Jump to content
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
YabbaCoe

Aktualizace 0.7.7 - Vylepšení UI

90 comments in this topic

Recommended Posts

[WG-EU]
[WG-EU]
WG Staff
1,240 posts
2,835 battles

Kapitáni! :fish_panic:

Proběhly změny, především na minimapě:

8753f78c-8d10-11e8-bd37-ac162d8bc1e4.jpg

Co říkáte na toto vylepšení? 

Napište nám své názory!

• Bad 1
  • Angry 1

[T-N-T]
[T-N-T]
Players
58 posts
12,361 battles

Žabáku, mám dotaz, sice se to netýká mapy, ale té krásy, kterou má na sobě Worcester. V přístavu je možnost vypnout si zobrazování speciálních uss ca/cl kamufláží. Pokusil jsem se to aplikovat na Baltiho/Clevoše se "super truper orlím kamem", jediné, co to udělalo bylo, že mi to loď "svlíklo", z kamufláže a odstranilo její bonusy. Předpokládám tedy, že to bude odstraňovat pouze kamo, jako je zobrazeno na obrázku, při zachování bonusů ke kamufláži vázaných. Bylo by možné, aby v některé z dalších aktualizací fungovalo i na "orlí" kama, která se dala vyjezdit na výše zmíněné lodě? Díky za předání námětu dál a případnou zpětnou vazbu.

[IDDQD]
Alpha Tester
3,221 posts
7,027 battles

melo se to zakazat, ne pridat do hry

co bude dal ? misto dopadu strel ?

• Cool 4
  • Funny 1

[T-N-T]
Players
831 posts
3,372 battles
19 minutes ago, von_chom said:

melo se to zakazat, ne pridat do hry

co bude dal ? misto dopadu strel ?

Hele, a co ti na tom vadi?

• Funny 1

[IDDQD]
Alpha Tester
3,221 posts
7,027 battles

je to dalsi uleva pro ty mene schopne

znatelne lip se strili do koure a za ostrovy

dalsi co dostanem bude tzv semafor, vsadim na to boty

[T-N-T]
Players
831 posts
3,372 battles
16 minutes ago, von_chom said:

je to dalsi uleva pro ty mene schopne

znatelne lip se strili do koure a za ostrovy

dalsi co dostanem bude tzv semafor, vsadim na to boty

Uleva pro ty mene schopne? Znatelne lip se strili do smoku? No, a... nebudes mit 5u samou vyhodu? Nebude se ti lepe strilet do smoku? Fialka se nenecha spotnost, udela smoke a rajce ma s celym indikatorem smolika. Na rozdil od fialky se rajce necha spotnout a do smouku se ti bude strilet lepe. A hadam, ze strilis lepe nez rajce, neni to tedy i pomucka pro tebe?

Edit: a nedelam si z tebe prdel. Myslim ten dotaz vazne. Nemam pocit, ze by bylo treba plakat nad tim, ze vsichni, vcetne tebe, dostanou do vinku dalsi schopnost jak prudit do smouku.

[T-N-T]
Beta Tester
792 posts
6,411 battles
1 hour ago, Endala said:

Uleva pro ty mene schopne? Znatelne lip se strili do smoku? No, a... nebudes mit 5u samou vyhodu? Nebude se ti lepe strilet do smoku? Fialka se nenecha spotnost, udela smoke a rajce ma s celym indikatorem smolika. Na rozdil od fialky se rajce necha spotnout a do smouku se ti bude strilet lepe. A hadam, ze strilis lepe nez rajce, neni to tedy i pomucka pro tebe?

Edit: a nedelam si z tebe prdel. Myslim ten dotaz vazne. Nemam pocit, ze by bylo treba plakat nad tim, ze vsichni, vcetne tebe, dostanou do vinku dalsi schopnost jak prudit do smouku.

Pro skillery je to nevýhoda. Ti to zvládají už teď a jsou tím vyjímeční. Teď část své vyjímečnosti ztratí, protože to bude umět každý.
Je to podobné jako třeba s Incoming Fire Alert. Jsou lidi co jsou schopni vnímat a udržovat přehled o tom, kdo na ně střílí, my  ostatní na to máme skill, který tu jejich výhodu maže.
Prostě každá taková pomůcka smazává rozdíl mezi skillerem a lamou. Dohnáno do extrému, s aimbotem budeme hrát všichni skoro stejně.

