Jump to content
Sign in to follow this  
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
Gerlath

zmainy z zakładaniu kamuflaży/sygnałów

6 comments in this topic

Recommended Posts

[DV]
Players
68 posts
8,603 battles

Dlaczego system używania kamuflaży/sygnałów został zrobiony tak jak został?

Chodzi mi o to że "zakładasz" go w porcie i sztuka znika z inwentarza? Po co ? Dlaczego???? tym sposobem mogę mieć  40 kamo/sygnałów i ani jednego do użytku bo wszystkie są na okrętach...

Czy nie dużo logiczniej byłoby założenie że zaznaczenia kamo/sygnału nie powoduje skutku "założenia " go natychmiastowego, a okręt zabierałby z inwentarza zaznaczone elementy przy wejściu do bitwy?

Kto w ogóle wymyślił obecny "cudny" system? Pytam z przezorności abym kiedyś przypadkiem nie przypisał owej osobie śladu inteligencji.

[HOB]
Players
1,004 posts
4,971 battles

Opcja zdjęcia wszystkich sygnałów i ich przywrócenia przy jednym kliknięciu bardzo by się przydała - smaruj wpis w temacie z feedbackiem, a jak się nie wyrobisz w dwa dni to ja to zrobię (nieco uzupełnię).

A póki co mamy pośrednią zachętę do zakupu sygnałów (również omyłkowego) mimo iż ich posiadamy ich spory zapas. Oczywiście sprawa optymalizacji portu na niski priorytet.

Ale mimo wszystko - Jak ci się dany sygnał kończy to po kiego grzyba masz go zamontowanego na 40 okrętach?

• Cool 1

[DV]
Players
68 posts
8,603 battles

Az sprawdziłem, mam ponad 40 okrętów, co nie zmienia faktu że nie mam nigdzie 40 sygnałów na raz, chodziło mi o przykład, np lubię pływać z jakimś sygnałem i mam go na "wielu " okrętach, jak zaczyna ich brakować w inwentarzu to muszę ręcznie "odklikać" ten sygnał z kolejnych okrętów uwalniając zasoby. To tak debilne i bezsensowne że aż mną wstrząsa.

A potem kiedy mam ich więcej znowu zaznaczać... 

• Cool 1

Weekend Tester
2,257 posts
7,263 battles
1 hour ago, Silentraz said:

Oczywiście sprawa optymalizacji portu na niski priorytet.

Wiesz co ma większy piorytet? Sklep premium i nowe oferty:Smile_bajan2:

[ZGZ]
[ZGZ]
Players
1,041 posts
12,180 battles

Opcja zdejmowania sygnałów z posiadanych okrętów jednym kliknięciem jest potrzebna. Jak ich brakuje przeglądanie 114 jednostek w moim przypadku trwa zbyt długo. @WG_Lumberjack tu padła dobra propozycja ;)

WG Staff
1,337 posts
2,915 battles
7/24/2018 o 19:40, Geralt_z_Rivii365 napisał:

Wiesz co ma większy piorytet? Sklep premium i nowe oferty:Smile_bajan2:

Ostatni patch:

