Jump to content
Sign in to follow this  
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
Quosek

Lojalność - rekiny vs orły & żetony

18 comments in this topic

Recommended Posts

[H-M-F]
Beta Tester, Players
195 posts
3,922 battles

Joł,

Czy ktoś mi wytłumaczy jak działa ta lojalność ?

Z tego co wiem:

- po paru bitwach każdego dnia dostaję sugestię przeniesienia się do drugiej ekipy -> za odmowę jest +2 lojalności

- podobno jest jakaś pod koniec każdego dnia (jak się zdobyło jakieś punkty) -> ale nie wiem ile

Natomiast żetony dostaje się tylko po osiągnięciu progów lojalności ? (3, 10, 25, 50, 75) ?

Jak najadę na "25" - pokazuje mi "25 żetonów drużyny" - czy to oznacza że jak uzyskam 25 reputacji to dostanę DODATKOWE 25 żetonów, czy że w sumie będę miał 25 żetonów (w sumie licząc to co dostałem z progów 3 i 10)

[HOB]
Moderator
1,314 posts
5,814 battles

Po 10 lojalności mam 20 żetonów, czyli 5+15. Wniosek prosty - żetony za lojalność się sumują, nie nadpisują.

Lojalność zdobywa się codziennie w postaci 3 pkt za bycie w drużynie i kolejne 2 za odmowę przejścia.

Zatem po 15 dniach masz 75 lojalności i 195 żetonów.

Następne 10 z 12 dni zbierasz lojalność da drugiej drużyny. 50 i nagrodę 95 żetonów wyrwiesz, dalej nie ma sensu. Zatem można wybrać kontenery zamiast pozostania w drużynie.

Przy pełnej aktywności masz kamuflaż i 70 żetonów jednej drużyny oraz 95 żetonów drugiej drużyny. Po dokupieniu odpowiednio 3 i 6 sklepowych kontenerów można mieć kolejne kamuflaże.

Pozostałe żetony można wydać na drobiazgi ze sklepu lub pozostawić na automatyczne przetopienie na kredki.

• Cool 3

[MAX]
Moderator
1,618 posts
7,858 battles
8 minutes ago, Silentraz said:

Po dokupieniu odpowiednio 3 i 7 sklepowych kontenerów można mieć kolejne kamuflaże.

3, 3 i 10.

195 | 95 - 125 żetonów

70   | 95  +3 lootboksy

100 | 125 -125 żetonów

100 | 0    +3 lootboksy

130 | 30  - 125 żetonów

5     | 30 +10 lootboksów

105 | 130 - 125 żetonów

[TF16]
Moderator
4,132 posts
10,174 battles
28 minutes ago, Quosek said:

Joł,

Czy ktoś mi wytłumaczy jak działa ta lojalność ?

Z tego co wiem:

- po paru bitwach każdego dnia dostaję sugestię przeniesienia się do drugiej ekipy -> za odmowę jest +2 lojalności

- podobno jest jakaś pod koniec każdego dnia (jak się zdobyło jakieś punkty) -> ale nie wiem ile

Natomiast żetony dostaje się tylko po osiągnięciu progów lojalności ? (3, 10, 25, 50, 75) ?

Jak najadę na "25" - pokazuje mi "25 żetonów drużyny" - czy to oznacza że jak uzyskam 25 reputacji to dostanę DODATKOWE 25 żetonów, czy że w sumie będę miał 25 żetonów (w sumie licząc to co dostałem z progów 3 i 10)

Na koniec dnia dostajesz 3 punkty lojalności. Jeżeli odmówisz to dodatkowo +2. Razem dzień w dzień można maksymalnie dostać 5 punktów lojalności. Po 5 dniach masz ich 25, a po 15 dniach w jednej drużynie masz 75 lojalności i dostajesz maksymalną liczbę żetonów - czyli 195 żetonów. 
Tu masz wszystkie zasady:
https://worldofwarships.eu/pl/news/common/go-navy-rules/

[T-S-N]
Players
118 posts
11,114 battles

U mnie coś się zbugowało chyba. Wczoraj zebrałem punkty na te 4 kontenery a pomimo tego nie miałem ekranu z możliwością zmiany strony. Dziś po 5 grach to samo , przy pierwszym zalogowaniu do gry wybór drużyny , rozegrałem kilka bitew i brak odezwy od "rekrutera" . Chyba zobaczyli ,że taki noob jestem i nie chcą mnie ;D

[TF16]
Moderator
4,132 posts
10,174 battles
24 minutes ago, dragonfly33 said:

U mnie coś się zbugowało chyba. Wczoraj zebrałem punkty na te 4 kontenery a pomimo tego nie miałem ekranu z możliwością zmiany strony. Dziś po 5 grach to samo , przy pierwszym zalogowaniu do gry wybór drużyny , rozegrałem kilka bitew i brak odezwy od "rekrutera" . Chyba zobaczyli ,że taki noob jestem i nie chcą mnie ;D

Ponoć rekrutacja pojawia się losowo. U mnie zwykle po jakiś 4-6 bitwach.

• Cool 1

[ZGZ]
Weekend Tester
1,873 posts
8,607 battles

Ja dzisiaj dostałem propozycję po 3 bitwie i zrobieniu 272 punktów. Także zdaje się, ze jest pełna losowość. 

[MS--B]
Alpha Tester
920 posts
17,144 battles

U mnie na cztery dni grania trzy próby rekrutacji  ;)   też po 4-5 bitwach 

[ZGZ]
Players
4,222 posts
9,627 battles
44 minuty temu, SzybkiBolek napisał:

Mnie MM od wejścia 0.7.7 uwala koncertowo.

Chyba po to tylko, żebym za szybko nie wbił tych punktów.

