Jump to content
  • 0
Sign in to follow this  
Borubar_de_San_Escobar

Wungle - na co wydać?

49 comments in this topic

Question

Players
12 posts

Ahoj!:cap_cool:

Ponieważ to mój pierwszy post na tym forum - witam Was serdecznie!

Dobrzy ludzie - poradźcie nowicjuszowi - na co wydać ciężko wyfedrowany węgiel?

Przy przepaleniu na węgiel 1,5k stali, z uwzględnieniem aktualnej zniżki 25%, mogę przytulić Rewolucję Październikową, albo Aigle.

Co wybrać?

Z góry dziękuję za pomoc!

48 answers to this question

Recommended Posts

• 2
[H-M-F]
Beta Tester, Players
195 posts
3,915 battles
11 hours ago, __Davy_Jones_ said:

Zbieraj cierpliwie na Salem lub Musashi. Prawdziwa zabawa jest na tierach VIII-X.

ja tu bym sie nie zgodzil

Dla mnie najlepsze tiery to VI i VII (dla DDkow chyba VI jest najlepszy bo nie ma tylu radarow ;) )

• Cool 5

• 2
[CSMW]
Beta Tester
1,486 posts
10,692 battles

A ja powiem tak... W swojej klasie   Rewolucja jest dobrym okrętem, a Aigle niedomaga.

• Cool 1

• 1
Players
562 posts
4,989 battles
1 hour ago, Borubar_de_San_Escobar said:

Przy przepaleniu na węgiel 1,5k stali, z uwzględnieniem aktualnej zniżki 25%, mogę przytulić Rewolucję Październikową, albo Aigle.

Co wybrać?

Zależy czym wolisz grać a raczej na czym sb radzisz lepiej. WYdaje mi się, że rewolucją zarobisz więcej i np ja osobiście wolę BB'ki.

A tak gdybym miał coś poradzić to lepiej by było gdybyś oszczędzał Wungiel czy Stal na wyoskotierowe okręty premium. Ostanio był Musashi za 750k węgla, Kronsthadt pewnie też będzie za węgiel. Szykuje się Uss Alaska 9T premium za free expa najprawdopodobniej ale może też tak być, że będzie za Free Expa a później za Węgiel.

Tak czy inaczej z tych dwóch wybrałbym Rewolucję łatwiej zarabiać a sam osobiście wolę pancerze[pancernik] niż deski[niszczyciel]

• Cool 2

• 1
[-DWS-]
Beta Tester
4,508 posts
12,249 battles
On 8/2/2018 at 4:19 PM, Korsarz_87 said:

A ja powiem tak... W swojej klasie   Rewolucja jest dobrym okrętem, a Aigle niedomaga.

Nie wiem jak Rewolucja, bo płynąłem nią może ze 3 razy. Ale Aigle jest zupełnie normalnym okrętem, nie zauważyłem, żeby w czymś niedomagał. Nie jest OP, ale zły też nie jest.

On 8/2/2018 at 6:38 PM, Korsarz_87 said:

Aigle, choćby i był użyteczny, tyle, że ja nie umiem, to jednak- "nie niszczyciel".

Czemu tak uważasz? To gunboat a nie torpedowiec.

Ten post był edytowany przez zespół moderacji z powodu: połączenia 2 postów.

• Cool 1

• 1
[CSMW]
Beta Tester
1,486 posts
10,692 battles
17 minutes ago, rtfm_pl said:

Czemu tak uważasz? To gunboat a nie torpedowiec.

Bo ze względu na "krowiastość" i wychyły dział nie chcę się strzelać nawet z szit-no-name. Przez "niszczyciel" nie uważam tylko  i wyłącznie "torpedowiec". Wiem, że on ma być raczej mocny w działach, ale nie jest. A, i jeszcze trajektoria... Serio, wole sie strzelać japończykiem.

• 1
[ARES-]
[ARES-]
Beta Tester
1,720 posts
20,110 battles
17 hours ago, Korsarz_87 said:

Może i tak, ale chodzi mi o to, że- Rewo to "pancernik-pancernik", a Aigle, choćby i był użyteczny, tyle, że ja nie umiem, to jednak- "nie niszczyciel". 

to taki Chabarowsk z dymem, tyle że 4 poziomy niżej. Styl gry i fun podobny jeśli ktoś to lubi. Jeśli nie lubisz, to faktycznie porażka będzie. 

• Cool 3

• 1
[TF16]
Moderator
4,129 posts
10,157 battles
30 minutes ago, Borubar_de_San_Escobar said:

Ok, mogę poczekać, ale w łódki gram od przypadku do przypadku, więc czekanie na X premium, to dla mnie "na święty nigdy". Do tego - zniżki 25% do zakupu okrętów za węgiel - są stałe, czy czasowe?

