Jump to content
Sign in to follow this  
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
exmax

Nowe stateczki

34 comments in this topic

Recommended Posts

Players
71 posts

Otrzymałem dzisiaj jakaś "kupę" na moje konto w postaci trzech  stateczków:

-ZAO

-Montana

-Grozowo

Ps. Nie jestem w żadnym klanie i nie życzę sobie zaśmiecania mojego prywatnego, publicznego portu jakimś ścierwem, którego nie jestem w stanie wykorzystać....

• Cool 1
  • Funny 4

[TF16]
Moderator
4,129 posts
10,157 battles
6 minutes ago, exmax said:

Otrzymałem dzisiaj jakaś "kupę" na moje konto w postaci trzech  stateczków:

-ZAO

-Montana

-Grozowo

Ps. Nie jestem w żadnym klanie i nie życzę sobie zaśmiecania mojego prywatnego, publicznego portu jakimś ścierwem, którego nie jestem w stanie wykorzystać....

Wystarczyło nie grać okrętami tieru 8+. Ukończyłeś misję i dostałeś nagrodę. Niestety musisz poczekać, aż się skończą rankingówki... wtedy zabiorą te okręty.

• Cool 1

[COMA]
Beta Tester
362 posts
15,268 battles
13 minuty temu, exmax napisał:

nie życzę sobie zaśmiecania mojego prywatnego, publicznego portu jakimś ścierwem, którego nie jestem w stanie wykorzystać....

Uszczęśliwiają i zaśmiecają nasze porty na siłę.A tak poza tym to zawsze dziwię się po co mi znowu okręt,który już mam?(Montana).Bezsens.

• Cool 2

[B-EYE]
[B-EYE]
Weekend Tester
93 posts
7,938 battles

Hmm. Ciekawy temat..    to ludzkie nieszczęście spowodowane przez Wg.. ten dramat..   ech.. idę po popcorn..

• Cool 2

Players
71 posts
15 minut temu, Goomich napisał:

59076urzekamnietwojahistoria.jpg

No i chłopek roztropek się odezwał.... Na inną odpowiedź Ciebie nie było stać? A, sorki... Dziecię Neostrady się odezwało.... Rozumiem. Nie ma tematu na Twoim poziomie.

Pozdrówka

[BAWY]
Players
72 posts
13,588 battles

Zawsze można je wykorzystać do kupowania modułów jak są za pół ceny. Jak się skończy ich czas to moduły za friko wędrują do inwentarza:))). 

• Cool 1

Players
71 posts

Być może, ale czy to przekleństwo dodawania "śmieci" do mojego garażu będzie trwać wiecznie? Zagrałem, tylko jedną bitwę rankingową...

[TF16]
Moderator
4,129 posts
10,157 battles
2 minutes ago, exmax said:

Być może, ale czy to przekleństwo dodawania "śmieci" do mojego garażu będzie trwać wiecznie? Zagrałem, tylko jedną bitwę rankingową...

To nie jest dodawanie. To nagroda za wykonaną misję. Te okręty są dla graczy, którzy chcą zagrać w CW, a nie mają X tieru. Taki prezent od WG. Jeśli nie chcesz go widzieć to zaznacz sobie w karuzeli by wyświetlało Ci okrętów X tieru i po kłopocie. Możesz też na forum napisać by w przyszłości dodali filtr ukrywający okręty specjalne. 

• Cool 1

[TF16]
Moderator
4,129 posts
10,157 battles
Just now, exmax said:

Dlatego właśnie piszę na forum....

Widzisz, po pierwsze nie w tym dziale, po drugie Twój post raczej nie należy do rzeczowych, a raczej pisanych mocno emocjonalnie.

Podejrzewam, że gdybyś napisał tak:

"Ostatnio dostałem 3 nowe okręty X tieru. Są one mi nie potrzebne i trochę przeszkadzają w porcie. Czy byłaby szansa na wprowadzenia specjalnego filtru w porcie, aby ukrywał okręty specjalne? Temat już kilka razy był poruszany na forum i byłby to dobry pomysł. Przez takie okręty mój port robi się nieczytelny."

Myślę, że odbiór takie posta byłby całkiem inny.

• Cool 3

Players
71 posts

Nie przekonywuje mnie służalczy ton Twojego postu (bez urazu Kolego)... Są super inteligentne jednostki z firmy Wargamnig, które wychwycą wszelkie sygnały z tego forum.

[TF16]
Moderator
4,129 posts
10,157 battles
9 minutes ago, exmax said:

Nie przekonywuje mnie służalczy ton Twojego postu (bez urazu Kolego)... Są super inteligentne jednostki z firmy Wargamnig, które wychwycą wszelkie sygnały z tego forum.

Mylisz służalczość z kulturą. No, ale co tak. Powodzenia w załatwianiu czegokolwiek.

• Cool 1

Players
71 posts

Kultura? Od kiedy WG jest utożsamiana z kulturą? No to mnie ubawiłeś... Nie chcę niczego załatwiać, tylko przedstawić tym głąbom z Wargaming jakiś problem...

Ps. Teraz będzie ban...

[ZGZ]
Weekend Tester
1,873 posts
8,590 battles
8 minut temu, Marblehead_1 napisał:

#problemypierwszegoświata

No, tej "jednostki", która założyła temat raczej nie zaliczył bym do "pierwszego świata". 

• Cool 2
  • Funny 1

[ZGZ]
Beta Tester
433 posts
11,938 battles

@exmax gratuluję dobrego wychowania...  @Dark_Havocpokazał Ci jak powinien wyglądać merytoryczny feedback dotyczący problemu, który widzisz. Gwarantuję Ci, że byłyby większe szanse , na reakcję ze strony WG (a tak naprawdę studia Lesta, które zajmuje się rozwojem WoWsa) gdybyś swoje uwagi sformułował w sposób zaprezentowany przez Havoca i w odpowiednim dziale, bo w chwili obecnej przypomina to bicie piany dla bicia piany.

10 minutes ago, exmax said:

Widzę , że i pieski zaczynają szczekać...

Co udowadniasz tym postem, dodatkowo niepotrzebnie obrażając innych użytkowników...

Players
71 posts

Nic nie udowadniam... Ty udowadniasz, że stoisz za większością w tym temacie. Zastanów się,  przeanalizuj cały temat i wtedy wyciągaj wnioski.

[ZGZ]
Beta Tester
433 posts
11,938 battles

oj, udowadniasz, a ja stoję w tym przypadku za większością z bardzo prostej przyczyny - bo tym razem większość ma rację

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.