Jump to content
Sign in to follow this  
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
YabbaCoe

Veřejný test verze 0.7.8 - Hlášení chyb

13 comments in this topic

Recommended Posts

[WG-EU]
[WG-EU]
WG Staff
1,623 posts
3,224 battles

Kapitáni! :Smile_facepalm:

narazíte-li při testování verze 0.7.8 na nějakou chybu, nahlaste nám ji, prosím, do tohoto vlákna.

Jak hlásit chyby?

Pro snadnější navigaci a shromažďování vašich hlášení prosím dodržujte následující pravidla:

Podívejte se, jestli již bug nenahlásil někdo jiný. Pokud ano, přidejte své hlášení k již existujícímu tématu.

Založte vlákno s jasným názvem

Vyhýbejte se příspěvkům mimo téma daného vlákna

Pro bugy a chyby týkající se problémů s grafikou, pádů hry atd. prosím přiložte ve spoileru kopii souboru dxdiag.

Pro chyby na mapách přidejte obrázky, případně záznam z bitvy, pokud jej máte k dispozici.

Zkuste nám dodat co nejvíc informací o situaci, kdy se bug objevil.

Doporučená struktura hlášení bugu:

Loď

Mapa

Čas

Popis bugu

kopie záznamu dxdiag

V příloze nebo nalinkovaný obrázek/záznam bitvy.

Záznam z dxdiag schovejte do spoilerů, abyste usnadnili procházení tématu.

Děkujeme 

:Smile_honoring:

Players
85 posts
210 battles

Ahoj, neviem ci je to chyba, alebo to tak ma byt, v kazdom pripade to vadi mojmu OCD, tak to postujem do chyb.

Pri otvarani narodeninovych kontainerov ide najprv zvuk a az potom sa balicek otvori, som si isty ze obe akcie maju ist sucasne.

[WG-EU]
[WG-EU]
WG Staff
1,623 posts
3,224 battles
Před 2 hodinami nothero01 řekl/a:

Ahoj, neviem ci je to chyba, alebo to tak ma byt, v kazdom pripade to vadi mojmu OCD, tak to postujem do chyb.

Pri otvarani narodeninovych kontainerov ide najprv zvuk a az potom sa balicek otvori, som si isty ze obe akcie maju ist sucasne.

Rozhodně to má být tady. Díky moc za nahrání a připomenutí této chyby. Nahlásil jsem to :cap_like:

[CULMY]
[CULMY]
Beta Tester
241 posts
11,555 battles

Taky přídám rovnou 3 chyby :Smile_facepalm: Tak 2 z toho jsou že perma kamo na edinburg a z23 je za měd vyměněné v inventáři je ale na lůd nelze namontova protože v soupisce kamufláží není .. tudíž a to se dostávám ke 3 chybě nelze splnit mise :) a nemám ani nic vypnuté že bych jí viděl ta se na to zkuste kouknout :cap_like:

shot-18.08.10_19.17.49-0758.jpg

shot-18.08.10_19.18.12-0646.jpg

shot-18.08.10_19.18.38-0169.jpg

shot-18.08.10_19.19.14-0516.jpg

shot-18.08.10_19.19.26-0712.jpg

shot-18.08.10_19.19.34-0270.jpg

[CULMY]
[CULMY]
Beta Tester
241 posts
11,555 battles

no vida další chybka :D v tom vašem slavnostním petrohradě ( myšlen přístav ve hřepro jisté rejpaly ) se uprostřed lodi objevuje  to co je promítano na zdi :D tohle mi přijdou jako chyby z alfa nebo beta verze sory jako ... :cap_wander:

shot-18.08.10_19.36.22-0250.jpg

• Funny 1

[T-N-T]
Players
884 posts
4,092 battles
10 minutes ago, marty01234 said:

no vida další chybka :D v tom vašem slavnostním petrohradě ( myšlen přístav ve hřepro jisté rejpaly ) se uprostřed lodi objevuje  to co je promítano na zdi :D tohle mi přijdou jako chyby z alfa nebo beta verze sory jako ... :cap_wander:

shot-18.08.10_19.36.22-0250.jpg

Potemkinova Vesnice?:D

• Funny 2

[CULMY]
[CULMY]
Beta Tester
241 posts
11,555 battles
11 minutes ago, Endala said:

Potemkinova Vesnice?:D

zdá se a nebo je to nová plnánovaná kamufláž :cap_haloween:

Players
85 posts
210 battles
5 hours ago, marty01234 said:

Taky přídám rovnou 3 chyby :Smile_facepalm: Tak 2 z toho jsou že perma kamo na edinburg a z23 je za měd vyměněné v inventáři je ale na lůd nelze namontova protože v soupisce kamufláží není .. tudíž a to se dostávám ke 3 chybě nelze splnit mise :) a nemám ani nic vypnuté že bych jí viděl ta se na to zkuste kouknout :cap_like:

shot-18.08.10_19.19.34-0270.jpg

vidis to ozubené kolečko na druhej strane ako filter? Klikni nato, a vsetko si zaskrtni. Defaultně to je vypnuté. Potom budes kamufláže za měď vidět.

