Jump to content
Sign in to follow this  
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
Nemesis_pl_1

Co mnie denerwuje w Innych graczach

154 comments in this topic

Recommended Posts

[-UBCS]
[-UBCS]
Players
34 posts
7,611 battles

W grach Firmy WG jest cholerny Etnocentryzm czyli jeśli zakładając jakaś nacja nie lubi Niemców to za każdym razem gdy ktoś napisze coś po niemiecku  od razu całym klanem lub znajomymi wysyłają skargi blokując graczy danego kraju jeśli WG czegoś z tym nie zrobi Kolejna ich gra padnie z kretesem zostaną tylko niedobitki już uzależnieni od tych gier.  

[KAA]
Players
423 posts
8,677 battles

To nie ma związku z niechęcią do Niemców. Sprawdzam po bitkach kto i jak zagrał i wyszło mi dawno temu, że Niemcy są najgorszymi graczami, a zaraz po nich plasują się Czesi. Być może dlatego, że jest ich wielu w grze i stąd większa szansa na początkujących czy słabych, no ale tak to wychodzi.

A drugie to nie "w  innych graczach" (bo to nie roboty z zawartością do wymiany), tylko "u innych graczy".

[MIRKO]
Players
405 posts
4,040 battles

Temat z cyklu "co mnie *edited* u sąsiada", ah niezawistny Polak to nieszczęśliwy Polak

Ten post był edytowany przez zespół moderacji z powodu: naruszenie 1 punktu regulaminu (wulgaryzmy).

[ARES-]
[ARES-]
Beta Tester
1,720 posts
20,112 battles
2 hours ago, Nemesis_pl_1 said:

W grach Firmy WG jest cholerny Etnocentryzm czyli jeśli zakładając jakaś nacja nie lubi Niemców to za każdym razem gdy ktoś napisze coś po niemiecku  od razu całym klanem lub znajomymi wysyłają skargi blokując graczy danego kraju jeśli WG czegoś z tym nie zrobi Kolejna ich gra padnie z kretesem zostaną tylko niedobitki już uzależnieni od tych gier.  

nie zauważyłem jako zjawiska. Serio. 14 000 gier. 

Zauważyłem straszliwy przesadny hejt na słabych graczy psujących bitwy dobrym (rozumiem i dobrych graczy wściekłych na to, i złych, bo oni nie ogarniają że psują) 

zauważyłem regularny hejt na złe losowania tierów

zauważyłem hejt na języki lokalne na międzynarodowym z definicji swojej wspólnym czacie gry

ale etnocentryzm? Od czasu do czasu trafi się debil od rasy panów, czy to Niemiec, czy Polak czy czasem Turek, ale generalnie zjawisko jest bardzo bardzo marginalne

• Cool 4

[-UBCS]
[-UBCS]
Players
34 posts
7,611 battles
18 minutes ago, _Scarrry_ said:

ale etnocentryzm? Od czasu do czasu trafi się debil od rasy panów, czy to Niemiec, czy Polak czy czasem Turek, ale generalnie zjawisko jest bardzo bardzo marginalne

niestety kilku kolesiom zafundowałem sam osobiście odpoczynek tygodniowy i z wielu nacji mnie nie chodzi o to kto lepszy a o dobra zabawę zresztą u mnie w klanie wszyscy tak uważamy. ale niestety nie wszyscy tak robią by było miło

[TF16]
Moderator
4,130 posts
10,157 battles
7 minutes ago, Nemesis_pl_1 said:

niestety kilku kolesiom zafundowałem sam osobiście odpoczynek tygodniowy i z wielu nacji mnie nie chodzi o to kto lepszy a o dobra zabawę zresztą u mnie w klanie wszyscy tak uważamy. ale niestety nie wszyscy tak robią by było miło

Jak dobrze rozumiem zgłaszasz ludzi za to że piszą na czacie nie po angielsku, jednocześnie denerwując się, że inne nacje wkurzają się na to, że ktoś pisze po polsku? 

[PLO]
Alpha Tester, In AlfaTesters
5,737 posts
7 minutes ago, Nemesis_pl_1 said:

Tylko tak ci się wydaje. Nie masz możliwości nikomu zafundować odpoczynku, nie masz możliwości wiedzieć, na jak długo ktoś dostał odpoczynek, więc jak chcesz opowiadać bajki, to ci się fora pomyliły.

