Jump to content
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
WG_Lumberjack

0.7.7 - Dyskusja ogólna

5 comments in this topic

Recommended Posts

[PIO]
[PIO]
Players
2 posts
27,729 battles

I tak naprawde nie wiem po co sa wprowadzone takie duze zmiany w charakterystykach okretow. Wlasnie to ze sa tak rozne, ze takie maja rozne parametry robi ta gre ciekawa i kazdy okret ma swoja charakterystyke a kazdy grach swoje ulubione okrety. Jesli jednak coraz bardziej sa dopasowywane do tego co potrafia inne to w koncu bedziemy miec statki ktore wygladaja co prawda inaczej ale na koncu tak naprawde sa takie same i prawie niczym sie nie roznia. Ten jeden ma wieksze dziala a ten inny jest szybszy lub ma torpedy i w koncu o ta roznorodnosc chodzi. Taktyka i spryt decyduja o wygranej.

Share this post


Link to post
Share on other sites
[HOB]
Moderator
1,920 posts
8,634 battles

Uprzejmie proszę o zwiększenie priorytetu na system karmy, m.in. interwencji w sprawie pochwał i bezzasadnych skarg. System jaki teraz jest u ruskich powinien spełnić oczekiwania, choć fajnie by było jakoś to rozwinąć (np. oddzielenie systemu pochwał i skarg, ale w celu uniknięcia antyrekordów - zataić to drugie. W ten sposób pochwały nie będą ginąć przez skargi za dobrą grę).

 

Pojawiła się zapowiedź (FB- Dev) skalowalnego interfejsu dla większych rozdzielczości. A dla mniejszych też będzie? Jak nie, to proszę przekazać prośbę. Wiele elementów jest niepotrzebnie powiększonych (np. lewy dolny róg ekranu bitewnego, duże liczby zadanych obrażeń w prawym górnym rogu)

 

Animacje kontenerów - proszę je skrócić lub dać możliwość pominięcia. Ewentualnie grupowego otwarcia tego samego typu ze zbiorczym wyświetleniem.

  • Cool 2

Share this post


Link to post
Share on other sites
[HOB]
Moderator
1,920 posts
8,634 battles
2 hours ago, _Agenor_ said:

kurde   @WG_Lumberjack               dodaliście w kontenerach więcej zasobów tylko czemu flagi wypadają a nie sam węgiel???

Kontener "sam węgiel" by mógł dawać najwyżej 150-200 węgla na slot. Więcej nie, bo za dużo graczy po 3-miesięcznym maratonie miałoby Salema.

Cechą kontenerów typu "więcej" jest gwarantowana zawartość (kredyty, sygnały, węgiel) na 1 z 3 slotów, ale nie robienie drastycznego postępu w jednym z elementów. I tak kontener "więcej zasobów" ma atut względem pozostałych, że może przyzwoicie kopsnąć ekonomię, zwłaszcza w zdobywaniu expa. Za to można się prędzej wypstrykać z bojowych sygnałów.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

×