Graj coopy, 4-5 minut na grę, 400-650 bazowego xp na grę, same zwycięstwa. Idzie sprawnie :)

Weekend Tester
548 posts
godzinę temu, PanNickt napisał:

Graj coopy, 4-5 minut na grę, 400-650 bazowego xp na grę, same zwycięstwa. Idzie sprawnie :)

W sumie dobra myśl. Punktów mniej, ale wygrane pewne. Przy moich zrytych losowaniach w sam raz na wbicie camo do Salem'a czy Worcester'a.

[BASIC]
Beta Tester
230 posts
7,895 battles
1 hour ago, SzybkiBolek said:

W sumie dobra myśl. Punktów mniej, ale wygrane pewne. Przy moich zrytych losowaniach w sam raz na wbicie camo do Salem'a czy Worcester'a.

Zastanawiam się, ponieważ to już któraś tego typu wypowiedź na forum, po co komu camo dla Salema? Salem ma swoje własne, o identycznych parametrach i do tego co najistotniejsze zupełnie normalne i nie "oczojebne"?

Dla Worcestera czy DeMoina rozumiem, paskudne ale za friko, ale dla Salema? 

Chyba że o czymś nie wiem :cap_wander_2:

[HEROZ]
Players
723 posts
6,389 battles
27 minutes ago, Low_Key_Lyesmith said:

Zastanawiam się, ponieważ to już któraś tego typu wypowiedź na forum, po co komu camo dla Salema? Salem ma swoje własne, o identycznych parametrach i do tego co najistotniejsze zupełnie normalne i nie "oczojebne"?

Dla Worcestera czy DeMoina rozumiem, paskudne ale za friko, ale dla Salema? 

Chyba że o czymś nie wiem :cap_wander_2:

Bo ktos moze wolec "oczoj*bne". Kwestia gustu. Zobacz na przecieki. Pojawia sie nowe camo dla sharnhorsta duke of york za dublony. Dlaczego? Bo ludzie jak beda chciali to kupia. Ja osobiscie pewnie kupie dla obu a na pewno dla sharnchorsta. Dlaczego? Bo chce. A ze mam juz takie camo - bonusy? No to co?

A jeszcze lepsze jest z permami z azur line. Pelna cena za kamuflarz dla okretu premium ktory ma juz kamuflarz o takich samych parametrach gratis.

Dolna linijka jest taka zeby nie patrzec tylko na kase i co mi za to da. Jak bedziesz tak patrzyl to radocha z gry szybko przejdzie. Kamo ma ci sie podobac, i jaki ci sie podoba to jest warte swojej ceny. Jak uwazasz ze do zachecania graczy trzeba pay to win, albo "kup pan lootboksa to ci sie oplaci" to idz zlozyc podanie do dzialu marketingu EA bo nastawienie juz masz. Chociaz oni tez sie powoli z tego lecza...

• Cool 1

[BASIC]
Beta Tester
230 posts
7,895 battles
1 hour ago, Oderisson said:

Bo ktos moze wolec "oczoj*bne". Kwestia gustu. Zobacz na przecieki. Pojawia sie nowe camo dla sharnhorsta duke of york za dublony. Dlaczego? Bo ludzie jak beda chciali to kupia. Ja osobiscie pewnie kupie dla obu a na pewno dla sharnchorsta. Dlaczego? Bo chce. A ze mam juz takie camo - bonusy? No to co?

A jeszcze lepsze jest z permami z azur line. Pelna cena za kamuflarz dla okretu premium ktory ma juz kamuflarz o takich samych parametrach gratis.

Dolna linijka jest taka zeby nie patrzec tylko na kase i co mi za to da. Jak bedziesz tak patrzyl to radocha z gry szybko przejdzie. Kamo ma ci sie podobac, i jaki ci sie podoba to jest warte swojej ceny. Jak uwazasz ze do zachecania graczy trzeba pay to win, albo "kup pan lootboksa to ci sie oplaci" to idz zlozyc podanie do dzialu marketingu EA bo nastawienie juz masz. Chociaz oni tez sie powoli z tego lecza...

Hmmm.... Nie zwykłem wdawać się w bezzasadne i nic nie wnoszące dysputy. Zadałem tylko pytanie, Ty po mnie pojechałeś, Twoje prawo. Z mojej wypowiedzi wysnułeś, błędny zapewniam Cię, wniosek o moim materialistycznym nastawieniu do świata... 

Powiem więc tylko tyle, że faktycznie de gustibus non dispitandum est. :Smile_smile:

Pozdrawiam i życzę powodzenia.

• Cool 1

[HEROZ]
Players
723 posts
6,389 battles
32 minutes ago, Low_Key_Lyesmith said:

Hmmm.... Nie zwykłem wdawać się w bezzasadne i nic nie wnoszące dysputy. Zadałem tylko pytanie, Ty po mnie pojechałeś, Twoje prawo. Z mojej wypowiedzi wysnułeś, błędny zapewniam Cię, wniosek o moim materialistycznym nastawieniu do świata... 

Powiem więc tylko tyle, że faktycznie de gustibus non dispitandum est. :Smile_smile:

Pozdrawiam i życzę powodzenia.

Juz od razu pojechales...

Wyrazilem zdanie. Moze ciutke zbyt dosadnie na koniec ale bez zbednej przesady.

Moze mniej dosadnie w takim razie: Traktuj to jak skorki np z overwatcha albo lola. Tam tez nic nie daja a fajnie na nie popatrzec. Ja np mam juz obie skorki na krazki tier 8 i nie kupie za odznaki nic na worcestera bo uwazam ze paskudne ale kupie na desa bo bedzie pasowac do pozostalych.

• Cool 1

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.