Jump to content
Sign in to follow this  
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
BL4CK_SK

Súťaž o 14x CCT Kontejner 28.07.2018 medzi 18:00-18:45

4 comments in this topic

Recommended Posts

[BL4CK]
Community Contributor
40 posts
15,611 battles

Ahojte, 

tak dáme si poslednú súťaž odomňa v tomto mesiaci o 14x CCT Container.

CCT Subscriber Kontejner:
► Vysoká šance:
 x50 CCT Subscriber Camo
 x50 Red Dragon
 x50 Wyvern
 x50 Ouroboros
 x50 Hydra
► Střední šance:
 100 000 Free XP
► Nízká šance:
 Atago
 Mikhail Kutuzov
 Prinz Eugen
 Lo Yang
 Kidd
 Tirpitz
 Alabama
 Kii
 Gascogne
 Roma

Sútaž bude prebiehať na mojom twitch kanále: https://www.twitch.tv/bl4cksk (odteraz streamy pôjdu cez obe platformy YouTube aj Twitch, ale súťaže budú prebiehať len cez môj Twitch kanál - aby sme sa vyhli oneskoreniu prenosu na YT)

Súťažiť budete veľmi jednoduchým štýlom, ako ste si už u mňa mohli zvyknúť - stačí napísať správnu odpoveď v tvare !(odpoveď) napríklad. na otázku: Aký tier je loď Montana: !10 a automaticky budete zaradení do žrebovania, ktoré prebehne ihneď po zaslaní odpovedí. Čas na odpoveď bude pár minút, aby si to mohol každý jedoducho nájsť v hre. Takže netreba vedieť všetko naspamäť a šancu dostane naozaj každý aj keď nemá veľa hier.  Systém je nastavený tak, aby každého, kto vyhrá, automaticky nepočítalo do ďaľšieho kola. Takže šanca sa každým kolom zvýši. Medzitým budem odpovedať na Vaše otázky, nakoľko by bolo časovo náročné a ešte do toho hrať hry na odpočet. Tie si dáme zas inokedy. 

Jedinou podmienkou je mať účet na TWITCHi (a dať follow môjho kanála - zvyšuje šancu na výhru). Registrácia na stránke Twitch je ZADARMO, tak isto ako aj kliknutie na Follow (sledovať).

Výherné kódy je potom potrebné zadať na https://eu.wargaming.net/shop/redeem/ a následne sa Vám objaví v hre kontajner s jednou z vyššie spomínaných cien. Platnosť kódu je 3 mesiace. Takže pokiaľ ste aj vyhrali nejaký kódik v tomto mesiaci odomňa alebo aj od niekoho iného, tak si ho budete môcť uplatniť hneď začiatkom budúceho mesiaca (v preklade 4 dni po súťaži) alebo ho môžete aj darovať niekomu inému. V prípade zisku prémiovej lode, ktorú by ste už náhodou mali v prístave sa Vám pripíše jej hodnota v dublonoch.

Tak sa na Vás budem tešiť.

BL4CK 

CCT_Containers_Giveaway.jpg

• Cool 3

[SALIS]
Players
1 post
4,231 battles

čau ještě jednou diky padl mi 50x uroboros (screen bohužel nemam protože sem idiot a zapoměl sem ho udělat) 

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.