.2018

Posted May 27, 2015
Včera typickej příklad retardovanosti některých hráčů - tedy většiny týmu - všichni jeli směrem k capu A a vykašlali se na B i C a tím pádem už od začátku prohraná hra a většina hráčů absolutně nesleduje mapu při hraní......
Pozor změna , už kašlou i na A ! 06.08.2018

Posted May 27, 2015
Já to vzdávám. Proč mít slušný tým co potápí lodě. Když stačí nepříteli  jen se schovat za skalou a máto vyhrané.
Odpověď :Tak se priste snaz taky zabrat nejakej ten bod ...
a v tom samém vlákně o kousek níž : Ono, kdyz ctu tvoje nazory, tak se vubec divim, ze hrajes multiplayer ... 
a na toto byla odpověď: Mluvíte mi z duše, pane

Posted May 27, 2015
Stretnutie vyhrava tym co ma viac alebo schopnejzlsie dd
Rosi už tehdy jsi měl svatou pravdu . 06.08.2018

Posted May 28, 2015
Capovaní je zastaralé..jsem zvědav na nové herní mody, ale od zminky o nich docela ticho ...
O kousek níž psáno : Herní módy postavené na úplně jiném principu bych určitě viděl jako vítané zpestření.
Jo není nad epicentrum proložený cyklonem . 06.08.2018

[WG-EU]
[WG-EU]
WG Staff
1,623 posts
3,224 battles

proč moje zoufalství? to z toho mám být zoufalý, či co? :cap_viking:

[T-N-T]
[T-N-T]
4,082 posts
9,465 battles
49 minutes ago, YabbaCoe said:

proč moje zoufalství? to z toho mám být zoufalý, či co? :cap_viking:

Mame zacit prispivat i do tech starych vlaken aby se tu na foru krasne ozivili? :fish_haloween:

• Funny 3

[T-N-T]
[T-N-T]
4,082 posts
9,465 battles

A krasne umeni absolutniho rymu:

MM delá si z nás WG [Edited] nebo mají [Edited]?
idealní cesta jak to zase celý [Edited] přátelé z WG

Ratatuu - Posted October 14, 2015 (edited)

A bohuzel to tema je zamcene takze ani nelze znovu otevrit k potese Zabaka :cap_tea:

[T-N-T]
[T-N-T]
4,082 posts
9,465 battles

Poměr vítězství 94% ? Proti komu hraju?
KOMON - Posted November 1, 2015

[T-N-T]
[T-N-T]
4,082 posts
9,465 battles

Moje zkušenosti s Hodnocenými bitvami
ozubeny_kolecko - Posted September 18, 2015

Ja netusil ze Stratos_HF mel multak uz v roce 2015 a ja na to nevedomky prisel az celkem nedavno  :cap_wander::Smile_ohmy:

• Cool 1

[IDDQD]
Beta Tester
2,718 posts
4,624 battles
15 hours ago, Sigimundus said:

Moje zkušenosti s Hodnocenými bitvami
ozubeny_kolecko - Posted September 18, 2015

Ja netusil ze Stratos_HF mel multak uz v roce 2015 a ja na to nevedomky prisel az celkem nedavno  :cap_wander::Smile_ohmy:

No jo no , letí to .

Já tehdy vyhrál klíč do Bety u jojíka ( hráči tanků ho určitě znají :Smile_teethhappy: ) jeho rage byli celkem pověstné

[IDDQD]
Beta Tester
2,718 posts
4,624 battles

Díl č. 2 tentokrát tema - Proč hrát World of Warships ?

Spoiler

Posted July 25, 2015 (edited)
hehe ale dylyna nám to nandavá,kluku dotáhneš to daleko a možná ve spolupráci se srpem2085 napýšete nový pravopis českého jazika. - ten byl dobrej , první člověk , kterého jsem si dal na foru do ignoru

Posted July 25, 2015
Pokud chcete dokonalou a odladěnou hru, tak se nehlaste do BETA verze.

Posted July 31, 2015
Proč hrát lodě? Protože mají ještě větší laufy jak tanky, žerou stokrát víc nafty/oleje/uhlí a ještě víc smrdí.

Posted July 25, 2015
Ja vedel ze se pobavim kdyz si to tu prectu :D Uz ten nazev topicu byl slibnej.
Zda se ti nejaka trida lodi silna? Tak proc ji nehrajes?Je to moc slozite?

