Jump to content
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
tomaszo1234

3 sezon CW polskie klany

101 comments in this topic

Recommended Posts

[ARES2]
[ARES2]
Players
78 posts
15,241 battles

Ranking polskich klanów w Cw na dzień 9.07.18 w 3 sezonie bitew klanowych ( pod uwagę brana liga, grupa i ilośc punktów)

1. MS-B

2.GRAY

3. TF-16

4. ŁOBUZ

5.ARES-PL

6.TYTANI

7.CSMW

8.PWE

9.O-R-P

Dla mnie niespodzianka to niska pozycja alko poza pierwsza dziesiątką i wysoka pozycja Tytanów. Choć to dopiero początek

1.M-S-B (grupa 1 sztorm)

O-R-P( wicher 1 grupa)
  • Cool 1

[ALKO]
[ALKO]
Players
698 posts
11,441 battles
11 hours ago, tomaszo1234 said:

Ranking polskich klanów w Cw na dzień 9.07.18 w 3 sezonie bitew klanowych ( pod uwagę brana liga, grupa i ilośc punktów)

1. MS-B

2.GRAY

3. TF-16

4. ŁOBUZ

5.ARES-PL

6.TYTANI

7.CSMW

8.PWE

9.O-R-P

Panie kochany, po prostu niektórzy ostatnimi dniami stwierdzili, że pieprzą to wszystko i spadają w cholerne Bieszczady.

Ale kurna niestety trza było szybko wracać. crap. 

• Cool 3

Players
1,575 posts
8,677 battles

W tym sezonie ranking można sobie wsadzić wiecie gdzie. Jednego dnia mamy 17 wygranych bo rzuca nam warzywa a drugiego dnia gramy 3 razy z omni + rain+ paraz+aono+aao i wychodzimy na zero albo z stratą. Wg tak namieszalo z ukrytym rankingiem klanów że można oszaleć. Wczesniej losowalo po równo warzywa i dobre klany. Teraz albo tylko warzywa albo tylko czołówka. Zobaczcie na pozycje lobuzow. Przecież nagle chłopaki nie oduczyli się grać. Mieli wysoki ranking po poprzednim sezonie to ich pewnie ciągle rzuca na najlepsze teamy. 

W ostatnią niedzielę graliśmy każdy mecz oprócz jednego na teamy z zielonej ligi(tajfun? Nigdy nie pamiętam nazw tego). A dlaczego? Bo dzień wcześniej rzucalo nam teamy z najniższej ligi, tej brązowej. To jest chore. Rzucalo nas 2 ligi niżej na klany które grają pożyczonymi okretami pewnie dla funu a ich sredni wr to 45%. Po to żeby nam w niedzielę na 8 meczy 3 rzucić omni. WTF?

[LOBUZ]
Players
3,131 posts
10,568 battles

Nie wiem czy mnie ukamienują, ale mieliśmy w 1 dniu 11 czy 14 porażek (w sumie) w 3 różnych teamch pod rząd ... o tyle zabawne, że na poprzedniej sesji 1 team notowal 100% WR, a kolejny w okolicy 81% - magia ....

MM doboru teamów to jedno, drugie, że sezon jest urlopowy, środek lata, do tego stosunkowo czas trwania klanówek dość krótki. Skutkuje to momentami pospolitym ruszenie, a wyniki jakie są takie są.

Players
390 posts
5,662 battles
26 minutes ago, Pshemozz said:

Panie kochany, po prostu niektórzy ostatnimi dniami stwierdzili, że pieprzą to wszystko i spadają w cholerne Bieszczady.

