Jump to content
Sign in to follow this  
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
Marshal00

Tak to się robi w ZGZ ;)

11 comments in this topic

Recommended Posts

Players
312 posts
5,150 battles

Żadne inne zwycięstwo nie dało mi tyle satysfakcji, co to. Następna bitwa, choć przegrana, też była ekstra. Przegaliśmy na punkty mając przewagę w okrętach. Shima rulezzz :)

• Cool 1

[ISEN]
Beta Tester
1,117 posts
2,523 battles
53 minutes ago, Jan_Onufry_Zagloba said:

Żadne inne zwycięstwo nie dało mi tyle satysfakcji, co to. Następna bitwa, choć przegrana, też była ekstra. Przegaliśmy na punkty mając przewagę w okrętach. Shima rulezzz :)

Właśnie wyobraziłem sobie twórcze rozwinięcie waszego patentu, z lekkimi zmianami w składzie...

Players
1,491 posts
12,535 battles
12 minutes ago, AbrahaM_fighter said:

Właśnie wyobraziłem sobie twórcze rozwinięcie waszego patentu, z lekkimi zmianami w składzie...

7* Chabarowsk? :Smile_trollface::Smile_glasses:

• Funny 1

[ISEN]
Beta Tester
1,117 posts
2,523 battles
16 minutes ago, Marblehead_1 said:

7* Chabarowsk? :Smile_trollface::Smile_glasses:

5x Shima, plus drobne zmiany ;)

Players
1,491 posts
12,535 battles

Ale bez kitu teraz się zastanawiam jak to by poszło na 5*Chabarowsk i 2*Shimy/Yueyangi radarowe. Shimy biorą capy a Kebaby siedzą  3-5 km za nimi. Focus 3-4 Kebabów topiłby wszystkie DD świecone przez Siemkę/YY. Potem zabawa na dystans i focusy na pojedynczych przeciwników. Piszę teoretycznie oczywiście, bo nie wiem jak to by zadziałało ale w teorii na niższych rangach chyba mogło by to zadziałać i to skutecznie ??? :Smile_amazed::Smile_ohmy:

A akcja niesamowita. 7*Shima kojarzy się z akcją w stylu yolo jedna bitwa po flagi a tutaj skutecznie zagrane.  Błagam, przetestujcie mój pomysł :Smile_glasses::Smile_honoring:

• Cool 1

[ZGZ]
[ZGZ]
Players
1,044 posts
12,221 battles

4 hours ago, Marblehead_1 said:

Ale bez kitu teraz się zastanawiam jak to by poszło na 5*Chabarowsk i 2*Shimy/Yueyangi radarowe. Shimy biorą capy a Kebaby siedzą  3-5 km za nimi. Focus 3-4 Kebabów topiłby wszystkie DD świecone przez Siemkę/YY. Potem zabawa na dystans i focusy na pojedynczych przeciwników. Piszę teoretycznie oczywiście, bo nie wiem jak to by zadziałało ale w teorii na niższych rangach chyba mogło by to zadziałać i to skutecznie ??? :Smile_amazed::Smile_ohmy:

A akcja niesamowita. 7*Shima kojarzy się z akcją w stylu yolo jedna bitwa po flagi a tutaj skutecznie zagrane.  Błagam, przetestujcie mój pomysł :Smile_glasses::Smile_honoring:

To by zadziałało. Problemem jest branie capa jak widać na filmie.

• Cool 1

[COMA]
Players
413 posts
9,073 battles
6 hours ago, Marblehead_1 said:

Dodatkowym atutem Chabarowska jest to, ze Des Moines wiele/nic mu nie zrobi na dystansie 10 km+. Aczkolwiek powątpiewam w skuteczność tej strategii przy większej ilości radarów i lepszych graczach, gdyż najzwyczajniej będą próbować grać na przeczekanie, a problemu z zajęciem cap'a nie rozwiążesz...

W tym wszystkim pytanie brzmi ,co zrobić, gdy wylosuje nam 7 DD'ków :P ? 

PS: Bardzo fajna bitwa i przykład zastosowania niekonwencjonalnej strategii. Jestem ciekawy wyniku, gdyby doszło do takiego pojedynku na najwyższych rangach...

• Cool 1

[ZGZ]
[ZGZ]
Players
1,044 posts
12,221 battles

Mam zarejestrowaną jeszcze jedną bitwę - też siedem shim. Po prawdzie porażka ale niektórzy mówią że lepsza od tej. Wrzucę po powrocie z urlopu. Klepie z telefonu więc przepraszam za interpunkcje ;)

[ZGZ]
[ZGZ]
Players
1,044 posts
12,221 battles

Podbiję temat.

Zgodnie z zapowiedzią - wrzucam porażkę - też na siedem Shim.

Posłuchajcie tych syren na początku ;)

• Cool 1

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.