[IDDQD]
Alpha Tester
3,221 posts
7,027 battles

zjednodusuje to hru tod vse o co tu jde

rovnou muzou povolit autoaim, protoze ho budou mit vsichni tak o nic nepujde

to, ze neco dam vsem proste a jednoduse ubere dalsi aspekt hry, ktery bys jinak pouzil pouze pokud by jsi mel dane znalosti a mel urcite veci zautomatizovane

mozna prehanim, ale tento trend se mi jo sakra nelibi

• Cool 1

[T-N-T]
Players
831 posts
3,372 battles
29 minutes ago, HavranRyc said:

Pro skillery je to nevýhoda. Ti to zvládají už teď a jsou tím vyjímeční. Teď část své vyjímečnosti ztratí, protože to bude umět každý.
Je to podobné jako třeba s Incoming Fire Alert. Jsou lidi co jsou schopni vnímat a udržovat přehled o tom, kdo na ně střílí, my  ostatní na to máme skill, který tu jejich výhodu maže.
Prostě každá taková pomůcka smazává rozdíl mezi skillerem a lamou. Dohnáno do extrému, s aimbotem budeme hrát všichni skoro stejně.

No, dohnano do extremu, tak s aimbotem bude rozhodovat hlavne umeni cist v minimape. Takze dobryho hrace bude porad neco odlisovat. Tak slabsi hraci dostanou do rukou dalsi nastroj, ktery muzou pouzit. Pokud nemaj mozek, stejne ho nepouzijou. Ale pro hrace, kteri hledaji vyzvy, to bude prijemne zpestreni. Jinymi slovy, proste se fialka bude muset vic snazit, aby zustala fialkou. To prece neni uplne spatne, ne? Trochu to toziz smazava skill gap, takze bitvy pak budou trvat dyl, nez par vterin, protoze ty dlouhodoby fialky, uz znaj vsechny triky.

• Angry 1

[T-N-T]
Beta Tester
792 posts
6,411 battles
15 minutes ago, Endala said:

No, dohnano do extremu, tak s aimbotem bude rozhodovat hlavne umeni cist v minimape. Takze dobryho hrace bude porad neco odlisovat. Tak slabsi hraci dostanou do rukou dalsi nastroj, ktery muzou pouzit. Pokud nemaj mozek, stejne ho nepouzijou. Ale pro hrace, kteri hledaji vyzvy, to bude prijemne zpestreni. Jinymi slovy, proste se fialka bude muset vic snazit, aby zustala fialkou. To prece neni uplne spatne, ne? Trochu to toziz smazava skill gap, takze bitvy pak budou trvat dyl, nez par vterin, protoze ty dlouhodoby fialky, uz znaj vsechny triky.

A v tom to právě je.
Bude skoro jedno kdo za tím sedí, bude několik vyjímek, ale ten zbytek bude díky všem pomůckám hrát +- stejně.

[T-N-T]
Players
831 posts
3,372 battles
10 hours ago, HavranRyc said:

A v tom to právě je.
Bude skoro jedno kdo za tím sedí, bude několik vyjímek, ale ten zbytek bude díky všem pomůckám hrát +- stejně.

Kdyz se podivam do diskuse do sekce 'Placky' aneb Zpovednice, tak tam spoust lidi lamentuje nad tim, ze bitvy trvaj par minut a ze kdyz souper ma vic fialek, ze totalne rozjedou jeho tym, protoze on ma spoustu rajcat. 

Tahle featura ma jen trochu zmensit skill gap mezi hracema, ktery u hry sedi od rana do noci a hracema, ktery si zahrajou 2-4 bitvy za vecer. Hra je porad apriori o tom, kde a do koho nastrilis dmg a kde prave stojis. Je to porad o tom, jak umis cist v minimape. Opicaci na A1 budou porad opicaky na A1. To se nezmeni i kdyby dostali lead-marker nejen a torpeda, ale i na dela. Ale to, ze jsi ve spravny cas na spravnem miste je to, co rozhoduje hru. Nebo to tak neni? 

Naopak, dohnano do extremu, umis si predstavit jak by hra vypadala, kdyby CVcka dostal lepsi dive bombery? Snizovanim RNG zvetsujes skill gap, takze kdyz tim soupakem posunes na nulu, budes mit hru, ktera bude hodne prisna a rozdil mezi fialkou a rajcetem bude jeste mnohem vetsi. Takova situace ti prijde pro zdravi hry prijatelna? Myslim, ze se shodneme, ze ne. Je proste treba opatrne hledat cesty, jak zmensovat skill gap. A tohle mi prijde jako minimalni zasah do hry.