Ale kurna niestety trza było szybko wracać. crap. 

misie i wilki przeszkadzały czy berbelucha się skończyła? :cap_like:

• Funny 1

Beta Tester
3,053 posts
9,575 battles
12 hours ago, tomaszo1234 said:

1. MS-B

2.GRAY

3. TF-16

4. ŁOBUZ

5.ARES-PL

6.TYTANI

7.CSMW

8.PWE

9.O-R-P

Dla mnie niespodzianka to niska pozycja alko poza pierwsza dziesiątką i wysoka pozycja Tytanów. Choć to dopiero początek

1.M-S-B (grupa 1 sztorm)

O-R-P( wicher 1 grupa)

Wakacje są, większość ludzi odpoczywa, i woli obrócić kobietę w plenerze niż siedzieć przed kompem.

• Funny 1

[ALKO]
[ALKO]
Players
698 posts
11,441 battles
39 minutes ago, Wuuush said:

misie i wilki przeszkadzały czy berbelucha się skończyła? :cap_like:

A idź Pan. Wpierdzieliłem się w największą dzicz, jaką tylko udało mi się tam znaleźć, co najmniej kilkanaście kilometrów od najbliższej cholernej stodoły i z dzikich zwierząt jakie tam spotkałem mogę wymienić dwa gatunki: Stado pasących się krów i spasionego kocura z obrożą.

Także tego.

• Funny 1

Players
1,305 posts
10,884 battles
1 hour ago, SzakalDarkstar said:

Zobaczcie na pozycje lobuzow. Przecież nagle chłopaki nie oduczyli się grać. Mieli wysoki ranking po poprzednim sezonie to ich pewnie ciągle rzuca na najlepsze teamy. 

My nooby jesteśmy i grać nie umiemy :Smile-_tongue:
Hidden Elo wydaje się podliczane po jednym dniu, zamiast na bieżąco. Więc jednego dnia gramy z klanami ze średniej półki, które potrafią grać na wypożyczonych okrętach, a po takiej serii wygranych, następnego dnia wrzuca nam ścisłą topkę dwie grupy wyżej. Inne podejście do gry, inne meta wśród graczy i człowiek się rozregulowuje. Co jest powiązane z powyższym, przyznawane punkty za wygraną potrafią być śmieszne, za klany, które są teoretycznie dużo wyżej potrafimy dostać naście punktów, właśnie z uwagi na hidden elo. A następnego dnia tyle dostajemy za wygraną z klanem 'żółci tysiąc' -_-
Nie mówiąc już o tym, że jest lato, sezon urlopowy, Stalingrad ma się okazać kupą, więc i ludzie znajdują lepsze zajęcia, niż CW :Smile_trollface:

[TF16]
[TF16]
Players
1,168 posts
14,658 battles
6 hours ago, Little_Rowboat said:

Hidden Elo wydaje się podliczane po jednym dniu, zamiast na bieżąco. Więc jednego dnia gramy z klanami ze średniej półki, które potrafią grać na wypożyczonych okrętach, a po takiej serii wygranych, następnego dnia wrzuca nam ścisłą topkę dwie grupy wyżej. Inne podejście do gry, inne meta wśród graczy i człowiek się rozregulowuje. Co jest powiązane z powyższym, przyznawane punkty za wygraną potrafią być śmieszne, za klany, które są teoretycznie dużo wyżej potrafimy dostać naście punktów, właśnie z uwagi na hidden elo. A następnego dnia tyle dostajemy za wygraną z klanem 'żółci tysiąc' -_-
Nie mówiąc już o tym, że jest lato, sezon urlopowy, Stalingrad ma się okazać kupą, więc i ludzie znajdują lepsze zajęcia, niż CW :Smile_trollface:

jest coś na rzeczy... nie jestem pewien ale system naliczania punktów chyba jest rozregulowany i to wg mnie wynika z faktu nieprecyzyjnego pozycjonowania teamów Alfa i Bravo w czasie losowania i punktowej oceny wyników. Dodam tylko, że RNG nigdy nie było tak widocznie w grach jak w tym sezonie. Daleki jestem od teorii spiskowych ale kufa tak na CW do tej pory nie było.

odnośnie rankingu - on jeszcze nieraz przewróci się do góry nogami. To początek sezonu i bardzo mała ilość gier....

