Jump to content
Sign in to follow this  
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
Oderisson

Dublony - co jest z cenami?

287 comments in this topic

Recommended Posts

[HEROZ]
Players
600 posts
5,869 battles

Orientuje sie ktoś o co biega z cenami dublonów? Raz mam w sklepie 340 za największą paczkę, raz mam 400, co po niektórzy twierdza że oni maja 160 za 30k... Zero informacji - ileśtam %

Orangutan w dziale handlu WG znowu najadł sie sfermentowanych bananów?

[-SBF-]
Alpha Tester, In AlfaTesters
5,232 posts

To już od paru dni tak się dzieje, takie indywidualne promocje, było szeroko komentowane w wątku o promocjach. Jak masz taniej to kupuj, ja tam jako wierny klient, który wydał na produkty WG pewnie ładnych parę tysięcy mam niezmiennie 401 z groszami za największą paczkę.

[ZGZ]
Players
3,923 posts
8,287 battles
3 minuty temu, Greyshark napisał:

To już od paru dni tak się dzieje, takie indywidualne promocje, było szeroko komentowane w wątku o promocjach. Jak masz taniej to kupuj, ja tam jako wierny klient, który wydał na produkty WG pewnie ładnych parę tysięcy mam niezmiennie 401 z groszami za największą paczkę.

Jako że wydałem mniej niż Ty, to też mam stabilną cenę od niedzieli - 280 zł za największy pakiet

Ci którzy wydawali jeszcze mniej niż ja mają 220 zł albo 160 zł.

Edit. Już mam 400 zł. A rano jeszcze było 280 :)

Players
2,029 posts
10,174 battles

A ja zaglądam do sklepu co parę dni i raz mam normalną cenę na dublony, a raz 60% zniżki, dzisiaj na ten przykład mam zniżkę, a w niedzielę nie miałem.

[HEROZ]
Players
600 posts
5,869 battles

Czyli nikt nic nie wie bo informacji żadnej nie ma. Zaglądać codziennie aż ten bałagan zwany letnią wyprzedażą się skończy.

[ZGZ]
Players
3,923 posts
8,287 battles
11 minut temu, Oderisson napisał:

Czyli nikt nic nie wie bo informacji żadnej nie ma. Zaglądać codziennie aż ten bałagan zwany letnią wyprzedażą się skończy.

No, no, no... Tylko bez takich podejrzeń. Na forum są osoby, które są święcie przekonane, że promocja na dublony pod hasłem "pojawiam się i znikam" to celowe działanie marketingowe WG, oparte na wielowymiarowej, dogłębnej analizie big data. Takie osoby mogą się poczuć urażone nazwaniem tej zaplanowanej w szczegółach akcji bałaganem.

• Cool 1
  • Funny 3

[ZGZ]
Players
3,923 posts
8,287 battles
godzinę temu, PanNickt napisał:

Jako że wydałem mniej niż Ty, to też mam stabilną cenę od niedzieli - 280 zł za największy pakiet

I znów mam 280 zł/30k5 dublonów.

Players
2,800 posts
15,398 battles

Ja rano miałem 401 zł, ale już wróciła jedynie prawilna cena 160 zł :-). Zostaje chyba je kolekcjonować, bo wydać tego co już mam, nie ma na co :-P

Players
465 posts
2 hours ago, ExecutionInProgress said:

U mnie cały czas przepisowy porządek - nieprzerwanie cena 400 złotych za 30.5k dublonów

Kłamiesz!

Cena wynosi 401.07zł !

Nie dość, że RNG jest przeciwko mnie, to sklep premium także :/

[ZGZ]
Players
3,923 posts
8,287 battles
10 minut temu, _NightStalker_ napisał:

Nie dość, że RNG jest przeciwko mnie, to sklep premium także :/

Wprost przeciwnie - sklep premium dba o Twój portfel i ważniejsze potrzeby życiowe.

[BSW-W]
Players
824 posts
4,875 battles
3 godziny temu, PanNickt napisał:

odswiez strone i wskoczy promo by najmniej tak jest u mnie

[GRAY]
[GRAY]
Players
510 posts
4,638 battles

ja tam nie grałem od 10 dni z ciekawości sprawdziłem np jak paczka dublonów 2,5k szt była za prawie 40zł tak teraz za 40zł to mam paczkę 7,5k szt. A za 30k debilionów musiałbym zapłacic 160zł.