• Cool 1
  • Funny 2

[-UBCS]
[-UBCS]
Players
34 posts
7,611 battles
45 minutes ago, Dark_Havoc said:

Jak dobrze rozumiem zgłaszasz ludzi za to że piszą na czacie nie po angielsku, jednocześnie denerwując się, że inne nacje wkurzają się na to, że ktoś pisze po polsku? 

nie jeśli lecą teksty typu " wy polacy jesteście tacy i owacy" nie bede cytował co niektórzy pisza to sie takich zgłasza

43 minutes ago, Greyshark said:

Tylko tak ci się wydaje. Nie masz możliwości nikomu zafundować odpoczynku, nie masz możliwości wiedzieć, na jak długo ktoś dostał odpoczynek, więc jak chcesz opowiadać bajki, to ci się fora pomyliły.

mam niestety znajomego co zasłuzenie dostał kare za takie teksty i odpoczywał od każdej gry WG na tydzień stąd mam te info. wysłałem screeny z ich gadkami

[PLO]
5,737 posts
36 minutes ago, Nemesis_pl_1 said:

mam niestety znajomego co zasłuzenie dostał kare za takie teksty i odpoczywał od każdej gry WG na tydzień stąd mam te info. wysłałem screeny z ich gadkami

Nie, nie masz info. To, że twojego znajomego coś takiego spotkało (gratuluję doboru znajomych), to nie znaczy, że tak samo z automatu dzieje się z innymi.

[-UBCS]
[-UBCS]
Players
34 posts
7,611 battles
9 minutes ago, Greyshark said:

Nie, nie masz info. To, że twojego znajomego coś takiego spotkało (gratuluję doboru znajomych), to nie znaczy, że tak samo z automatu dzieje się z innymi.

może dostali mniejsza może większą bez różnicy najważniejsze ze sobie przemyśleli chwile... jaa nie wiem jak reszta ale takich tępię to jest gra gdzie grają inni ten znajomy już nie gra na cale szczęście bo naprawdę tylko kichę przynosił nic więcej

[TF16]
[TF16]
Players
1,318 posts
16,080 battles

tak sobie to czytam:

59 minutes ago, Nemesis_pl_1 said:

1 hour ago, Nemesis_pl_1 said:

niestety kilku kolesiom zafundowałem sam osobiście odpoczynek tygodniowy i z wielu nacji ….

i dochodzę do wniosku, że to może Ty jesteś twórcą owego entocentryzmu w tej grze... A skoro go tworzysz to chcesz się z nami tym podzielić. 

Ale mogę się też mylić. Ja w każdym razie na 13k bitew takich zjawisk jak opisujesz nie zaobserwowałem. 

[-UBCS]
[-UBCS]
Players
34 posts
7,611 battles
29 minutes ago, blacman_pl said:

tak sobie to czytam:

i dochodzę do wniosku, że to może Ty jesteś twórcą owego entocentryzmu w tej grze... A skoro go tworzysz to chcesz się z nami tym podzielić. 

Ale mogę się też mylić. Ja w każdym razie na 13k bitew takich zjawisk jak opisujesz nie zaobserwowałem. 

może mam pecha do takich osób nie tylko w wirtualnym świecie ale i realnym a po prostu nie cierpię jak ktoś wywyższa swój naród. Każdy dla mnie jest równy czy to Polak czy Hiszpan Czy Egipcjanin. Tak jak napisałem wcześniej my tworzymy tą społeczność i każdy z nas by chciał się w niej dobrze czuć a ze ktoś pisze po Angielsku, Polsku czy chińsku nie powinno to mieć znaczenia

Players
3,279 posts
16,901 battles

A pro-po tematu. kiedyś myślałem, że żyjemy na zadupiu Jewropy, bo co najwyżej po rusku gadamy, albo ewentualnie niemiecku. W końcu stary system upadł i młodzież zaczęła spikać English. Wyjeżdzam na "Zachód" i co się okazuje ? Młodzież w Germanistanie, czy innej Austrii nie zna angielskiego. Ni w ząb. To ja się ich pytam, to my żyjemy w Europie, czy na jakimś zadupiu, że was nie uczą w tego w szkole ? Odpowiedź - może i uczą, ale im się nie chce tego uczyć.