Posted July 26, 2015
No tak to je gól. Po ránu jsem se příjemně pobavil. dilino

Posted July 26, 2015
WOWS i WOT vyžadují k průměrným výsledkům alespoň průměrnou inteligenci.

Posted July 26, 2015
Takze ano. Pokud tady přijde někdo s IQ tyqve a jeste si bude hrát na lidového hrdinu, tak si o vytrestani přímo koleduje.

• Funny 4

[T-N-T]
[T-N-T]
4,082 posts
9,465 battles

Himmelsdorf
Když startuje kolo Himmelsdorf, objeví se mi růžová obrazovka, vám také ?

By Ondatray2014, February 24, 2016

• Funny 1

[IDDQD]
Alpha Tester
2,791 posts
16,877 battles
Před 13 hodinami Stratos_HF řekl/a:

Díl č. 2 tentokrát tema - Proč hrát World of Warships ?

Skrýt obsah

Posted July 26, 2015
WOWS i WOT vyžadují k průměrným výsledkům alespoň průměrnou inteligenci.

:Smile_trollface:
Btw zmíněný dyly(i?)na to byl PAN troll. Ne jak ti dnešní amatéři. Ten vás ve dvou větách vytočil do rudejch témeř vždy.

Jeho fíky dohledam, ale forum je po upgradeu v tomto směru nefunkční, sigh, takže až na to budu mít náladu tak to postnu.

Avšak teď krásná perla z portálu. Článek Láska na první citadelu.

limokola
"Teď už vím, že až mi příště někdo napíše "play tetris idiot", že je to možná začátek něčeho nového, báječného..."

• Funny 1

[IDDQD]
Alpha Tester
2,791 posts
16,877 battles

Ok. Google to klasicky vyřešil :Smile_glasses:

Pár výbrových fíku z různých topiců:

dilina

• Vrchní námořník
  •  
  • dilina
  • Players
  •  
  • 78 příspěvků
  • 665 bitev

každy ma provo vyslovit svůj subektivni pocit ze hry..řeši se tu spoustu věci..ale na ten nejzavažnejši problém se tu jaksi zapomina-Jeto

fatalni chyba proč proboha živeho hru koriguje automaticky procesor který už předem stanovi -urči kdo že ma vdane misy(hře) prohrat

či se stat vitězem.Vše je předem pečlivě už nalinkovane..Tu to hru hraje taky  starši garnytura-věkovej pruměr cirka 32 roku .Nas stimhle

podvrhem vžadnem případě ne očalite.Bude se konečne stimhle fakt dosti zavažnym faktorem za bivat??Pravdě podobně se to zas

zahraje do autu.Hra je sevšim všudy komerčni zaležitost ,.tudíž tady jde především o biznis.,Už zase slišim zdejši testery jak udělaji

země debila a td. Už jsem si časem zvikl-zvikne si časem člověk i na šibenici-cha cha,.

dilina

• Vrchní námořník
  •  
  • dilina
  • Players
  •  
  • 78 příspěvků
  • 665 bitev

Kolegove no nemohu to  vydržet .Musim vam zdělit radostnou spravu,.povedlo se už mam tier 7 křižnik Pensacolu-cha cha-přatele my ji

určitě přeji .Odpurce musim trochu poškádlit-těm se asi zveda adrenalin v krvi-cha cha

Upraveno 8. srpna 2015 uživatelem dilina
Cool

• Funny 2

[IDDQD]
Alpha Tester
2,791 posts
16,877 battles

A mám v záloze dašího borce co dokázal řádně kalit vodu. Toho nahodím pouze pokud budete hodné milé děti.

CHA_CHA

Spojler

rest in pieces Dilino :Smile_ohmy:

[IDDQD]
Beta Tester
2,718 posts
4,624 battles

Spojený dva dohromady

Spoiler

Patch 0.4.0.5 ohlášen na 04.08. 2015

Posted August 2, 2015
Jakože Tirpitz si bez Ataga nekoupim ? To by byl mastný balíček ...a požadovat za to polovinu výplaty.
Odpověď - Jde o to jak velkou mas vyplatu

o kousek níž

A zase žádný prémiový CVčko....
Aspoň bude pro Taiho potrava 

Posted August 4, 2015
Nezdá se Vám,že nějak dosrali střelbu,mačkám myš a nic,až po nějakém čase začne střílet

to bude tím, že server laguje jak vepř
stane se mi to občas i teď 08.08.2018

Posted August 4, 2015
Vy máte starosti v pracovní době
Tak to počkej od půli srpna,šéf mi odjede na 5 týdnů služebně do Hondurasu,tak projedo skřín doma a dám do kupy bednu co mi utáhne i v práci lodky.Na týdle plečce co píšu,jde blbě i solitér

Posted March 28, 2015 
Bude MM rozlišovat hráče i dle skillu (např. podle statistik) ?

tak tohle je ale naivní dotaz :D
Né nic ve zlém. Očividně nemáš zkušenost s MM alá WG. Ten funguje asi na stejném principu jako dvoutaktní motor. 

