Jump to content
Sign in to follow this  
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
izik19

Wspólne konto

15 comments in this topic

Recommended Posts

Beta Tester
10 posts
489 battles

Witam mam krótkie pytanie kiedy będzie konto wspólne czołgów, statków i samolotów?

• Bad 1

[-SBF-]
Alpha Tester, In AlfaTesters
5,269 posts
2 minutes ago, izik19 said:

Witam mam krótkie pytanie kiedy będzie konto wspólne czołgów, statków i samolotów?

Nigdy.

• Cool 1

[TF16]
Community Contributor
3,997 posts
9,223 battles
8 minutes ago, izik19 said:

Przecież jest. Jedno konto WG by wszystkim rządzić, jedno by wszystkie gry zgromadzić i WG GC związać... w krainie Serba, gdzie zaległy cienie.

Mając jedno konto możesz na nim grać sobie w WoT, WoWp, WoWs i TW:A

• Cool 1
  • Funny 3

Players
1,606 posts
8,843 battles
2 minutes ago, Dark_Havoc said:

Przecież jest. Jedno konto WG by wszystkim rządzić, jedno by wszystkie gry zgromadzić i WG GC związać... w krainie Serba, gdzie zaległy cienie.

Mając jedno konto możesz na nim grać sobie w WoT, WoWp, WoWs i TW:A

I czas premki masz wspólny (oprócz tw:a). Waluta jest jedynie inna ale tego nie zmienią, gracze wot-a mają podobno tony golda za jakieś tam twierdze.

No chyba że chcesz żebym z Yamato z dziewięciu dział 460 mm plus kilkadziesiąt 155 i 127 strzelał do czołgów. W sumie nie miał bym nic przeciwko :).

[-SBF-]
Alpha Tester, In AlfaTesters
5,269 posts
4 minutes ago, SzakalDarkstar said:

I czas premki masz wspólny (oprócz tw:a). Waluta jest jedynie inna ale tego nie zmienią, gracze wot-a mają podobno tony golda za jakieś tam twierdze.

No chyba że chcesz żebym z Yamato z dziewięciu dział 460 mm plus kilkadziesiąt 155 i 127 strzelał do czołgów. W sumie nie miał bym nic przeciwko :).

Ja bym z kolei nie miał nic przeciwko pozrzucaniu paru bombek na Yamato z mojego WoWpowego np. Corsaira :)

Players
1,606 posts
8,843 battles
3 minutes ago, Greyshark said:

Ja bym z kolei nie miał nic przeciwko pozrzucaniu paru bombek na Yamato z mojego WoWpowego np. Corsaira :)

No w sumie samoloty mogli by wprowadzić na wspólną mapę. Za to czołgi nie mają szans. Głupie kamikaze ma większą siłę ognia niż każdy z czołgów.

W wot-a nie grałem, jakoś mnie to nie jara. Ale w sumie wowp bym popykał. Fajne to? Warto instalować?

[BUSHI]
Players
2,922 posts
15,687 battles
42 minutes ago, ExecutionInProgress said:

Najpierw musi powstać gra ze statkami 

Każdy okręt to statek, ale nie każdy statek, to okręt ;-)

https://sjp.pwn.pl/poradnia/haslo/Okret-statek;16456.html

W terminologii wojskowej okręt to 'statek należący do marynarki wojennej'. (...)

w znaczeniu niewojskowym okręt – podobnie jak statek – to każdy ‘duży obiekt pływający przeznaczony do przewozu ludzi i ładunków’. Można zatem obu wyrazów używać w określonych kontekstach wymiennie.

[DK-PL]
Players
1,572 posts
19,890 battles
22 minutes ago, SzakalDarkstar said:

Ale w sumie wowp bym popykał. Fajne to? Warto instalować?

To już lepiej War Thunder :Smile-_tongue:

Players
112 posts
661 battles
52 minutes ago, Greyshark said:

Jeśli rework CVek pójdzie w zapowiadanym kierunku, to kto wie czy Twoje marzenie się właśnie nie spełni.

Z drugiej strony - myślisz, że Yamato specjalnie przejąłby się bombkami z jednego Corsaira (nawet przy optymistycznym założeniu, że ten Corsair nie zostałby zestrzelony przy próbie podejścia do bombardowania)?

Players
1,606 posts
8,843 battles

Eee skąd mam 4 premki w wowp? W tym 5 tier? I czy mi się wydaje czy drużyny są uzupełniane botami?

[TF16]
Community Contributor
3,997 posts
9,223 battles
1 hour ago, SzakalDarkstar said:

Eee skąd mam 4 premki w wowp? W tym 5 tier? I czy mi się wydaje czy drużyny są uzupełniane botami?

Tak: czasem większość drużyn to boty. Boty są fajne - gadają między sobą, żartują, wyzywają się.

Players
2,049 posts
10,174 battles
1 godzinę temu, Dark_Havoc napisał:

Tak: czasem większość drużyn to boty. Boty są fajne - gadają między sobą, żartują, wyzywają się.

To dokładnie tak samo jak w WoWsie, w bitwach losowych :cap_haloween:

A co do samolotów Panie @SzakalDarkstar to tak jak pisze @mickecobra w War Thunderze są bardzo fajne. Obecnie trwają testy marynarki i może nie Corsairem, ale np. He 111 H6 można zatopić jakiś niszczyciel kierowany przez człowieka bombą Fritz X, taką jaka zatopiła Romę.

• Cool 1

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.