Wtedy jak widzę w grze zalew "no habla Englese" i dodatkowo zazwyczaj grające całkowite zero - to źałuję, że nie mam co najmniej 100 punktów karmy do rozdania ... Człowiek ma poczucie, że dookoła sami troglodyci z III Świata, nieczytaci i niepisaci z jekiejś strasznej biedy. Teraz wiem, że biedy, ale nie materialnej, a umysłowej.

• Cool 3

Beta Tester
3,163 posts
10,113 battles

Opierniczyć kogoś mądrze , a używanie zwrotów rasistowskich to dwie różne rzeczy.

Czyli jeśli twój kolega dostał bana na tydzień to znaczy że poleciał po bandzie.

• Cool 1

[MAX]
Moderator
1,603 posts
7,846 battles
17 hours ago, HalSteiner said:

Temat z cyklu "co mnie *edited* u sąsiada", ah niezawistny Polak to nieszczęśliwy Polak

*edited*

Ten post był edytowany przez zespół moderacji z powodu: wulgaryzmów w udostępnionym gifie.

d969e99523f5d67cc47e83719658f2ad.jpg

• Cool 2
  • Funny 2

[MAX]
Moderator
1,603 posts
7,846 battles
13 hours ago, Lucius_Dentatus said:

Kolejne wieszczenie upadku gry :D

Zaprawdę powiadam wam, nim Wszechświat umrze śmiercią cieplną, ta gra upadnie, jak wszystkie przed nią!

[HOB]
Players
115 posts
3,659 battles

Uwielbiam takie delikatne płatki śniegu (Snowflake) które mogą dotkliwe zranić SŁOWA ... gratuluje wychowania w bańce samych miłych ciepłych i dowartościowujących tekstów skierowanych pod swoim adresem.

p.s Skoro mogą cie/was ranić słowa ... może gra wojenna której sensem jest posyłanie w ogniu i męczarniach tysięcy marynarzy na dno oceanu jest niekoniecznie dla waszych delikatnych duszyczek ?

• Cool 3

[PLO]
5,737 posts
Just now, Arralos said:

Uwielbiam takie delikatne płatki śniegu (Snowflake) które mogą dotkliwe zranić SŁOWA ... gratuluje wychowania w bańce samych miłych ciepłych i dowartościowujących tekstów skierowanych pod swoim adresem.

p.s Skoro mogą cie/was ranić słowa ... może gra wojenna której sensem jest posyłanie w ogniu i męczarniach tysięcy marynarzy na dno oceanu jest niekoniecznie dla waszych delikatnych duszyczek ?

O, i to dokładnie powinieneś napisać w innym temacie, gdzie zaczęła się drama o to, że ktoś może kiedyś powiedzieć, iż jeden klan jest lepszy od innego. 

[ARES-]
[ARES-]
Beta Tester
1,720 posts
20,112 battles
10 minutes ago, Arralos said:

może gra wojenna której sensem jest posyłanie w ogniu i męczarniach tysięcy marynarzy na dno oceanu jest niekoniecznie dla waszych delikatnych duszyczek ?

znajdź mi w czasie bitew jednego jedynego marynarza na pokładzie dowolnego okrętu....  gramy w 3D modele pozbawione wszelkich nawiązań do ludzi, bo wtedy wzrosłaby kategoria wiekowa gry. 

jak się dzieci w piaskownicy bawią w żołnierzyki i strzelanie to też mogą wyzywać się od podludzi bo bawią się w zabawę niekoniecznie przeznaczoną dla delikatnych duszyczek? 

Idiotyczne moim zdaniem.

• Cool 1

[HOB]
Players
115 posts
3,659 battles
17 minutes ago, _Scarrry_ said:

znajdź mi w czasie bitew jednego jedynego marynarza na pokładzie dowolnego okrętu....  gramy w 3D modele pozbawione wszelkich nawiązań do ludzi, bo wtedy wzrosłaby kategoria wiekowa gry. 

jak się dzieci w piaskownicy bawią w żołnierzyki i strzelanie to też mogą wyzywać się od podludzi bo bawią się w zabawę niekoniecznie przeznaczoną dla delikatnych duszyczek? 