Zniżki są przyznawane co jakiś czas. Jeśli wykorzystasz zniżkę na okręt to po 6 aktualizacjach dostaniesz nową zniżkę:
https://worldofwarships.eu/pl/news/common/arsenal-more-resources/

• Cool 2

• 1
[ARES-]
Players
426 posts
23,023 battles
On 8/20/2018 at 10:22 PM, Razjael said:

Podałem to przykładowo w sensie, że warto zbierać i czasem poczekać niż kupić coś co zalega od dawna w sprzedaży. 

Idź gdzie indziej trollować skoro nie wnosisz nic do tematu ani nie udzielasz odpowiedzi tym bardziej, że trochę już minęło.

Nie trolluje po prostu gościu się pomyliłeś i wyszła astronomiczna suma tego węgla. Odpisałem tobie stricte. Po co ten jad?

On 8/1/2018 at 7:30 PM, Borubar_de_San_Escobar said:

Co wybrać?

Zbieraj ten węgiel bo być może coś ciekawszego możesz kupic. Nie wydawaj na Rewolucje, nie jest to jakiś wybitny okręt. Jean Bart może być ciekawą propozycją jeżeli będzie w arsenale. Alaska też może dojść. Ale pytanie czy lubisz grać na wysokich tierach.

On 8/1/2018 at 10:46 PM, __Davy_Jones_ said:

Zbieraj cierpliwie na Salem lub Musashi. Prawdziwa zabawa jest na tierach VIII-X.

Może nie każdy lubi wysokie. 

Ten post był edytowany przez zespół moderacji z powodu: połączenia 3 postów.

• Cool 1

• 0
[-DWS-]
Beta Tester
4,508 posts
12,249 battles
1 hour ago, Borubar_de_San_Escobar said:

Co wybrać?

Niszczyciel czy pancernik, oto jest pytanie. Jak nie wiesz, to bierz Aigle, jest tier wyżej, możesz nim jeździć operacje, zaliczać misje i zbierać flagi i inne ekstrasy. Czysty zarobek w srebrze to na obu będzie nierewelacyjny, bo to niskie tiery.

• Cool 3

• 0
[BSW-F]
Players
1,039 posts
11,861 battles

Popatrzyłem na statystyki tematotwórcy i widzę, że gra dużo niszczycielami, więc może Aigle będzie dla niego lepszym wyborem, ponadto jeszcze kolega rtfm_pl ma także racje.

• Cool 1

• 0
[CSMW]
Beta Tester
1,486 posts
10,692 battles
2 hours ago, rtfm_pl said:

Nie wiem jak Rewolucja, bo płynąłem nią może ze 3 razy. Ale Aigle jest zupełnie normalnym okrętem, nie zauważyłem, żeby w czymś niedomagał. Nie jest OP, ale zły też nie jest.

Może i tak, ale chodzi mi o to, że- Rewo to "pancernik-pancernik", a Aigle, choćby i był użyteczny, tyle, że ja nie umiem, to jednak- "nie niszczyciel". 

• 0
[BSW-F]
Players
1,039 posts
11,861 battles

Borubar, na wszelki wypadek zostaw sobie jeszcze węgiel, potem pomyślisz, zdecydujesz. Masz sporo czasu.

• Cool 1

• 0
[ARES-]
Players
426 posts
23,023 battles
On 8/1/2018 at 8:49 PM, Razjael said:

Zależy czym wolisz grać a raczej na czym sb radzisz lepiej. WYdaje mi się, że rewolucją zarobisz więcej i np ja osobiście wolę BB'ki.

A tak gdybym miał coś poradzić to lepiej by było gdybyś oszczędzał Wungiel czy Stal na wyoskotierowe okręty premium. Ostanio był Musashi za 750k węgla, Kronsthadt pewnie też będzie za węgiel. Szykuje się Uss Alaska 9T premium za free expa najprawdopodobniej ale może też tak być, że będzie za Free Expa a później za Węgiel.

Tak czy inaczej z tych dwóch wybrałbym Rewolucję łatwiej zarabiać a sam osobiście wolę pancerze[pancernik] niż deski[niszczyciel]

750 k węgla to by trzeba było non stop grać żeby w rok zdobyć. LOL. Musashi 176 k węgla bez kuponu.

On 8/2/2018 at 4:19 PM, Korsarz_87 said:

Aigle niedomaga? To tobie khaba też by niedomagał . Bo to jest ten sam styl gry, nie idziesz Aiglem sam na kapa zwłaszcza gdzie jest dość Waśko bo jest długi i nie skręca dobrze. To jest lider jak Khabarovsk. Ma strzelać z daleka w pancerniki i torpedować je, masz okienko 0.2 km. Torped mało jest się robią masakrycznie dużo dmg jak na ten tier. Ich reload jest też całkiem dobry. Dla mnie to dobry DD przez jakiś czas byłem wśród pierwszej 10 serwera EU pod względem top dmg na nim :cat_paw:

Ten post był edytowany przez zespół moderacji z powodu: połączenia 2 postów.

• Cool 1

• 0
Players
562 posts
4,989 battles
38 minutes ago, MacArthur92 said:

750 k węgla to by trzeba było non stop grać żeby w rok zdobyć. LOL. Musashi 176 k węgla bez kuponu.