[CULMY]
[CULMY]
Beta Tester
241 posts
11,555 battles
13 hours ago, nothero01 said:

vidis to ozubené kolečko na druhej strane ako filter? Klikni nato, a vsetko si zaskrtni. Defaultně to je vypnuté. Potom budes kamufláže za měď vidět.

:cap_wander: dík za radu myslíš že jsem to neudělal ? :Smile_great:_ jenže stále nic proto jsem to sem dal  ale jinač dík za tip :cap_like:

Players
85 posts
210 battles
1 minute ago, marty01234 said:

:cap_wander: dík za radu myslíš že jsem to neudělal ? :Smile_great:_ jenže stále nic proto jsem to sem dal  ale jinač dík za tip :cap_like:

na tvojom screene bol filter lodi, zobrazovanie specialnych kamuflazi je na druhej strane, presnejsie pod "Historical Ships -> Imitation"
Pisem ti to iba preto, lebo sa lahko da pomylit, a hlavne preto, lebo mne to bezproblemov islo.
shot-18_08.11_12_51.32-0779.thumb.jpg.307c0d01df5749698a928da69e877081.jpg

[CULMY]
[CULMY]
Beta Tester
241 posts
11,555 battles
1 hour ago, nothero01 said:

na tvojom screene bol filter lodi, zobrazovanie specialnych kamuflazi je na druhej strane, presnejsie pod "Historical Ships -> Imitation"
Pisem ti to iba preto, lebo sa lahko da pomylit, a hlavne preto, lebo mne to bezproblemov islo.
shot-18_08.11_12_51.32-0779.thumb.jpg.307c0d01df5749698a928da69e877081.jpg

jojo díkes mě to šlo zobrazit až po dvou restartech kllienta takže asi tam nějakej problém byl každopádně vše jsem měl zapnuté to co mi ukazuješ na screenu jsem měl vše viditelné stejně to nešlo a až po dvou restartech klienta kdy se hra sekla při načítání do bitvy mimochodem asi 4x :Smile_facepalm: tak  po druhém nuceném vypnutí se to teprve začalo zobrazovat takže dík za pomoc ale chybka byla někde ve hře ...

• Cool 1

[WG-EU]
[WG-EU]
WG Staff
1,623 posts
3,224 battles
V 8/11/2018 v 15:33 marty01234 řekl/a:

jojo díkes mě to šlo zobrazit až po dvou restartech kllienta takže asi tam nějakej problém byl každopádně vše jsem měl zapnuté to co mi ukazuješ na screenu jsem měl vše viditelné stejně to nešlo a až po dvou restartech klienta kdy se hra sekla při načítání do bitvy mimochodem asi 4x :Smile_facepalm: tak  po druhém nuceném vypnutí se to teprve začalo zobrazovat takže dík za pomoc ale chybka byla někde ve hře ...

Takže se ti to zobrazilo až po druhém restartu hry? 

Načítání bitvy se ti zaseklo několikrát? Nemáš čistě náhodou screen?

Vím, že o screen žádám vždycky, ale taky je to nejlepší průkazný materiál. A zvláště u veřejného testu je potřeba pochytat všechny možné chybky.

Díky

[CULMY]
[CULMY]
Beta Tester
241 posts
11,555 battles
On 13. 8. 2018 at 9:24 AM, YabbaCoe said:

Takže se ti to zobrazilo až po druhém restartu hry? 

Načítání bitvy se ti zaseklo několikrát? Nemáš čistě náhodou screen?

Vím, že o screen žádám vždycky, ale taky je to nejlepší průkazný materiál. A zvláště u veřejného testu je potřeba pochytat všechny možné chybky.

Díky

Naprosto to chápu žabáku :) je to třeba vychytat aby to pak nedělalo bordel v ostré verzi :) bohužel screen nemám ani jsem to moc reportovat nechtěl protože to bylo to klasické zamrznutí těsně před vstupem do bitvy ale tohle bylo prakticky každou hru :D a jinak s těmi kamuflážemi zobrazilo se to až po druhém restartu hry kdy mi právě zamrzl nástup do bitvy tudíž tvrdý restart a takhle sem to udělal 2x a pak se kamo zobrazilo

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.