[BSW-W]
Players
824 posts
4,875 battles
1 godzinę temu, Razjael napisał:

ja tam nie grałem od 10 dni z ciekawości sprawdziłem np jak paczka dublonów 2,5k szt była za prawie 40zł tak teraz za 40zł to mam paczkę 7,5k szt. A za 30k debilionów musiałbym zapłacic 160zł.

no ja cene 160 mam od tygodnia:Smile_teethhappy:

[IMPR0]
Beta Tester
137 posts
3,561 battles

W kwestii dublonów, to zauważyłem, że jak sprawdzam stronkę WOWsa rano, tak powiedzmy do 11, to mam cenę regularną, popołudniu znów promocyjną. Pokrywa się to z ofertą na wyprzedaży ze strony głównej. Tak do mniej więcej 11 mam starą ofertę, z poprzedniego dnia (po kliknięciu, wyskakuje komunikat "strony nie znaleziono", czy coś takiego), potem już aktualną.

Z nową aktualizacją wchodzą do klienta nowe okręty za dublony (m.in. Roma, Kidd, Gascogne, inne odpadają), więc warto się zastanowić. Bardzo też jestem ciekawy, jak długo będzie trwać owa promocyjna cena na złote monety. Ktoś coś wie na ten temat?

[WIDMO]
[WIDMO]
Players
34 posts
12,218 battles

Wyjątek potwierdza regułę, wczoraj normalne ceny dziś mam znowu promocyjne :)

Beta Tester, Players
278 posts
13,495 battles

To dziwne,że tak poważna firma jak WG,jak też żaden z jej przedstawicieli nie wydał dotychczas w tej sprawie żadnego oficjalnego komunikatu i każdy gracz na własną rękę sprawdza codziennie w sklepie ceny dublonów. Poza tym dziwi mnie fakt iż w żaden sposób nie jest to oznakowane tą czerwoną etykietą,jak w przypadku innych zniżek na produkty. Nie ma też jakiejkolwiek informacji meilowej. 

Jak widzę mnie to cały czas nie dotyczy,tylko wybranych i w tym zakresie nie mam się z czego cieszyć.:Smile_sceptic:

Players
2,800 posts
15,398 battles
59 minutes ago, komturkonrad said:

Jak widzę mnie to cały czas nie dotyczy,tylko wybranych i w tym zakresie nie mam się z czego cieszyć.:Smile_sceptic:

Trzeba było szybko zareagować, póki prezenty były dostępne.

Beta Tester, Players
278 posts
13,495 battles
2 minuty temu, Odo_Toothless napisał:

Trzeba było szybko zareagować, póki prezenty były dostępne.

Taa...nie było mnie wtedy na kompie,dowiedziałem się po fakcie tu z forum...Teraz to olewam,miałem inne wydatki. Ciekawe,czy ktoś z WG się kiedyś do tego ustosunkuje,bo mi to wygląda na jakiś sabotaż,do którego nie chcą się przyznać.

Players
2,800 posts
15,398 battles
9 minutes ago, komturkonrad said:

Ciekawe,czy ktoś z WG się kiedyś do tego ustosunkuje,bo mi to wygląda na jakiś sabotaż,do którego nie chcą się przyznać.

Tia - sabotaż do kręcenia lodów. Się ustosunkowało na forum: promocja - kupujta i się cieszta.

Próbują po prostu nową formę reklamy szeptanej i cały to sekret, a że nie wszyscy dostali ? Być może liczą, że ci co dostali, to z rozpędu i szczęśliwości "z obdarowania", nakupią wystarczająco dużo. Raczej wiedzą co robią. Najważniejsze to nakręcić potencjalnych klientów, tak, żeby brali i jeszcze dziękowali.

• Cool 1

Beta Tester, Players
278 posts
13,495 battles

Być może masz rację,jest w tym jakiś sens. Ciekawe,czy zakończą to na letniej wyprzedaży,czy będą ciągnąć to dalej? Ich dublony straciły na wartości i nikt już chyba nie kupi ich po normalnej cenie.

[HEROZ]
Players
600 posts
5,869 battles
7 hours ago, _Agenor_ said:

no ja cene 160 mam od tygodnia:Smile_teethhappy:

A możesz za tą cenę kupić jako gift?

[E--C]
Players
447 posts
4,416 battles
godzinę temu, Oderisson napisał:

A możesz za tą cenę kupić jako gift?

Niestety nie da się, po pierwszym dniu promocji zablokowano tę możliwość. :Smile_sad:

Pozdrawiam :Smile_honoring:

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.