Jump to content
  • 0
Nyekomimi

Co zrobić gdy straciłem cały postęp dzięki obsłudze klienta wprowadzającej mnie w błąd?

4 comments in this topic

Question

Players
2 posts
Cytat

Możesz samodzielnie odpiąć konto steam od konta heros271 na stronie https://eu.wargaming.net/personal. Również tam możesz połączyć konto Nyekomimi ze Steam. Oczywiście będzie to wymagało znajomości haseł do skrzynek Email.

>Nie wymagało znajomości hasła do starego email (ale to ok)

>Wykasowało mi cały postęp (To już mniej ok)

>Ani na załączonej stronie, ani od strony gry nie mogę podłączyć konta Steam do konta z którego teraz piszę (To już nie jest ok)

>Teraz inny pracownik stwierdza że nie da się (To już bardzo nie ok)

Cytat

Cześć Nyekomimi,

dziękujemy za kontakt z działem wsparcia Wargaming.

Widzisz taki komunikat, gdyż e-mail nyekomimi@gmail.com został już użyty do założenia konta Wargaming. Opcja, której screen pokazałeś służy do dodania adresu e-mail do konta, które zostało utworzone przy użyciu steam - pozwala to zalogować się na nie również przy użyciu standardowego klienta. 

Jeśli chcesz korzystać z konta Nyekomimi to musisz pobrać oficjalną wersję klienta. Przez steam nie ma możliwości kontynuować postępu.

>Nic nie wskazuje na to, że na "nowym" koncie steam mam dane referral, przez co nie będę miał dwóch statków premium a osoba która mnie zaprosiła nie dostanie bonusów (to już BARDZO nie ok)

3 answers to this question

Recommended Posts

• 0
[TF16]
Community Contributor
3,940 posts
8,961 battles

Konta Steam i zwykłego nie można połączyć. Było to wałkowane już kilkukrotnie. Wynika to z problemu przeniesienia osiągnięć. 
Nie powinno Ci skasować postępu na zwykłym koncie. Taka opcja jest dostępna tylko z poziomu zarządzania kontem.

• 0
Players
2 posts

Z tego co rozumiem postęp pozostał na części "wargaming" - starym niedostępnym koncie - zamiast na części "steam" którą chciałem oddzielić.

Jeśli nie da się połączyć tych dwóch - dlaczego support twierdził inaczej?

• 0
[TF16]
Community Contributor
3,940 posts
8,961 battles
11 minutes ago, Nyekomimi said:

Z tego co rozumiem postęp pozostał na części "wargaming" - starym niedostępnym koncie - zamiast na części "steam" którą chciałem oddzielić.

Jeśli nie da się połączyć tych dwóch - dlaczego support twierdził inaczej?

Cały postęp masz na tym koncie. Jeżeli chcesz mieć konto steam - to musisz utworzyć nowe konto i zacząć od nowa. Od wejścia wersji steam było wałkowane, że nie da się połączyć tych kont.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.