Jump to content
Sign in to follow this  
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
Quetak

Stalingrad

6 comments in this topic

Recommended Posts

[IDDQD]
Players
1,622 posts
15,239 battles

tak co říkáte na údajně finální verzi stalingradu? (HE i AP, klasický rykočet úhly, žádný 32mm předek, rozptyl něco mezi bitevkou a křižníkem)

Já jsem docela zklamanej abych řekl pravdu, doufal jsem že se rozhodnou pro AP only verzi s US rykočet úhlama (klidně bez 32mm předku a s horší disperzí než měla testovací verze), která by přinesla nějaký jiný gameplay než má Moskva a Kronštát.

Pokud nedostanu rozkazem od IDDQD vůdců že si jí musím koupit kvůli CW tak to vypadá že to uhlí a ocel rozpustím za Flint a Salem. Ještě počkám na víc videí s finální verzí abych neudělal ukvapený rozhodnutí. A to jsem se na Stalingrad tak těšil :Smile_sceptic:  

• Funny 1

[GWDYS]
Beta Tester
875 posts
5,400 battles

Me spis stve,ze Stalingrad nebude jen za vlajky z CW a vydrbou s nim jako s Blackem.. Takhle si tu lod opet poridi kazdy,kdo chce..

Kazdopadne si Stalingrad poridim uz jen proto,ze to je rašan power :D

[10GO]
Players
982 posts
10,507 battles

S Quetakem souhlasím, jsem zklamán a pravděpodobně to bouchnu za Flint/Black/Salem. Ta loď měla být něco speshul pro ty nej hráče z top klanů a né horší Moskva, kterou si bude moct pořídit každej. Už jen čekám na to kdy se ocel objeví v prem shopu. Jak už nadhodil JduSi... WG už zase v*yjebává s komunitou, první to byl Flint/Black ''jenom za rankedy'' a teď to bude Stalin. WG si v podstatě vytřelo pozadí se všema co si Flint/Black vyjezdili v rankedech. A všichni kteří jezdili klanovky na ty vlajky budou následovat. :cap_old:

• Cool 1

[IDDQD]
Players
286 posts
11,189 battles

To je klasika. Ja sice muzu na Stalingrad za vlajky zapomenout, takze bych mel uvitat i tuhle verzi nakupu, ale ... tohle proste ma byt pro kluky z high klanu lod, kterou clovek tvrde vydrel, ukazuje urcite kvality a vetsi pristup k hrani a guildovnimu CW, muzou ji jezdit s urcitou hrdosti a maji muj respekt. Podobny, co jsem citil k lidem, co kdysi jezdili v kombu Flint/Black, nez s nimi WG podobne vyjebalo (pardon). Tak tam proboha (do nakupu) nabidnete proste podobnou lod, nebo ji dejte alespon upravene jmeno typu "Stalingrad B", co ja vim, ale je tohle je vzdycky trosku facka do tvare lidem, kteri skoci na "unikatni lod pro nejlepsi hrace CW!", tvrde makaji (fakt neni zadarmo), po jejim zisku v euforii bouchnou sampus, aby ji o ctvrt roku pozdeji jezdil kazdy jouda, ktery ma cas slogovat do hry a - ted samozrejme lehce prehanim, ale jen lehounce - sbira do osatky uhli na easy coop misich ...

[T-N-T]
Beta Tester
793 posts
6,414 battles

Souhlas!
A přitom opravdu stačilo to pojmenovat trošku jinak. Ale takhle zazdít tu nejvyšší odměnu co je ve hře je prostě prasárna...

[GWDYS]
Community Contributor
90 posts
3,658 battles

Jako za mě co jsem měl na testování obě verze Stalingradu, tak verze only AP byla mnohem, mnohem zábavnější, alespoň pro mě. Lítalo to krásně, přesně a vždycky se něco trefilo. 

Druhá verze mi připomínala Kronshtadt, nic extra loď prostě takový průměr. 

Uvidíme až se mi zas do ruky dostane aktuální verze jak to bude vypadat :)

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.