[IDDQD]
Players
1,620 posts
15,230 battles

včera jsem měl díky tomu dva zásahy navíc do hinďase v CWčkách. Hinďas na volnym moři, postával, couval, despotnul se. Pak se spotlo DDčko takže tři salvy do něj, po tom co DDčko zmizelo jsem neměl na co střílet tak jsem namířil mocné kolečko na poslední známou pozici toho hinďase, trochu za něj a voala, dva náboje se během dvou salv ujaly. Chudák nebyl spotlej už tak 40s, bez kolečka bych neměl šanci namířit na volnym moři na poslední známou pozici po tom co jsem půl minuty koukal/střílel někam jinam. Dejte mi jěště pár týdnů a budu střílet už jen podle mapy až si přestanu myslet že to kolečko vedle mojí lodě je ostrov :Smile_trollface:

[edited] co nemá v tý hře co dělat.

• Cool 7

[FF-CZ]
Players
140 posts
5,186 battles

nahodou,vcera mi zajelo DD do smoku a klasicky to od me sypalo,tak kolecko na posledni znamou pozici,kouknout odkud to leta a mel sem misto i vzdalenost. 2 salvy a bylo po DD. Uz chapu proc me nekteri driv tak trefovali ve smoku  :Smile_teethhappy:

[T-N-T]
Players
831 posts
3,372 battles

A zjevne fialky umi strilet podle kolecka lepe nez rajcata. Mozna to spis bude skill gap rozevirat :-D

[IDDQD]
Players
1,620 posts
15,230 battles
29 minutes ago, Endala said:

A zjevne fialky umi strilet podle kolecka lepe nez rajcata. Mozna to spis bude skill gap rozevirat :-D

je úplně jedno kdo to využije víc. Přidává to do hry řešení situací, který by jinak nebylo možný. Viz. to co píšu nahoře, můžeš v klidu střílet na minutu nespotnutou loď pokud víš/tušíš že tam pořád je. Když se ti někdo despotne třeba při kitování tak ještě můžeš pár salv zkusit díky kolečku, bez kolečka jsem taky občas zkoušel štřílet do lodě po despotu, ale tak jednou, dvakrát max protože pak vím, že už mířím hodně mimo. S kolečkem vím, že mířím aspoň nějak správně a klidně 5 salv vyzkouším, když není po čem jinym střílet.

Ten křížek co byl v módech se mi nelíbil od jakživa ač jsem ho nikdy nezkoušel, teď když je to ve hře a vyzkoušel jsem si to, sice jen pár her, tak nechápu jak někdo kompetentní z WG může tohle povolit jako OK mód, který nedává žádnou výhodu.

Ještě přidejte semafór a relativní úhly natočení lodí a máte -1 hráče.

A ještě se to nazve jako vylepšení UI :cap_haloween:  

• Cool 5

[T-N-T]
Players
831 posts
3,372 battles
1 minute ago, Quetak said:

je úplně jedno kdo to využije víc. Přidává to do hry řešení situací, který by jinak nebylo možný. Viz. to co píšu nahoře, můžeš v klidu střílet na minutu nespotnutou loď pokud víš/tušíš že tam pořád je. Když se ti někdo despotne třeba při kitování tak ještě můžeš pár salv zkusit díky kolečku, bez kolečka jsem taky občas zkoušel štřílet do lodě po despotu, ale tak jednou, dvakrát max protože pak vím, že už mířím hodně mimo. S kolečkem vím, že mířím aspoň nějak správně a klidně 5 salv vyzkouším, když není po čem jinym střílet.

Ten křížek co byl v módech se mi nelíbil od jakživa ač jsem ho nikdy nezkoušel, teď když je to ve hře a vyzkoušel jsem si to, sice jen pár her, tak nechápu jak někdo kompetentní z WG může tohle povolit jako OK mód, který nedává žádnou výhodu.

Ještě přidejte semafór a relativní úhly natočení lodí a máte -1 hráče.

A ještě se to nazve jako vylepšení UI :cap_haloween:  

Mozna lepsi minus jeden hrac, nez minus 20, protoze je fialky rozstrelujou ve smoku, zatimco oni to neumi. 

[IDDQD]
Players
1,620 posts
15,230 battles
Just now, Endala said:

Mozna lepsi minus jeden hrac, nez minus 20, protoze je fialky rozstrelujou ve smoku, zatimco oni to neumi. 

ten smoke zase takovej problém není, s trochou cviku se to nějak naučí každej, navíc jsou teď vidět hranice smoku i při míření což to dost ulehčilo. Ještě se hodně teším na první hru v cyklónu třeba s Montánou až budu šikanovat loďe na 15km bez toho, že bych je viděl. Ale ono to WG doufám pocítí samo až se začnou objevovat topicy o cheaterech.

• Cool 1
  • Funny 1

[T-N-T]
Players
831 posts
3,372 battles
7 minutes ago, Quetak said:

ten smoke zase takovej problém není, s trochou cviku se to nějak naučí každej, navíc jsou teď vidět hranice smoku i při míření což to dost ulehčilo. Ještě se hodně teším na první hru v cyklónu třeba s Montánou až budu šikanovat loďe na 15km bez toho, že bych je viděl. Ale ono to WG doufám pocítí samo až se začnou objevovat topicy o cheaterech.