Dovolim si napodobnit Serba ked chces skill mm hraj inu hru....

Posted March 30, 2015
Tímhle by jsme se navíc připravili o nejoblíbenější zábavu čet z wot na publicu. Nahánění a popravování nováčků.

[T-N-T]
Players
884 posts
4,092 battles
10 hours ago, TheComedian1983 said:

A mám v záloze dašího borce co dokázal řádně kalit vodu. Toho nahodím pouze pokud budete hodné milé děti.

CHA_CHA

Hide contents

rest in pieces Dilino :Smile_ohmy:

Cha Cha. Tak to bylo vostry. Nehral v ty dobe i WOT? Nejak si vybavuju tenhle jedinecny slohovy styl. Ignorace tecek za vetou, ktere umelecky nahradil pomlckou... 

[IDDQD]
Beta Tester
2,718 posts
4,624 battles

Dilina byl hodně dobrej , jediný člověk u ktereho jsem viděl nick a nastoupila rudá mlha před očima :Smile_teethhappy:

CHA_CHA mi nějak utekl

[T-N-T]
[T-N-T]
4,082 posts
9,465 battles

Tak ve vlaknu s Dilinou jsem nalezl dalsi poklad 

Je mi smutno, hrálo se mi krásně aa bavilo mne to. Ale hlad po penězích tuto hru opět úspěšně zničil (lodě) tak jako (tanky). Normální účet nemá již šanci proti placenému a slouží jen jako cvičný cíl. Nápad hry vynikající ovšem chápu vše pro prachy. Víte celé mi to připomíná ty ubožáky co nemohou projít nějakou hru tak nasadí "číty" pro nesmrtelnost a podobně. Je mi to líto mějte se.

Preddy_CZ - Posted October 30, 2015

No tak se vrať na zem a použij ten mozek, za dublonky máš navíc letadla na letadlové lodě přikoupíš si větší odolnost proti požáru a lepší maskování ,,, nevím co hraješ ale ještě stačí lepší munice a bude to jako tanky. Ale jsi jistě borec a rád mi tu ukážeš nějaké oznamko kde jsi byl lepší jak já můj rekord je 5 lodí a 125 000 stříbra. Tak že když jsi o tolik lepší prosím předveď se.

Preddy_CZ - Posted October 31, 2015

A zabrouzdal i do diskuze s Stratos_HF :fish_glass:

Drahý Stratosi to, že neumíš číst, jen dokazuje kdo potřebuje výhody v počtu letadel na letadlovkách, ve zvětšené míře vyhnutí se zásahu, munice že mou bitevní loď potopí torpedoborec děly protože střílí jako kulomet a podobně já než se dohrabu pro nějaké lepší vlastosti pro velitele lodi musím tvrdě makat a ne si to dokoupit a těch stupidit je čím dál více. Zkus si zahrát bez prémka a uvidíš, já si vybojoval premko na tři dny, prohlédl si ho co umí a stačí.

Preddy_CZ - Posted May 10, 2016

A perlicka nazaver :Smile_trollface:

Hlásím, že "ň" stále nefunguje. Zřejmě by to engine nezvládl, kdyby ho tam dali...

Postnuto v neznamou dobu neznamym uzivatelem

• Funny 1

[IDDQD]
Alpha Tester
2,791 posts
16,877 battles

Hlásím, že "ň" stále nefunguje. Zřejmě by to engine nezvládl, kdyby ho tam dali...

