Jump to content
You need to play a total of 30 battles to post in this section.
Davao

USS Boise premium VII tier

20 comments in this topic

Recommended Posts

[BSW-F]
Players
970 posts
10,400 battles

Temat poświęcony amerykańskiemu krążownikowi premium VII tieru typu Brooklyn USS Boise

[MS-B]
Players
125 posts
12,764 battles

Tak przy okazji tylko napiszę że raczej  niepotrzebnie wydana kasa :) klasa Brooklyn i to premka a dla porównania drzewkowa Helcia ma lepsze parametry

a) jest szybsza

b)ma większy zasięg

c)nie patrzyłem na szybkość przestawienia steru ale Boise to katastrofa przy manewrach

d)ma sonar i rozbicie

Jedynym plusem to jest to że ma naprawkę

Wersja argentyńska jest taka sama

Beta Tester
1,066 posts
1,217 battles

Chyba jednak mądrze pilotowana zwinniejsza i szybsza Halina o większym zasięgu dział pozwoli na więcej niż lekko upośledzony ale naprawialny Boise.

Players
2,145 posts
12,875 battles

Nie zapominajcie o wolniejszym (zauważalnie) przeładowaniu dział - 10 sek vs 8,5 sek Heleny. Brytyska naprawka wygląda świetnie ale cena jaką za nią płacimy jest zbyt wysoka.  

Z drugiej strony okręt jest piękny i jego gameplay będzie unikalny. Tylko czekać na przecenę.

[B-EYE]
[B-EYE]
Players
248 posts
10,163 battles

Okręt fajny i dzięki naprawce zadziwiająco mocny. Właśnie ona sprawia że nie jest to kolejny papierowy krążownik ale całkiem mocny zawodnik. Ta naprawka zdecydowanie warta jest trochę mniejszej szybkostrzelnosci dział i mniejszego zasięgu i niższe prędkości. Co do prędkości to z flagą to nie będzie on ustępował Helenie. Więc cena wcale nie jest wygórowana. W grze taka mega mocna Atlanta bez radaru ale z szybszymi pociskami i lepszą ich balistyką. 

• Cool 1

Players
2,781 posts
15,285 battles

Porównując z Belfastem: ten sam DPM i ta sama balistyka. Więcej HP z naprawkami, ale bardzo krótki zasięg artylerii, mniej zwrotny, gorsze kamo, brak dymu i radaru. Bez sensu jest ten okręt, posiadając Belfasta.

http://proships.ru/stat/ru/ships/3274,3070/

[-KMW-]
Alpha Tester
15 posts
2,802 battles

IMHO taka przytyta Atalanta. Jednak naprawa całkiem dużo daje, szczególnie w randomowych bitwach.

Czy warto go kupić?

Okręcik ten dobrze sobie jednak radzi w starciach z botami. W randomie... jak to w randomie. Nawet dobrze grany z kiepską drużyną niewiele zdziała. Mnie jednak bawi, nie ukrywam.

I co warto zaznaczyć, kupując którykolwiek z tych okrętów dostajemy misję trwającą bodajże do końca roku, a dająca nam drugi z tych okrętów. Czyli tak naprawdę niewielkim kosztem mamy dwie premium siódemki. Jedną "for fun" dla drzewka amerykańskiego i drugą jako pierwszego trenera do drzewka panamerykańskiego.

Jeżeli masz Flinta lub Atlantę, a trenowanie kapitana do nacji, która pojawi się nie wiadomo kiedy Cię nie interesuje,  to zakup z innych powodów niż kolekcjonerski bym odpuścił.

Natomiast jeżeli styl nowej gałęzi lekkich amerykańców Ci odpowiada, to warto rozważyć. Dość łatwo jest dzięki tej misji mieć dwa takie okręty do zabawy.

• Cool 2

[MS--B]
Alpha Tester
856 posts
15,062 battles
4 hours ago, Candel said:

IMHO taka przytyta Atalanta. Jednak naprawa całkiem dużo daje, szczególnie w randomowych bitwach.

Myślisz, że w operacjach z 19 punktowym kapitanem będzie dawał radę ? :cap_cool:

[B-EYE]
[B-EYE]
Players
248 posts
10,163 battles
1 hour ago, Just_Octo said:

Myślisz, że w operacjach z 19 punktowym kapitanem będzie dawał radę

Jasne. Będzie lepszy niż ta papierowa Atlanta.