Players
2,149 posts
12,921 battles

Wystarczy spojrzeć na klany, które siedzą w Tajfunie. Coś jest ostro nie tak, bo od dwóch-trzech wieczorów ich liczba spada. Nie chwaląc się - jesteśmy mocną ekipą jeżeli gramy pierwszym składem. Łobuzy są pewnie jeszcze lepsze. Gray'e i Alko w poprzednim sezonie spokojnie radzili sobie w Huraganie. Nagle okazuje się, że żadna z tych ekip nie może być w Tajfunie. Przykładowe losowanie: OP, WGP2W, ŁOBUZ, CSN (jedyny słaby team), OP, HOME, AAO. Na po prostu grać nie umierać. Na wylosowanie przeciwnika zdarza się czekać kilka minut.

• Cool 1

[-TWA-]
Players
302 posts
9,178 battles

Interesujące teorie :Smile_coin:

[ARES2]
[ARES2]
Players
78 posts
15,241 battles

Panowie co do rankingu to oczywiście ze nikt nie bedzie przywiązywał do niego wielkiej uwagi. Szczególnie na tym etapie rozgrywek nie jest szczególnie miarodajny. Chcialem raczej wywołać  ogólną dyskusje na temat 3 sezonu. Coś w tym jest Panowie co piszecie  bo po serii zwycięstw przychodzi zawsze seria bardzo trudnych losowań i porażek i pewnie wsród takich klanów topowych jak Łobuz czy Ms-b jest to jeszcze bardziej odczuwalne niż u nas w Ares.

Rankingi rankingami ale i tak wiadomo że my Ares czy inne pozostałe klany może z wyjątkiem Tf-16  nie mają żadnego startu na ten moment ani do MS-B czy Gray czy Łobuzów. Bo nawet z drugimi składami tych ekip przegramy 9 na 10 pojedynków. Po prostu inna liga:) . Dla mnie mega postęp zrobił TF-16 i on może najprędzej dorównać wielkiej trójce .  Jestem pod wrażeniem ich postępu pod  każdym względzie w ostatnim czasie. Oczywiście nie zapominam o Alko którzy mają bardzo duży potencjał. Ares to bardzo młody klan który jednak małymi kroczkami ale cały czas idzie do przodu.:) Pozdrawiam wszystkich serdecznie . Bedę kibicował polskim klanom aby w tym sezonie były jak najwyżej , a najlepiej jakby któryś z nich wygrał cały sezon

• Cool 1

Players
1,575 posts
8,677 battles
20 minutes ago, tomaszo1234 said:

Panowie co do rankingu to oczywiście ze nikt nie bedzie przywiązywał do niego wielkiej uwagi. Szczególnie na tym etapie rozgrywek nie jest szczególnie miarodajny. Chcialem raczej wywołać  ogólną dyskusje na temat 3 sezonu. Coś w tym jest Panowie co piszecie  bo po serii zwycięstw przychodzi zawsze seria bardzo trudnych losowań i porażek i pewnie wsród takich klanów topowych jak Łobuz czy Ms-b jest to jeszcze bardziej odczuwalne niż u nas w Ares.

Rankingi rankingami ale i tak wiadomo że my Ares czy inne pozostałe klany może z wyjątkiem Tf-16  nie mają żadnego startu na ten moment ani do MS-B czy Gray czy Łobuzów. Bo nawet z drugimi składami tych ekip przegramy 9 na 10 pojedynków. Po prostu inna liga:) . Dla mnie mega postęp zrobił TF-16 i on może najprędzej dorównać wielkiej trójce .  Jestem pod wrażeniem ich postępu pod  każdym względzie w ostatnim czasie. Oczywiście nie zapominam o Alko którzy mają bardzo duży potencjał. Ares to bardzo młody klan który jednak małymi kroczkami ale cały czas idzie do przodu.:) Pozdrawiam wszystkich serdecznie . Bedę kibicował polskim klanom aby w tym sezonie były jak najwyżej , a najlepiej jakby któryś z nich wygrał cały sezon