Inne ulepszenia i poprawki

• Zmieniono walutę do automatycznego uzupełniania sprzętu eksploatacyjnego. Teraz domyślnie będą to kredyty.
  • Naprawiono błąd z losowymi efektami pojawiającymi się w centrum mapy.
  • Naprawiono błąd, w wyniku którego części modelu okrętu pojawiały się na środku mapy, gdy gracz używał trybu widoku lornetki.
  • Strzałka dalmierza nie zmienia teraz koloru przy minimalnej odległości.
  • Naprawiono błąd powodującymi złe ułożenie kanałów czatu.
  • Naprawiono błąd powodujący niepoprawne wyświetlanie danych o sprzęcie eksploatacyjnym w bitwie w sytuacjach, gdy gracz wcześniej wybrał okręt do gry w dywizjonie, ale następnie zmienił zdanie i przełączył się na inny okręt, zanim rozpoczęła się bitwa bez zmiany statusu na „Niegotowy”.
  • Naprawiono błąd, w wyniku którego zmiana języka w kliencie gry nie skutkowała odpowiednią zmianą języka podkładów głosowych.
  • Naprawiono błąd, który powodował niepoprawne wyświetlanie niektórych elementów interfejsu użytkownika na ekranie ładowania bitwy.
  • Naprawiono błąd powodujący, że strefa kluczowa umieszczana była poza granicami bazy po ponownym logowaniu do gry w scenariuszu „Obrona bazy morskiej Newport”.
  • Naprawiono błąd powodujący niepoprawne wyświetlanie nazw operacji „Aegis” i „Ocalenie lotniskowca Raptor” na ekranie statystyk po bitwie.
  • Naprawiono błąd powodujący zawieszanie się klienta gry po licznych próbach wybrania alternatywnych schematów kolorów dla kamuflażu.
  • Naprawiono błąd, w wyniku którego gracze otrzymywali ujemne PD dowódcy po ukaraniu za uszkodzenie sojuszniczych okrętów.
  • Naprawiono błąd klienta gry powodujący zawieszanie po próbie wejścia do bitwy w Dywizjonie, zanim wszyscy jego członkowie zmienią status na „Gotowy”.
  • Naprawiono błąd powodujący usunięcie wskaźnika warunków pogodowych z ekranu po ponownym wejście do bitwy.
  • Naprawiono błąd, z powodu którego podczas gry lotniskowcem kliknięcie na mapie taktycznej ustalało punkt trasy dla lotniskowca, chociaż lotniskowiec był już odznaczony.
  • Naprawiono błąd związany z panelem szybkich rozkazów, gdzie wybrany rozkaz czasami nie był transmitowany.
  • Naprawiono błąd, który przenosił dowódcę dywizjonu w inne miejsce na liście członków dywizjonu po bitwie. Teraz dowódca zawsze pojawiać się będzie na początku listy.
  • Naprawiono błąd powodujący nieprawidłowe rozmieszczenie okrętów w karuzeli przy wchodzeniu do bitwy.
  • Naprawiono migotanie tła, które występowało przy zmianie pomiędzy zakładkami Profil i Klany.
  • Teraz wskaźnik „Nowy” będzie wyświetlany przy zakładce Profil w sekcji Przebieg służby po tym, jak gracz zdobędzie nową naszywkę lub emblemat.
  • W opisach sprzętu eksploatacyjnego wszystkie wartości numeryczne zostały wyrównane do prawej strony.
  • Naprawiono błąd z klawiszem ESC: przy próbie wprowadzenia hasła lub wejścia do pokoju treningowego przy podaniu hasła, wciśnięcie klawisza ESC powodowało wpisanie znaku.
  • Naprawiono błąd mający wpływ na system dźwięku, powodujący użycie niewłaściwych podkładów głosowych dla unikalnych dowódców po wybraniu modyfikacji dubbingu właściwego dla kraju.
  • Naprawiono błąd powodujący zmniejszenie zasięgu ognia dla kadłuba (B) okrętu Seattle.
  • Naprawiono błąd uniemożliwiający zamontowanie specjalnego ulepszenia Modyfikacji samolotu zwiadowczego 1 na krążowniku IX poziomu Kronshtadt.
  • Pomniejsze ulepszenia w geometrii i teksturach następujących okrętów i kamuflaży: Zao, Marblehead, Southern Dragon, Eastern Dragon, Gaede, Monaghan, Oktyabrskaya Revolutsiya, Dallas, Cleveland, Worcester, New Orleans, Baltimore, Dmitri Donskoi i Pensacola; specjalne stałe kamuflaże dla Gascogne i Richelieu; kamuflaż Alldestroyer dla Großer Kurfürst.
  • Cool 2

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.