Jump to content
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
YabbaCoe

Veřejný test verze 0.7.8 - Všeobecná zpětná vazba

9 comments in this topic

Recommended Posts

[WG-EU]
[WG-EU]
WG Staff
1,622 posts
3,224 battles

Kapitáni! :cap_viking:

Na veřejný test přichází verze s pořadovým číslem 0.7.8! Informace o všem, co je testováno v této verzi najdete v našem portálovém článku

Jaké jsou vaše názory? Napište nám své komentáře! 

Players
171 posts
5,727 battles

Jestli půjdou další aktualizace tímto tempem tak mám obavu že se v nabídce všeho možného co mohu získat, úplně ztratím a vlastně mi pak budou všechny ty ůžasné vylepšení a bonusy atd., tak nějak volné :cap_book:

..., spíš mě trápí o co mohu přijít a to mě teda štve - prostě pirátská vlajka v ,,hodnocenkách,, byla moje meta a ta je pryč :Smile_facepalm:  ...., a, a, a, nějaké sbírání kovů a žetonů mi Jollyho nenahradí :Smile_izmena:

..., no a konečně kapitánka pro nás velké kluky protože ty uječený manga příšery jsou fakt děsný ...., ale ne :Smile_amazed: co to jako má bejt?...., parta fantasmagorických příšerek z vesmíru a velitelka Dasha která je oblečená jako Au-pair, chtějí mi snad tvůrci hry šetrně naznačit že hra je určena dětem do deseti let? Opravdu jsem čekal fešandu ve vojenském sáčku s rozhalenkou ale toto??? Ikona s milou vychovatelkou opravdu není můj příslovečný šálek kávy, ty nášivky to malinko žehlí ale opravdu jen malinko asi takhle ( - ) :Smile_teethhappy:

dasha.png

• Cool 3
  • Funny 1

[T-N-T]
[T-N-T]
Weekend Tester, Players, In AlfaTesters
4,080 posts
9,465 battles

Dasa sice vypada opravdu pekne v te stilizaci pro jednotlive narody ale taky se priklanim k nazoru ze by bylo lepsi pokud by byla jako kapitanka v narnicke uniforme.

Neco na zpusob jako je tady vtomhle videu

• Cool 1

[IDDQD]
Players
350 posts
11,513 battles

Když už je potřeba vytěžit u náctiletých popularitu Dashi (neb se jim zřejmě podle výzkumů WG zjevuje ve vlhkých snech), očekával jsem alespoň dvě základní věci dokazující respekt ke hře a zároveň i ukázku, jak si dokáže tým WG vyhrát s možností implementovat do hry vlastního člověka :

- Dasha ve stylových námořních uniformách (i když se pořád peru s tím, že kapitánem bojové lodi bude žena, ale budiž - viz mangy) a ne jako - jak bylo trefně řečeno - "au-pair". Ještě bych odkýval námořní tričko, což by mohl být kompromis mezi mými představami a představami šestnáctiletého puberťáka. Co bude příště? Dasha v bikinách? Bez bikin? ...

- Namluvení všech národnostních variant Dashi jen a pouze v ruštině? Vážně??? To si WG nedá ani tu práci, aby Dashenka přečetla z papírku 6 vět i v jiném jazyce? ...

Jasné, námitku "když se ti nelíbí, necpi si ji na loď" logicky očekávám a beru, tohle je prostě jen povzdech, jak (opět) WG dokáže zabít a odfláknout i docela normální nápad ...

• Cool 4

[IDDQD]
Alpha Tester
2,790 posts
16,877 battles
Před 17 hodinami lieutenant_42 řekl/a:

Zrovna včera nás napadlo jaké to musí být pro nováčka přijít do této hry.
Máme celkem SEDM měn.

Do toho všelijaké sbírky, tuny misí, kampaně, novinky (aneb ten hnusnej červenej spam všude po přístavu) a bla bla bla.
Výsledek pak přípomíná tohle.

Takže totální chaos a zmar umocněnej čím dal rychlejším postupem hrou.

Když si v pondělí založím nový acc, kdy budu mít TX? Středa? Čtvrtek? A ti hráči neví o hře nic....
Proč prostě neodtraníte ze hry XP (zkušenosti)? Každý dostane vše co je ve stromě s plným kapitánem a pohoda ne?

Ta Au-pair je v duchu toho co teď WG dělá. Nepoužívá mozek. A pokud Dasha opravdu není schopná přečíst pár vět z papírku, tak ji počítám klesnou preference. A dobře jí tak! Blbky nikoho nebaví :crab:

• Cool 5

[T-N-T]
Beta Tester
855 posts
6,976 battles

No, Dasha uklízečka by ještě šla (3. v horní řadě), ale jako kapitána dát uklízečku? 
Kdyby mohla leštit torpéda u kontíků, tak by to bylo o třídu lepší.

P.S.: Dasha a ti vesmírní kapitáni mají nějaké personalní skilly, nebo je to jen jiný obrázek a zvuky?

• Funny 1

[BL4CK]
Players
149 posts
7,773 battles

Ja sa pripájam ku tomu čo bolo napísané vyššie. Už začína byť toho neúnosne veľa. Skúsení hráči sa s tým prívalom nových vecí nejako vysporiadajú a dokážu si hneď odfiltrovať, čo je pre nich zaujímavé a čo je "odpad" , ale ako píše TheComedian1983, pre nováčika je to úplný chaos. A potom to dopadne tak, že noví hráči to po krátkej chvíľke vzdajú, lebo nemajú chuť prekúsavať sa objemných obsahom hry, alebo sa na všetko vyprdnú a jediné čo sa naučia je, že 4-mi  klávesami sa ovláda plavidlo a klikaním myši sa strieľa. A potom sa rozčuľujeme nad tým, že veľa hráčov na vyšších tieroch nepozná ani základy hry.

• Cool 2

[T-N-T]
[T-N-T]
Weekend Tester, Players, In AlfaTesters
4,080 posts
9,465 battles

Nevim jak to vypada v lodich pro novacky ale to s premirou obsahu  mohu potvrdit ze skusenosti v tankach.

Po x letech jsem je zase zapnul a po pravde mam sice nekolik let zkusenosti z hrani zdrivejska ale ted jsem garaz skoro ani nepoznal.

Je tam tolik moznosti co kde nandat/vypnout/zapnout/pridat ci nastavit ze jsem se v tom ztratil. Takze ted jsem akorat dal HE munici do KV2 s 152 delem a jezdim ciste na odlechceni/odpocinek a radsi neresim jestli neco nemam spatne nastavene . . . v podstate klasicke rajce(takze pokud me potkate v tankach tak se nezlobte).

A predpokladam ze neco podobneho bude mit asi i novacek v lodich.

Myslim ze tomuhle mel zabranit "Account Level" ale na 15 uroven se dostanou hraci po par bitvach. Mozna by stalo za to prehodnotit podminky pro ziskani jednotlivych urovni

A jeste poznamka k Dase - me osobne se ta narodnostni stilizace libi a i ty saty ji slusi ale evokuje me to spise clenku civilni spravy pristavu nez kapitanku valecne lode.

• Cool 4

[WG-EU]
[WG-EU]
WG Staff
1,622 posts
3,224 battles

Děkuji za vaše komentáře. Dnes přichází na test verze 0.7.9, proto zavírám toto vlákno :Smile_honoring:

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.