Jump to content
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
chowis

Jdeme na pivo?

17 comments in this topic

Recommended Posts

[BAF]
Players
48 posts
12,579 battles

Žabáku a spol. Zajdem dnes po práci kolem 7 na jedno? Však, to se nedá :D

• Cool 1

[T-N-T]
Players
884 posts
4,092 battles
15 minutes ago, chowis said:

To zni jako plan :-) Kam? Muzeme zkusit ten Lokal. Na Karlinsky. Namesti, naproti Lokalu je docela ... Sakra, hned prvni v pravo... Jeskyne? U suchy dasne? No, hned pres ulici. Pripadne se presunout vic do centra... ke Katovi, Mincovne, Pivrncovi...

Nedavno jsem si koupil novej notes s nvidii 1070. Grafika super. Ale jakmile pustim hru, tak notebook topi jak zjednanej. Podle teplomeru si udrzuje stabilni "nizkou" teplotu i pri vysoke zatezi. Bohuzel, nizka teplota pro pocitac znamena krasnych 72 stupnu. Vcera jsem ani nezapinal pocitac a jen koukal na youtube pres mobil :-) Mas pravdu, to se neda :-)

[BAF]
Players
48 posts
12,579 battles
13 minutes ago, Endala said:

To zni jako plan :-) Kam? Muzeme zkusit ten Lokal. Na Karlinsky. Namesti, naproti Lokalu je docela ... Sakra, hned prvni v pravo... Jeskyne? U suchy dasne? No, hned pres ulici. Pripadne se presunout vic do centra... ke Katovi, Mincovne, Pivrncovi...

U suchý dásně jsem nebyl...Vypadá celkem dobře, hlavně tam bude moc hezký vzduch :D Uvidíme co na to WG staff. Žabák by mohl přibalit i Tuccyho Crysantose a spol. Myslím si, že dneska pivko nikdo neodmítne...

[T-N-T]
Players
884 posts
4,092 battles
4 minutes ago, chowis said:

V Jeskyni jsem nebyl...Vypadá celkem dobře, hlavně tam bude moc hezký vzduch :D Uvidíme co na to WG staff. Žabák by mohl přibalit i Tuccyho Crysantose a spol. Myslím si, že dneska pivko nikdo neodmítne...

No, osobne pochybuju, ze by nekdo poustel pocitac a jeste si tak pritapel v osobnim peklicku:)

Ja budu s kolegy z prace v Cafe Palanda na burgeru, ale mame reservacku jen do 19h, takze se na 19:30 nekam presunu. Mimochodem, ani ten minulej vylet do 'U Ceskeho Lva' nebyl zlej. Bylo to ve sklepe :-D A meli Plzen :-)

[BAF]
Players
48 posts
12,579 battles
3 minutes ago, Endala said:

No, osobne pochybuju, ze by nekdo poustel pocitac a jeste si tak pritapel v osobnim peklicku:)

Ja budu s kolegy z prace v Cafe Palanda na burgeru, ale mame reservacku jen do 19h, takze se na 19:30 nekam presunu. Mimochodem, ani ten minulej vylet do 'U Ceskeho Lva' nebyl zlej. Bylo to ve sklepe :-D A meli Plzen :-)

No Já to z kanclu v O2 švihnu kdekoliv...To absolutně není problém..Uvidíme co zbytek Pražáků.

Players
713 posts
4,921 battles

Panove tedka budu trochu troll. Proc se v Praze cpete do centra a okolnich ctvrti, pak musite resit rezervace a o cene za Plzen ani nemluve. Vzdyt po cele Praze je plno paradnich podniku a zahradek, kde muzete posedet a pokecat, vyhnout se tak tomuhle shonu. Ja treba centrum navstevuji tak jednou do roka a to kdo vi jestli.

[T-N-T]
Players
884 posts
4,092 battles

No, ja v centru pracuju. Yabba pracuje na florenci, coz je jeste porad centrum. A protoze cil je z Yabbaka tahat informace, musime ho nalakat do blizke hospody:-) 

EDIT: Michodem, v Cimicich je skvela hospudka. Vzdycky kdyz tam jedu za kamosem, tak skoncime tam :-)

[T-N-T]
[T-N-T]
Weekend Tester, Players, In AlfaTesters
4,083 posts
9,469 battles
1 hour ago, BergiCapitain said:

Panove tedka budu trochu troll. Proc se v Praze cpete do centra a okolnich ctvrti, pak musite resit rezervace a o cene za Plzen ani nemluve. Vzdyt po cele Praze je plno paradnich podniku a zahradek, kde muzete posedet a pokecat, vyhnout se tak tomuhle shonu. Ja treba centrum navstevuji tak jednou do roka a to kdo vi jestli.

Tak ja vratim taky trosku troleni   -   Proc mam jezdit x minut nekam na periferie kdyz muzu zustat v civilizaci?  :Smile_trollface:

3 hours ago, chowis said:

Ja bohuzel dneska nemuzu :Smile_sad:

Players
713 posts
4,921 battles
Před 1 hodinou Sigimundus řekl/a:

Tak ja vratim taky trosku troleni   -   Proc mam jezdit x minut nekam na periferie kdyz muzu zustat v civilizaci?  :Smile_trollface:

Uprimne neznam moc prazaku, kteri jezdi do centra ale znam hodne prazaku kteri jezdi z centra pryc at uz na periferii nebo na chatu jelikoz ve stredobodu metropole neni o co stat. Stredobod maji radi turisti a studenti co prijeli studovat a nemuzou se nabazit "civilizace" :cap_haloween:to je to stejny jako metro prazaka tam moc nepotkas

[T-N-T]
Players
884 posts
4,092 battles

Takze to nechame na pristi tyden at mame i Zabaka? Hospoda nekde v Centru at ti, kteri do centra Prahy dojizdi od Berouna mohli potkat i ty, co do Prahy dojizdi od Kolina?:)

[WG-EU]
[WG-EU]
WG Staff
1,623 posts
3,224 battles

Spíše příští týden... teď toho mám bohužel hodně naplánovaného... ale jinak mi nedělá problém dojet skoro kamkoliv po Praze :cap_cool:

[T-N-T]
Players
884 posts
4,092 battles
2 minutes ago, YabbaCoe said:

Spíše příští týden... teď toho mám bohužel hodně naplánovaného... ale jinak mi nedělá problém dojet skoro kamkoliv po Praze :cap_cool:

Jako Praha nebo Praha? Ja za Prahu povazuju ten prostor mezi Florencem, Andelem a zastavkou Vyton :cap_cool:

Edit: A namesti miru ;-)

Ziju tesne za hranici Prahy. Asi tak 20km :-D V takove obydlene zatacce :)

[WG-EU]
[WG-EU]
WG Staff
1,623 posts
3,224 battles
Před 1 minutou Endala řekl/a:

Jako Praha nebo Praha? Ja za Prahu povazuju ten prostor mezi Florencem, Andelem a zastavkou Vyton :cap_cool:

kdekoliv, kam se v pohodě dostanu na lítačku a pak ještě zpátky domů :cap_like:

[T-N-T]
Players
884 posts
4,092 battles

Co tenhle tyden, dneska ? 

Celou noc jsem nespal, za chvili budu jak veprovy vypecky.

[T-N-T]
[T-N-T]
Weekend Tester, Players, In AlfaTesters
4,083 posts
9,469 battles

Ja budu moct tenhle tyden ve ctvrtek

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.