Z tą wielką trójką to trochę przesada staramy się coś tam grać ale treningów czy zaawansowanych taktyk też niema (mówię o nas, ms-b). Ostatnio chciałem nawet wymyślić jakieś taktyki, heheh, jak mnie zjebali chłopaki, jak psa. Wiadomo że bez treningów nie wygramy z lepszymi klanami typu omni czy twa, ale na tym też nam nie zależy,  wystarczy nam że cioramy 90% noobkó-w. Czy omni czy twa ma lepszych graczy?, pewnie tak ale bez przesady, nie jest to jakaś przepaść a i kilku u nas pewnie by się lepszych znalazło od tych ich średnich.

Nie wiem też po co maciejo się próbuje wyzłośliwiać, WG mówiło że zmienia mm klanówek i o tym dyskutujemy. Od zawsze bierze udział w zorganizowanych rozgrywkach i poszedł praktycznie na "gotowe" do twa. Też by mnie pewnie przyjęli go omni albo 1ogo i mógł bym teraz śmieszkować że hohoho noobki z Polskich klanów, źle im losuje, jasne.. Ale po co?  Nie chce mi się a i tak z tego hajsu nie ma. Fajnie być najlepszym i chciałbym być najlepszym ale fajniej jest mieć fajne życie i brak czasu na bardziej zaawansowane granie :)

[-TWA-]
Players
302 posts
9,178 battles

Nikt się nie wyzłośliwia.Po prostu nie lubię teorii spiskowych,a tak to wygląda właśnie. W MM jedyna zmiana praktyczna to rating Alpha i Bravo, reszta pozostała bez zmian. Daruj sobie te ad personam w stosunku do mnie.

• Cool 1

Players
1,575 posts
8,677 battles
On 7/10/2018 at 8:03 PM, MaciejoVietnam said:

Nikt się nie wyzłośliwia.Po prostu nie lubię teorii spiskowych,a tak to wygląda właśnie. W MM jedyna zmiana praktyczna to rating Alpha i Bravo, reszta pozostała bez zmian. Daruj sobie te ad personam w stosunku do mnie.

Postaram się znaleźć Ci o tm informacje.

On 7/10/2018 at 8:03 PM, MaciejoVietnam said:

https://worldofwarships.eu/pl/news/common/clan-vs-clan-season-3/#rating

21.thumb.jpg.3314217c0ab39e0e3c0bb1714d5ace32.jpg

I jest tak fair, że albo jednego dnia gramy z ludźmi z dwóch lig niżej z brązu (co jest mega chamskie dla tamtych graczy) albo tylko huragan.

To jest ok?

123.jpg

że ludzi z 2-3 ligi szkwał rzuca na ms-b z 1 ligi sztorm?

https://wows-numbers.com/pl/clan/500172100,RDO-RedDiablO/

https://wows-numbers.com/pl/clan/500139998,GERBM-German-Bulls-Marine/

https://wows-numbers.com/pl/clan/500149835,WOLF-Wars-OF-WOLF/

Nie no, fair w cholerę.

Ten post był edytowany przez zespół moderacji z powodu: połączenia wielu postów.

[-TWA-]
Players
302 posts
9,178 battles

Dziękuję za info. Przynaje,że mogło mi to gdzieś umknąć . Myślę jednak,że warto by poczekać z całkowitą oceną systemu do połowy/końcówki sezonu.

Patrząc z perspektywy TWA, nasze bitwy to przez 3/4 czasu jest gra z klanami z Ligi Sztorm i Tajfun.

[BOBER]
[BOBER]
Players
64 posts
1,283 battles
4 minuty temu, SzakalDarkstar napisał:

A to, że wszystkich wrzuca do miksera pod tytułem +/-2MM to jest w porządku?

WG to wschodnia firma, która niezbyt interesuje się ludźmi.

