Jump to content
  • 0
batonik26

Ikonki u Flamu - pytanie

10 comments in this topic

Question

[KAA]
Players
423 posts
8,677 battles

Mam do Was pytanie o małe ikonki pojawiające się na okrętach w górnym lewym rogu, na filmach Flamu (sygnalizują użycie konsumabli, informują, że ktoś ma pożarek lub zalanie) - gdzie można znaleźć mod włączający je? Z góry dziękuję.

9 answers to this question

Recommended Posts

• 1
[MS-B]
Beta Tester
342 posts
7,124 battles

Z tego co pamiętam to mod nazywa się "monstromarkers"..........i gdzieś od pół roku jest na cenzurowanym, więc musiałeś jakieś stare filmy oglądać. Kiedyś był w paczce modów zarówno tej od Aslaina, jak i tej od WG. Jednak, że trochę cziterką zajeżdżał, to został obłożony klątwą i za jego używanie obecnie grożą surowe kary, z poćwiartowaniem włącznie:fish_viking:

• Cool 4

• 0
[MAX]
Moderator
1,570 posts
7,802 battles

Nie zajeżdżał żadną cziterką, tylko używał pliku, który mógł być użyty do czitowania, więc WG zakazało modowania go i MM wypadł.

• Cool 1

• 0
[MS-B]
Beta Tester
342 posts
7,124 battles

Mod udostępniał informacje, które normalnie w grze nie są widoczne. Na przykład pokazywał czy okręt przeciwnika ma włączony sonar, a to już ociera się o czity.

• Cool 2

• 0
[MAX]
Moderator
1,570 posts
7,802 battles

Tylko, że tego nie pokazywał. Sonary, radary, samoloty i cała resztę pokazywał u sojuszników, a u wrogów pożary i chyba podtapianie, ale te informacje są i tak dostępne w grze.

• 0
Players
3,276 posts
16,862 battles

Z tego co pamiętam, to pokazywał np. pożary u przeciwników jak pisali przedmówcy, ale po okrzyknięciu tego cheatami, następne wersje pokazywały tylko jakie konsumable użyli sojusznicy. Został wycofany po tym jak zakazano zmieniać plik scripts.zip i pisano wtedy, ze mod jako taki, nie jest zakazany, ale powinien przejść na ModAPI, żeby został znowu dopuszczony.

• 0
Players
706 posts
15,345 battles
13 hours ago, Targo__PL said:

Mod udostępniał informacje, które normalnie w grze nie są widoczne. Na przykład pokazywał czy okręt przeciwnika ma włączony sonar, a to już ociera się o czity.

Mylisz się, ten mod pokazywał na okręcie wroga tylko pożar i nic więcej , na sojuszniczych jednostkach pokazywał kiedy dany okręt ma włączony sonar/radar/def AA/R/Heal.Nie był to żaden czit , mod był bardzo przydatny,a wyleciał z paczki z tego powodu o którym pisał @Goomich.

• Cool 1

• 0
[MAX]
Moderator
1,570 posts
7,802 battles
11 hours ago, Quosek said:

czytam Cię i widzę oczywistą sprzeczność - piszesz, że mod pokazywał kiedy okręt sojuszniczy ma radar/sonar/def AA/R/Heal - to powiedz mi jak w kliencie gry widać te rzeczy na jednostkach sojuszniczych ? odpowiedź jest - nie widać.

czyli pokazywał coś czego normalnie gra nie pokazuje = cheat

To ja pisałem, co pokazywał to co widać w grze, a co pokazywał to co widać w grze to pożary i podtopienia na wrogich jednostkach, co widać w grze (i co też napisałem)

• -1
[H-M-F]
Beta Tester, Players
195 posts
3,911 battles
21 hours ago, Krycin_invader said:

Mylisz się, ten mod pokazywał na okręcie wroga tylko pożar i nic więcej , na sojuszniczych jednostkach pokazywał kiedy dany okręt ma włączony sonar/radar/def AA/R/Heal.Nie był to żaden czit , mod był bardzo przydatny,a wyleciał z paczki z tego powodu o którym pisał @Goomich.

czytam Cię i widzę oczywistą sprzeczność - piszesz, że mod pokazywał kiedy okręt sojuszniczy ma radar/sonar/def AA/R/Heal - to powiedz mi jak w kliencie gry widać te rzeczy na jednostkach sojuszniczych ? odpowiedź jest - nie widać.

czyli pokazywał coś czego normalnie gra nie pokazuje = cheat

• Funny 1

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.