Jdu si změnit podpis :Smile_teethhappy:

edit - Tak ne. Na to nemám psychické fondy. To nastavení je... meh

[IDDQD]
Alpha Tester
3,239 posts
7,176 battles

tvuj podpis mame stejne vsichni schovany, kdo na to ma porad koukat

[IDDQD]
Beta Tester
2,718 posts
4,624 battles
1 hour ago, Sigimundus said:

zabrouzdal i do diskuze s Stratos_HF :fish_glass:

Drahý Stratosi to, že neumíš číst, jen dokazuje kdo potřebuje výhody v počtu letadel na letadlovkách, ve zvětšené míře vyhnutí se zásahu, munice že mou bitevní loď potopí torpedoborec děly protože střílí jako kulomet a podobně já než se dohrabu pro nějaké lepší vlastosti pro velitele lodi musím tvrdě makat a ne si to dokoupit a těch stupidit je čím dál více. Zkus si zahrát bez prémka a uvidíš, já si vybojoval premko na tři dny, prohlédl si ho co umí a stačí.

Preddy_CZ - Posted May 10, 2016

jejda , to si nepamatuji . už jsem napsal tolik nesmyslů , že jeden sem , jeden tam .... A ten premiák mám furt :Smile_teethhappy:

[WG-EU]
[WG-EU]
WG Staff
1,623 posts
3,224 battles
Před 3 hodinami TheComedian1983 řekl/a:

Jdu si změnit podpis :Smile_teethhappy:

edit - Tak ne. Na to nemám psychické fondy. To nastavení je... meh

počki to mi připomnělo: 

doplňky.png:cat_cool:

• Funny 2

[IDDQD]
Beta Tester
2,718 posts
4,624 battles

Poměr vítězství  Post - March 28, 2015

Spoiler

Loď jsme schpný zatím zničit jen taranem
Když ti to nejde, tak nejdřív hraj proti botům...
Boti mě vystřílej líp jak hráči jsem zjistil  

a jéje, to se mám na co těšit,když boti jsou lepší než člověk.Včera jsem dostal klíč

JJ zažil jsem v bitevní lodi hru, kde nepřátelé měli Lexington a Ranger a my jen Ranger... žil jsem přesně 3 minuty.

4. (aspon podla mna) slusne RNG, raz date zasah za 10k+ a o 15s date sotva 1k pricom ste mierili rovnako
To si mala este stasie mne sa stava aj take ze hit za 150.... a ta mrcha mi da potom na salvu pol hp

Teď jsem měl hru, kdy se dvě bitevní lodě a dva křižníky "uklidily" úplně do rohu mapy (samozřejmě na naší straně), kde setrvaly až do doby, kdy nás naprostá přesila lodí postupně vystřílela 

To me taky dostava, kazdej kdyz pise tak hraje jako boh, pak se kouknes na staty a padne ti tlama :D

Jak dlouho je růžová za TK ?

Lothar135 v debatě se Skvídem a já se do toho vložil taky
Jestli dáš 150 000 na třetím tieru, tak sežeru svoji krysu 
A bude z toho video ? Můžeš si ji polejt kečupem nebo tatarkou,podle toho co ti víc chutná
Betar jeden. Aby som si tu tier 3 mocku kvoli tebe nenechal a nenehral na nej tych 150k
Nech a na tácu mu donesou místo ´´Boobika´´  jednu ´´Lotharrate´´

No docela by to chtělo tvořit lepší divize 
Mankote to mi budeš připomínáno ještě o vánocích :D ale předtím jsme potkali lepší.Erie z Wyomingem v 6.Než jsem si toho všimnul,tak jsem napsal ´Siemka kto PL´ a můžeš hádat kdo se mimo jiné ozval
O Vánocích ? Chlape, tohle uslyšíš ještě na Velikonoce

[T-N-T]
[T-N-T]
4,082 posts
9,465 battles

Neco ze soucasnosti a z Eng fora ale rozhodne to stoji za to  alias hlavni konspirace WG odhalena :Smile_hiding:

from all above responses I got my Point "Wargaming is controlling people mind through online free war games". it's proved that people are following them blindly and they create war hysteria worldwide through these games. and the hate is promoting in the world, community against community, nation against nation.

leopard_77 - Posted 5 hours ago

• Funny 1

[T-N-T]
Players
884 posts
4,092 battles
7 minutes ago, Sigimundus said:

Neco ze soucasnosti a z Eng fora ale rozhodne to stoji za to  alias hlavni konspirace WG odhalena :Smile_hiding:

from all above responses I got my Point "Wargaming is controlling people mind through online free war games". it's proved that people are following them blindly and they create war hysteria worldwide through these games. and the hate is promoting in the world, community against community, nation against nation.

leopard_77 - Posted 5 hours ago

To byl trolling. Nebo ne?

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.