[TF16]
[TF16]
Players
1,168 posts
14,658 battles
52 minutes ago, baxowaty said:

@BlackMan_Pl  coś Ty mu zrobił?

to samo co Tobie... pamiętasz jak było fajnie ...? :cap_haloween:

• Funny 1

Players
2,149 posts
12,921 battles
On 7/10/2018 at 7:52 PM, SzakalDarkstar said:

Ostatnio chciałem nawet wymyślić jakieś taktyki, heheh, jak mnie zjebali chłopaki, jak psa.

Gramy sobie w spokoju randomki a ten oszołom ściąga ludzi na jeden kanał i bredzi coś o jakimś "wows tactics". Nawet to to fajne, po narysowaniu szybkiego *edited* i dowiedzeniu się, że nim jestem (ktoś ładnie czerwonym pędzlem napisał) można było wrócić do pasjonującej randomowej rozgrywki. Zapomniałem - oczywiście po zmutowaniu Szakala.

W MS-B tradycja jest jedna - rozpoznanie bojem!

Rozesłałem aplikacje do czołowych europejskich klanów - niestety nikt nie chciał zapłacić wystarczająco dużo a na spłaty ratalne się nie zgodziłem. A taka niby ta Europa bogata.

Ten post był edytowany z powodu: (wulgaryzmy).

• Cool 1
  • Funny 1

[GRAY]
Players
230 posts
10,095 battles

Pierwszy sezon grało się fajnie, bo coś nowego.
W drugim końcówkę graliśmy już jak za kare. Strasznie irytował nas system przyznawania/odbierania punktów.
W tym sezonie po 2 czy 3 dniach wbiliśmy Tajfun i już przeszła ochota na grę, spadliśmy i polecieliśmy pograć sobie team bravo. Tam też trafialiśmy mocne ekipy mimo, że walczyliśmy o awans do wichra.
Już wole nie wiedzieć co będzie w 4 sezonie. :Smile_teethhappy:
Klanówki to miał być taki świetny tryb, a jest nudny i tyle. Ciągle spotyka się te same klany te same taktyki i tak przez 3-4h. Nie widzę większego sensu by wbijać Huragan. Zrobić misje i nie męczyć się więcej. :Smile-_tongue:

• Cool 3

[ARES-]
Players
2 posts
6,414 battles

Dodanie klanówek na wakacje to najgorszy pomysł jaki istnieje, niedojż ze dużo osob wyjezdza to jeszcze MM jest fatalny. Tak jak piszecie jednego dnia same wygrane z noobkami a kolejnego same przegrane z topkami, co utrudnia awans. Ogólnie wydaje mi się że MM to najwieksza bolączka Wg z którą nie umie sobie poradzic, bo umówmy się ze czasami losowania są conajmniej żałosne. Pozdrawiam

• Cool 3

[DARTH]
[DARTH]
Players
78 posts
12,121 battles

Robienie klanówek w wakacje jest poronione. Ludzie zapakowali żony do bagażnika i wyjechali na wakacje i weź tu graj.

[ARES-]
Players
2 posts
6,414 battles
1 minutę temu, PukuwerR napisał:

Pierwszy sezon grało się fajnie, bo coś nowego.
W drugim końcówkę graliśmy już jak za kare. Strasznie irytował nas system przyznawania/odbierania punktów.
W tym sezonie po 2 czy 3 dniach wbiliśmy Tajfun i już przeszła ochota na grę, spadliśmy i polecieliśmy pograć sobie team bravo. Tam też trafialiśmy mocne ekipy mimo, że walczyliśmy o awans do wichra.
Już wole nie wiedzieć co będzie w 4 sezonie. :Smile_teethhappy:
Klanówki to miał być taki świetny tryb, a jest nudny i tyle. Ciągle spotyka się te same klany te same taktyki i tak przez 3-4h. Nie widzę większego sensu by wbijać Huragan. Zrobić misje i nie męczyć się więcej. :Smile-_tongue:

Dokladnie tak masz racje 100%. wg nie ma pomyslu na ten tryb wiec odgrzewa kotleta

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.