Jump to content
Sign in to follow this  
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
anonym_9dRm3TqLKPmR

hranie pod wine detekuje ako pouzivanie modu

5 comments in this topic

Recommended Posts

Players
4 posts

Ahojte,

Doteraz som ani nevedel, ze to ma CZ/SK sekciu fora.

Kazdopadne sa mi stala nemila vec,  dostal som penaltu za pouizvanie modifikacie, pricom som nikdy ziadnu nepouzil a ani vlastne nehladal ci vobec existuju. Zrejme to detekuje wine(code injection, jeho modifikovane dll atd.) snazil som sa im to na podpore vysvetlit ale stale dostavam len genericku odpoved:

Nepouzivajte neodsuhlasene modifikacie,  odkaz na zoznam povolenych, vas ban nieje permanenty,  budte ferovy voci ostatnym hracom...

Viem zatial o 2 podobnych pripadoch najdu sa dalsie?

Dakujem

[PTP]
Players
50 posts
11,092 battles

Co jsi přesně nastavoval, prosím popiš, chystám se rozcházet WOWS pod Linuxem také

[IDDQD]
Beta Tester
2,426 posts
4,328 battles
3 hours ago, nfp200 said:

Co jsi přesně nastavoval, prosím popiš, chystám se rozcházet WOWS pod Linuxem také

Pod Mintem lodičky nepustíš (aspon u mě , to v práci na notasu nejde ) . PlayOnLinux má v sobě i WOWS , takže si stáhne WINE , DirectX ale při stahování klienta a následné instalaci hry dojde k pádu . Nevím proč a hlavně jsem to neřešil . Na Ubuntu mi to fungovalo , jenže to jsem dal pryč ( nesedí mi ) a nahradil zrovna Mintem .

Občas se chci kouknout do přístavu i v práci ( pořešit kapitány atd . ) tak mám udělaný dualboot s Win7 , ale primár je Mint

[PTP]
Players
50 posts
11,092 battles

Script pro instalaci obsažený v  PlayonLinux je starý, hodlám trochu experimentovat s ručním nastavením na základě nastavení tanků na PlayonLinux. Uvítám konzultaci někoho, kdo to již spustil a především nechci skončit banem, takže radši konzultace jeho postupu a vysledovat co by mohlo vadit.

Players
4 posts

PlayonLinux som nikdy nepouzival, nevidim nato dovod, vytvorim si cisty wine prefix pre kazdu apku pripadne tematicky(vyzaduju podobne nastavenia, kniznice ... napr. hry od Wargaming) hram pod WINE uz cca. 11 rokov.

V minulosti bolo potrebne hodne nastaveni ale na aktualnom wine netreba vobec nic pri World of warships staci nainstalovat a hrat,  jediny problem je par ciernych textur hlavne pri vyssich detialoch vody/odleskov a taktiez to pri vyssich detialoch vody nieje uplne stabilne, podobne pri DirectX 11, ak to ozelies tak nieje problem.

Az doteraz, ocividne si pridali daky tool, ktory kontroluje modifikacie a pod wine  im to nieco detekuje (mozno ten tool samotny korektne nefunguje :)  )

PS: World of Warships som inak ako pod wine ani nehral a hram to  cez 3 roky.  

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.