[BSW]
[BSW]
Players
672 posts
8,776 battles
On 30.07.2018 at 3:10 PM, Barwena said:

Jasne. Będzie lepszy niż ta papierowa Atlanta.

No nie jestem pewien, sam zastanawiałem się nad Nueve de Julio (bo po co mi 5 [sic!] 'merykański krążek 7 Tieru) ale po sprawdzeniu kilku kluczowych parametrów zdębiałem. Nie wiem czym poza świetnym wyglądem te 2 okręty mają imponować. Na Atlancie sprawdzi się kapitan z deski, pancka czy krążka pod warunkiem posiadania AFT. Na ww 2 ślicznotkach mamy problem i... najlepszy będzie kapitan zbudowany pod Atlantę! Trochę to dziwne, bo o ile jakiś tam % graczy ma takiego "lolantowego specjalistę", to w przypadku NDJ ciężko o rozsądne dysponowanie pkt kapitańskimi. Wg mnie okręt kolekcjonerski, niestety nic więcej.

[TTTP2]
Players
338 posts
19,473 battles
On 28.07.2018 at 6:56 PM, Odo_Toothless said:

Porównując z Belfastem: ten sam DPM i ta sama balistyka. Więcej HP z naprawkami, ale bardzo krótki zasięg artylerii, mniej zwrotny, gorsze kamo, brak dymu i radaru. Bez sensu jest ten okręt, posiadając Belfasta.

http://proships.ru/stat/ru/ships/3274,3070/

Belfast jest nieporównywalnie lepszy. To OP okręt . Biose/Nueve są bardziej zbalansowane .

[MAX]
Players
849 posts
6,122 battles

Mo własnie Boisa kupiłem, bo to taka nieco lepsiejsza Atlanta. Idealny stateczek na Narai. ;)

[BSW-F]
Players
970 posts
10,400 battles
4.09.2018 o 15:49, Goomich napisał:

Mo własnie Boisa kupiłem, bo to taka nieco lepsiejsza Atlanta. Idealny stateczek na Narai. ;)

A Helenkę masz? 

[BSW-F]
Players
970 posts
10,400 battles
6 godzin temu, Goomich napisał:

Niedawno zrobiłem.

I jak w porównaniu do Boisa?

[MAX]
Players
849 posts
6,122 battles

Nie grałem jeszcze, w zeszłym tygodniu priorytetem było przegrindowanie 3 kruzów przez Cherry Blossom (sukces) i wyfarmienie kasy na ich 9 (2 z 3).

[-DWS-]
Beta Tester
4,287 posts
11,455 battles
On 9/8/2018 at 5:54 PM, Davao said:

A Helenkę masz? 

O właśnie, WG rozdaje teraz prem camo dla Helenki. Jak ktoś rozważa Boise pod operacje, to powinien się poważnie zastanowić nad tą alternatywą.

W sumie, to Narai może niedługo stać się podobną "farmą" kredytów i XP-ków jak kwiat wiśni. Część ludzi ma prem camo na Nowego Orleana, teraz dojdzie prem camo na Helenke, no i jeszcze Indyki które WG rozdawało niedawno.

Mały update co do Helenki zamiast Biose. Weszła operacja dla siódemek, wyciągnąłem Helenę, trzasnąłem prawie 2k bazowego, zaliczone na 5 gwiazdek. Z prem camo wyszła całkiem fajna kasa i sporo XP-ków.

Największa zaleta Boise czyli naprawka, na operacjach nie jest tak istotna, bo przeważnie można się podreperować "w kółku".

Tak więc, jeśli ktoś myśli o Boise pod operacje, to moim zdaniem szkoda kasy.

Ten post był edytowany przez zespół moderacji z powodu: połączenia 2 postów.

• Cool 2

[HOB]
Beta Tester
181 posts
2,962 battles
15 hours ago, WO_Aldo_Raine said:

Wybaczcie nieprzytomnemu! Jak odblokować misję na drugiego krążka?

Misja powinna być aktywna od razu po kupieniu. W misjach osobistych (te najniższe misje) powinieneś mieć misję na zebranie 150k XP Boise. Jak zbierzesz to dostaniesz.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.