Jump to content
WG_Lumberjack

Nueve de Julio

14 comments in this topic

Recommended Posts

WG Staff
1,660 posts
3,276 battles

VII NUEVE DE JULIO

Uwaga: wraz z krążownikiem Nueve de Julio dostępna jest specjalna misja bojowa (póki co do końca 2018), dzięki której można zdobyć krążownik Boise lub rekompensatę w kredytach, jeśli ten okręt jest już w Waszym porcie. Oba okręty są identyczne pod względem charakterystyk technicznych i różnią się jedynie drzewem technologicznym: Boise dumnie reprezentuje U.S. Navy, a Nueve de Julio jest pierwszym okrętem floty panamerykańskiej.
Podstawowym zadaniem krążowników jest zwalczanie niszczycieli i lotnictwa przeciwnika. Na średnich dystansach ten krążownik ma przewagę nad wieloma okrętami tego samego typu dzięki większej liczbie głównych dział i sprzętowi „Grupa naprawcza”.

Zalety:

15 celnych dział 152 mm zapewniających mocną salwę. Maksymalny zasięg ognia: 13,6 km; czas przeładowania dział: 10 s
Zwiększona wytrzymałość dzięki „Grupie naprawczej”. Przywraca ona 2% PW na sekundę
Efektywna obrona przeciwlotnicza to typowa cecha amerykańskich krążowników
Dodatkowe kredyty za bitwę i 50% więcej PD dzięki kamuflażowi

Cechy sygnałowe:

Equal Speed Charlie London: +50% do PD zdobytego w bitwie
India Bravo Terrathree: -10% do kosztu obsługi po bitwie
Zulu: +20% do kredytów zdobytych w bitwie
Papa Papa: +300% do wolnych PD za bitwę
Zulu Hotel: +50% do PD dowódcy za bitwę
India X-Ray:
+1% do ryzyka wzniecenia pożaru przez bomby lotnicze i pociski o kalibrze powyżej 160 mm
+0,5% do ryzyka wzniecenia pożaru przez pociski o kalibrze do 160 mm włącznie
+5% do ryzyka wybuchu magazynu Waszego okrętu

November Echo Setteseven: +10% do efektywności dział przeciwlotniczych; +10% do efektywności uzbrojenia defensywnego samolotów

Jeśli już macie ten okręt w swoim porcie, otrzymacie 6375 dublonów w ramach rekompensaty.

Parametry skuteczności Nueve de Julio znajdziesz na Wiki.

Nueve_de_Julio_wows_main.jpg

[HOB]
Moderator
1,315 posts
5,820 battles
7 minutes ago, WG_Lumberjack said:

rekompensatę w kredytach, jeśli ten okręt jest już w Waszym porcie

8 minutes ago, WG_Lumberjack said:

Jeśli już macie ten okręt w swoim porcie, otrzymacie 6375 dublonów w ramach rekompensaty

Czyli żeby otrzymać dublony, trzeba mieć okręt w porcie, o ile nie jest on w porcie? 

Do dopisania jeszcze data misji (koniec 2018).

WG Staff
1,660 posts
3,276 battles
9 minut temu, Silentraz napisał:

Czyli żeby otrzymać dublony, trzeba mieć okręt w porcie, o ile nie jest on w porcie? 

Do dopisania jeszcze data misji (koniec 2018).

Jeśli posiadasz Już Boise i kupisz Nueve de Julio to za Boise dostaniesz kredyty.

Jeśli masz już Nueve de Julio i kupisz je jeszcze raz to dostaniesz dublony.

[BSW]
[BSW]
Players
693 posts
9,858 battles

Jakieś opinie? Warto? 128zł to kupa kasy, choć w sumie dostajemy za to 2 okręt teoretycznie.

[BSW-F]
Players
1,039 posts
11,865 battles

Poczytaj w temacie Boise, no ale 2 okręty naraz to myślę, że warto. Ja może bym kupił ale mam już Helenkę.

[ARES2]
Players
426 posts
23,127 battles
On 3.08.2018 at 8:50 PM, WujekJeff said:

Jakieś opinie? Warto? 128zł to kupa kasy, choć w sumie dostajemy za to 2 okręt teoretycznie.

Mam Julio i warto. Naprawka dużo daje, dzięki niej mogę dłużej w bitwie pozostać i zrobić dmg. Kapitan na razie 12 pkt, przyda się jeżeli wyjdzie w przyszłości panamerykańska linia krążków.

• Cool 3

[ARES2]
Players
426 posts
23,127 battles
13 hours ago, miotacz_gruzu said:

Co do tej misji żeby zdobyć Boise... Pojawi się ona po pierwszej bitwie na Julio czy jak to wygląda?

Tak. 300 k expa. Relatywnie szybko to zrobisz bo masz 25 bitew 200% expa.

[E--C]
Players
520 posts
4,997 battles
21 minut temu, WO_Aldo_Raine napisał:

Jako mało doświadczony zapytam głupio - jak "odblokować" misję i jakie są jej warunki?

Należy kupić Boise i nabić na nim 300 000 xp. Misja ma date graniczną 31.12, nie wiem czy jest  trwała i w nowym roku będzie można ja kontynuować czy należy ją skończyć przed sylwestrem(nie zamierzam ryzykować i ukończę ja wcześniej)

Edit. W aktualnie oferowanych zestawach niema w opisie wzmianki o misji więc nie dam głowy że ta się aktywuje.

Pozdrawiam  :Smile_honoring:

• Cool 1

Players
2 posts
4,216 battles

własnie dostałem ten okręt z "super kontenera" pierwszy taki "SC" ze statkiem :D ...  z tego co poszperałem po necie to trzeba kapitana 14 pkt min żeby to jakiś dmg zadawało... bez ifhe i expert camo gra się doś ciężko ... niemniej okręt dość ciekawy ze względu na naprawkę  

[CSMW]
Beta Tester
1,495 posts
10,736 battles

No patrz, ja też dostałem jako pierwszy "statek" z SK- Boise. A gram od CBT. Ale mniejsza o to. Na razie korzystam z 10. pkt dowódcy i mam ifhe, ale bez camo. Na razie moja taktyka polega na jak najszybszym złapaniu jak najdalszej górki - a mega-naprawka w tym pomaga, oj, bardzo. A jak już złapie wysepke, to naparzam ile sie da. I w sumie niezłe jaja wychodzą

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.