Jump to content
Sign in to follow this  
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
nothero01

Skvela sprava! Hladam klan!

3 comments in this topic

Recommended Posts

[CSN]
Players
85 posts
210 battles

Ahoj, chcel by som vstupit do klanu za ucelom klanovych bitiev.
Najlepsie by bolo keby to bol klan ktory chce ist az do Tajfunu. Problem je ze mam len jednu TX lod, a tou je Des Moines, takze nie moc najstastnejsie riesenie, ale verim ze budem uzitocny aj s nou!

Nieco o mne:
Mam viac ako 20 rokov (hadam ste si nemysleli ze poviem presne cislo?), a rad hram WoWs, ale to asi mi vsetci, dalej mozem ponuknut funkcny mikrofon a perfektnu slovencinu a menej perfektnu cestinu pre potreby ako takej hlasovej komunikacie! A ak si hovorite ze ste moje meno uz niekde videli, tak to bude pravdepodobne s mojho YouTube kanalu a serie "Ako sa stat lepsim" (ktora je momentalne pozastavena s dovodu expenia T10 lode :-D - co som prave dokoncil, takze mozem v tom pokracovat!). A aktivitu kazdy den! 

Som si docela 100% isty ze niektory z Vas, ktory sa mi rozhodnu ponuknut clenstvo, si urcite pozru moje statistiky, a to je uplne v poriadku, akurat by som vam chcel poradit aby STE IM VOBEC NEVERILI.

A to z dovodu ze som prachsprosty reroll ucet s Americkeho servera kde mam vyse 5000 bitiev a vsetky T10. A kedze na tomto ucte som lama, tak vam nepoviem nick :-D

Dakujem za Vas cas a vidime sa v bitve! 

• Cool 1

Players
124 posts
7,068 battles

Ahoj. Ja len dúfam, že s tou perfektnou slovenčinou to bol žart :Smile_teethhappy: , pretože tento tvoj "diktát" je tak na 3-ku :Smile_sceptic:  To že máš reroll účet si všimne každý skúsenejší hráč, ale to nie je podstatné. Vidno z neho tvoje aktuálne výsledky a aj to, že si celkom šikovný hráč :cap_like: Tak nech sa darí ....

• Cool 1
  • Funny 1

[CSN]
Players
85 posts
210 battles
6 hours ago, SK_simon said:

Ahoj. Ja len dúfam, že s tou perfektnou slovenčinou to bol žart :Smile_teethhappy: , pretože tento tvoj "diktát" je tak na 3-ku :Smile_sceptic:  To že máš reroll účet si všimne každý skúsenejší hráč, ale to nie je podstatné. Vidno z neho tvoje aktuálne výsledky a aj to, že si celkom šikovný hráč :cap_like: Tak nech sa darí ....

Samozrejme som mal na mysli hovorenu Slovencinu! :-D

• Funny 1

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.