Ty se objevovaly uz predtim... stacili Spotterplane.

[T-N-T]
Players
831 posts
3,372 battles

Jenom tak na okraj, me taky zrovna zvlast netesi, ze me nejakej pepik bude prudit do smoku, kdyz ho z nej budu v Harekaza zasypavat laskou a radosti. A prestoze ve smoku nejsem statickej, tak kazda nahodne trefena strela od Hindase me hodne boli.

Nicmene, nestavim se k tomu, jako ke konci sveta. 

Stejne pochybuju, ze nejaka fialka by skoncila i kdyby pridali semafor a relativni uhly natoceni. Semafor, relativni uhly natoceni a tohle kolecko jim pomuze rajcata vyhmatnout lepe a budou to s chuti pouzivat. Aby vecer mohli kejhat nad fialovejma statama ;-)

[IDDQD]
Alpha Tester
2,428 posts
15,461 battles
V 25. 7. 2018 v 13:27 YabbaCoe řekl/a:

Kapitáni! :fish_panic:

Proběhly změny, především na minimapě:

8753f78c-8d10-11e8-bd37-ac162d8bc1e4.jpg

Napište nám své názory!

Žábo jsi hromosvod a teď to prostě koupíš.

Vše bylo řečeno a já se jen podepíšu pod. To téma se probírá už hodně dlouho.

Všechny ty posty na to téma vytiskni, slisuj a výslednou cihličkou flákni nadřízeného po čuni a ať to pošle dál.

Napište nám své názory!

Snad jen... čekal jsem, kdy to bude zařazeno mezi zakázané mody z warpacku a ono ejhle. Apríl v červenci :Smile_facepalm:

Velký špatný Žábo. Velký špatný.

• Cool 5

[T-N-T]
Players
831 posts
3,372 battles

Stacil by jeden jedinej argument - ddcka budou mit o neco tezsi zivot.

A zatim je to jen o placi, ze fialky budou mit tezsi zivot, jak rajcatum namlatit cumu...

To mi prijde smutny.

[IDDQD]
Players
1,620 posts
15,230 battles
12 minutes ago, Endala said:

A zatim je to jen o placi, ze fialky budou mit tezsi zivot, jak rajcatum namlatit cumu...

co máš pořád s těma fialkama? Fialky budou pořád fialky, kolečko zneužijou asi tak 10x líp než rajče, takže je to spíš naopak. Ale pokud to nechceš vidět....tak to neuvidíš.

DDček bych skoro řekl, že se to dotýká nejmíň ze všech tříd.

[IDDQD]
Players
286 posts
11,184 battles

Navrhuji WG, aby lodě ve smoku byly pořád normálně vidět, ušetří to vývojářům práci :cap_cool: ...

• Cool 4

[T-N-T]
Players
831 posts
3,372 battles
1 hour ago, Quetak said:

co máš pořád s těma fialkama? Fialky budou pořád fialky, kolečko zneužijou asi tak 10x líp než rajče, takže je to spíš naopak. Ale pokud to nechceš vidět....tak to neuvidíš.

DDček bych skoro řekl, že se to dotýká nejmíň ze všech tříd.

Cituju havrana: "Pro skillery je to nevýhoda. Ti to zvládají už teď a jsou tím vyjímeční. Teď část své vyjímečnosti ztratí, protože to bude umět každý."

A copak tobe konkretne na tom vadi? Myslel jsem, ze jen to, ze rajce ted bude bliz skillerovi, takze fialka uz bude jen zelena. 

Vlastne, mam pocit, ze jedinej komu to vadi jsou ti, co kazdy vecer kejhaj nad fialovejma statama a ted se budou muset vic snazit, aby jim zustaly fialovy staty.

A abych ocitoval znovu tebe: "fialky, kolečko zneužijou asi tak 10x líp než rajče", co ti teda vadi? Ze budes rajcata mlatit snadno po hlave? Ty mas starost o chudery rajcata?

Mel jsem zato, ze predtim jsi se vyjadroval ve smyslu, ze ted i rajce bude strilet do smoku jako skiller. 

Asi ti poradne nerozumim. 

Edit: A argument: "pokud to nechces videt, tak neuvidis" je docela slaboduchej, nemyslis? Zkus se vyjadrit jasneji,co ti vadi. Ze prestanes byt tolik fialovej, nebo ze budou rajcata trpet, nebo vlastne co? Ja jsem svoje tvrzeni podlozil docela logickyma argumentama. A pojdme zustat u logiky.

• Boring 1

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.