Podałem to przykładowo w sensie, że warto zbierać i czasem poczekać niż kupić coś co zalega od dawna w sprzedaży. 

Idź gdzie indziej trollować skoro nie wnosisz nic do tematu ani nie udzielasz odpowiedzi tym bardziej, że trochę już minęło.

• Cool 1

• 0
Players
12 posts

Dzięki za Wasze opinie! :cap_like:

Ostatecznie nie wytrzymałem, przepaliłem surowce na kontenery.

Dzięki temu - gdy się doczłapię, będę mieć stałe malowanie dla prawdziwej legendy - Bismarcka. Do tego dorobiłem się Jacka Dunkirka (w momencie, gdy go zdobywałem, nie było wiadomo, że wróci Operacja Dynamo :etc_swear:), dzięki czemu teraz mam łatwiejszy start do herbacianych niszczarek, i Honora, przez co mniej będzie boleć grind żabojadów :cap_haloween:

Zasoby węgla stopniowo odbudowuję.

Teraz zastanawiam się, na co wydać suwereny? Na razie mam 180, ale stale przybywa, bo ostatnio łajby wciągnęły mnie mocniej, niż Świat Zbiorników.

Krewniak Jacka - Bert, Garland, Warspite?

Poradźcie, Dobrzy Ludzie!

• 0
[H-M-F]
Beta Tester, Players
195 posts
3,915 battles
3 hours ago, Borubar_de_San_Escobar said:

Dzięki za Wasze opinie! :cap_like:

Ostatecznie nie wytrzymałem, przepaliłem surowce na kontenery.

Dzięki temu - gdy się doczłapię, będę mieć stałe malowanie dla prawdziwej legendy - Bismarcka. Do tego dorobiłem się Jacka Dunkirka (w momencie, gdy go zdobywałem, nie było wiadomo, że wróci Operacja Dynamo :etc_swear:), dzięki czemu teraz mam łatwiejszy start do herbacianych niszczarek, i Honora, przez co mniej będzie boleć grind żabojadów :cap_haloween:

Zasoby węgla stopniowo odbudowuję.

Teraz zastanawiam się, na co wydać suwereny? Na razie mam 180, ale stale przybywa, bo ostatnio łajby wciągnęły mnie mocniej, niż Świat Zbiorników.

Krewniak Jacka - Bert, Garland, Warspite?

Poradźcie, Dobrzy Ludzie!

ja wszystkie suwereny przepalilem na kontenery

z kupionego kontenera wypadl ICarus, z tych kupionych Acasta i Jervis (kupujesz kontener za 12 suwerenow, 5 dostajesz z powrotem czyli kontener kosztuje 7 suwerenow).

Jervis wypadl po ponad 20-tu otwartych kontenerach od wypadniecia Acasty.

Teraz jeszcze probuje dostac tier VIII (w sumie fajny event - UK DDki juz nie weszly a ja mam juz wszystkie interesujace mnie tiery, VIII zwykle za bardzo nie grywam to by stala w porcie i sie kurzyla)

(a - w misjach na francuskie BBki zebralem wszystkie kontenery i nie wypadla mi ani jedna misja .... )

• Cool 1

• 0
[E--C]
Players
518 posts
4,987 battles

Jak najszybciej skończyć misje na Jervisa i zbieraj wszystkie możliwe suwerenny. Być może wystarczy na jakąś premie( nawet przy dokupieniu 2-3 kontenerów będzie to imo. opłacalne).

Pozdrawiam :Smile_honoring:

• Cool 1

• 0
Players
12 posts
7 godzin temu, MexicosBocianos napisał:

Jak najszybciej skończyć misje na Jervisa i zbieraj wszystkie możliwe suwerenny. Być może wystarczy na jakąś premie( nawet przy dokupieniu 2-3 kontenerów będzie to imo. opłacalne).

Pozdrawiam :Smile_honoring:

Jervis już zacumowany :Smile_medal:

Co masz na myśli, pisząc "jakąś premię"?:Smile_honoring:

• 0
[E--C]
Players
518 posts
4,987 battles
9 godzin temu, Borubar_de_San_Escobar napisał:

o masz na myśli, pisząc "jakąś premikę"?

Cudowna autokorekta w telefonie, chodziło mi o to że suwereny można wymienić w arsenale na okręty premium: Gallant (200s.) i Warspite(220s.)

Pozdrawiam :Smile_honoring:

• Cool 1

• 0
[-HSR-]
Players
24 posts
2,398 battles

Ja tam sobie Aigle wykupiłem. Fajnie się gra, ale to na botach, na 20 minut gry, 400 k się zarabia..Na randomie zależy co się zrobi, ale to wiadomo..no i czy wygramy. Zbierałem na Salema,ale jak się dowiedziałem że to nie zarabia jak premka, to zrezygnowałem. Lepiej brać Musashi, albo na coś innego co będzie.Właśnie, wiadomo czy będą jakieś nowe okręty w arsenale?

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.