Idiotyczne moim zdaniem.

Scarry to tylko słowa, dopóki za słowami nie stoją czyny to tak uważam że powinniśmy móc mówić i pisać co chcemy inaczej granica "wolności słowa" zamienia się w "wolność słowa dopóki nie czuje się urażony"  a uwierz mi w obecnych czasach cholernie łatwo urazić jakiegoś płatka śniegu.

I ok na razie "walczycie" z tekstami rasistowskimi itp. ale patrząc na kraje które już to miały i poległy prowadzić to będzie do napiętnowania i prawnego forsowania "mowy jedynej słusznej".

Totalitaryzm w języku jest złym rozwiązaniem o wiele gorszym niż skutki nazwania heteroseksualisty gejem, czy Muzułmanina "czarnuchem"  czy " ciapatym.

Bo użycie słowa co do zasady nic nie robi (komuś zrobi się przykro ... straszne) a napiętnowanie tego prawnie niesie za sobą niewspółmierne  konsekwencje (kary finansowe czy w skrajnych przypadkach pozbawienie wolności ) kara jest nieadekwatna do "przewinienia" .

• Cool 1

[ARES-]
[ARES-]
Beta Tester
1,720 posts
20,112 battles

@Arralos

tak mi się wydaje, że dorabiasz niepotrzebnie kreujesz się na wojownika nie istniejącej sprawy. 

btw: jako że w okrętach nie ginie ani jeden wirtualny żołnierz/marynarz, i nie ma absolutnie żadnego kontaktu z czymkolwiek innym niż modele okrętów, to nie jestem pewny czy forma "gra wojenna" jest tak naprawdę właściwa. Przecież tu nie ma wojny i nikt, dosłownie nikt, nie ginie. To raczej gra w niszczenie modeli . 

[HOB]
Players
115 posts
3,659 battles
4 minutes ago, Greyshark said:

Czyli nie miałbyś nic przeciwko, gdybym przyszedł do coebie fo domu, nazwał twoją matkę/żonę/córkę pewntm słowem na k, twojego ojca/kochanka/syna takim na ch, no jeszcze parę słów innych bym sobie też przypomniał, absolutnie wszystko byłoby w porządku, pogratulowałbyś mi umiejętności mówienia wprost tego co się myśli i zaprosił na piwo?

Nic takiego nie napisałem w tym przypadku miałbym przeciwko i puściłbym podobną wiązankę pod twoim/twojej matki/babki/ i innych protoplastów do 10 pokoleń wstecz adresem i tyle odnośnie rozwiązania problemu z obrażonymi uczuciami. Chyba tak jest sprawiedliwiej niż "on nazwał moją żonę brzydko proszę mu założyć sprawę w prokuraturze niech idzie siedzieć" czy inne przesadzone rozwiązania.

Players
3,279 posts
16,901 battles

Mamy dwie możliwości. Albo mówimy co myślimy i jeśli pokrywa się  to z prawdą, to po prostu nazywamy rzeczy po imieniu. Albo kneblujemy usta wzorcem policyjnych krajów np. Europy Zachodniej i kończymy tak, że ofiara nawet nic nie może powiedzieć złego o sprawcy, bo będzie to okrzyknięte "mową nienawiści". W efekcie wszyscy udają, że nic nie widzą, a jak ktoś na nich pluje, to mówią, że to deszczyk pada. Wtedy, żeby jakoś odreagować biorą kredki w łapki i zaczynają malować np. pszczółki i dalej wszyscy są zadowoleni.

• Cool 3

[PLO]
5,737 posts
Just now, Arralos said:

Nic takiego nie napisałem w tym przypadku miałbym przeciwko i puściłbym podobną wiązankę pod twoim/twojej matki/babki/ i innych protoplastów do 10 pokoleń wstecz adresem i tyle odnośnie rozwiązania problemu z obrażonymi uczuciami. Chyba tak jest sprawiedliwiej niż "on nazwał moją żonę brzydko proszę mu założyć sprawę w prokuraturze niech idzie siedzieć" czy inne przesadzone rozwiązania.

Ale dlaczego? Czyżbyś poczuł się urażony? Albo ktoś z twojej rodziny? Straszne... Takie z was płatki śniegu?

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.