Jump to content
Sign in to follow this  
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
Nemesis_pl_1

Co mnie denerwuje w Innych graczach

8 comments in this topic

Recommended Posts

[-UBCS]
[-UBCS]
Players
34 posts
7,611 battles

W grach Firmy WG jest cholerny Etnocentryzm czyli jeśli zakładając jakaś nacja nie lubi Niemców to za każdym razem gdy ktoś napisze coś po niemiecku  od razu całym klanem lub znajomymi wysyłają skargi blokując graczy danego kraju jeśli WG czegoś z tym nie zrobi Kolejna ich gra padnie z kretesem zostaną tylko niedobitki już uzależnieni od tych gier.  

[TF16]
Moderator
4,129 posts
10,156 battles
8 minutes ago, Nemesis_pl_1 said:

W grach Firmy WG jest cholerny Etnocentryzm czyli jeśli zakładając jakaś nacja nie lubi Niemców to za każdym razem gdy ktoś napisze coś po niemiecku  od razu całym klanem lub znajomymi wysyłają skargi blokując graczy danego kraju jeśli WG czegoś z tym nie zrobi Kolejna ich gra padnie z kretesem zostaną tylko niedobitki już uzależnieni od tych gier.  

Ja mam pytanie, a nawet dwa:
1. Która to gra WG padła z kretesem?
2. Znaczy chcesz banować Niemców, czy nie chcesz być banowanych przez Niemców? Co z pozostałymi nacjami?

[-UBCS]
[-UBCS]
Players
34 posts
7,611 battles

To były tylko przykłady ja nie chce nikogo banować ani by inni byli banowani.

Niemcy to akurat był przykład rownie dobrze mogłem podać Hiszpanów lub Finów

która gra padła WOT kiedyś na serverach liczba graczy nie schodziła poniżej 100k a teraz jak zobaczysz 35-40k to jest sukces to nie uwazasz że gra umiera i to z zastraszającym tepie inny przykład WoWP na 8 tierach czy 9 grasz z botami no kich totalna a jak weszła to miło było a teraz?

[PLO]
Alpha Tester, In AlfaTesters
5,737 posts

Odpowiadając na temat, w innych graczach irytuje mnie zakładanie durnych wątków, czy choćby pisanie jasnoszarym kolorem czcionki na białym tle, tak aby maksymalnie utrudnić innym przeczytanie swoich wypocin. Na czacie piszę w różnych językach, ale widocznie akurat te nacje których językami się na czacie posługuję są lubiane, bo nikt mnie jeszcze nie zablokował.

• Cool 1

[TF16]
Moderator
4,129 posts
10,156 battles

Dalej nie rozumiem co z tym banowaniem? Kto kogo i za co? Oficjalnym językiem wewnętrznego chatu jest angielski. Tak wymyślili twórcy.

Co do WoWp - to nie jest dobry przykład, gdyż nigdy WG nie udało się tam przyciągnąć dużej ilości graczy. Co ciekawe nadal w to grają ludzie. I jakoś serwery stoją, patche wypuszczają.

[KURLA]
Players
820 posts
10,740 battles

Czcionka jest taka, a nie inna, bo pewnie kolega znalazł i zrobił kopiuj/wklej wyrazu etnocentryzm z jakiejś "mundrej" stronki, i pisało mu już tak posta do samego końca. Do tego duża litera etnocentryzmu 

• Cool 1

[O-R-P]
[O-R-P]
Players
411 posts
23,790 battles
On 2018-07-30 at 6:36 PM, ExecutionInProgress said:

Czcionka jest taka, a nie inna, bo pewnie kolega znalazł i zrobił kopiuj/wklej wyrazu etnocentryzm z jakiejś "mundrej" stronki, i pisało mu już tak posta do samego końca. Do tego duża litera etnocentryzmu 

"Kolega" szukal wyrazu ksenofobia a znalazl jakis z dupy etnocentryzm...

No ale coz jak tatko byl zajenty roboto a xionc nie wiedzial.

Tylko ze wiekszosci ludzi nerwy puszczaja nie z powodu uprzedzen rasowych czy narodowosciowych.

Ludzi szlag trafia na horde pomidorow zalewajacych ta gre.

Jeszcze gorsza jest odmiana pomidora kapusia.

Taki nie dosc ze pomaga druzynie przeciwnej sama swoja obecnoscia to jescze nakabluje.

Ni i najgorsze - pomidory ktore psuja rozgrywke,kapuja i na koniec jeszcze placza na forum....

• Cool 1

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.