Jump to content
Sign in to follow this  
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
WG_Lumberjack

GO NAVY! (i "jego" Arsenał)

7 comments in this topic

Recommended Posts

[NE_PL]
Alpha Tester
259 posts
3,636 battles

Fajny pomysł, ale wolałbym, żeby to było w jakiś sposób osadzone w wydarzeniach historycznych.

[B-EYE]
Players
651 posts
7,461 battles

Sam opis tego wydarzenia jest mglisty. Bardziej trzeba polegać na forumowych odpowiedziach graczy, niż na biuletynie informacyjnym. To niestety staje się niechlubną tradycją informacji ze strony WG.
Konkrety:
1) Przy zalogowaniu trzeba opowiedzieć się po jednej ze stron, natomiast brak informacji, co się wiąże z dokonanym wyborem. Dlaczego warto "trzymać" z Rekinami, a dlaczego z Orłami? Są tylko informacje o tym, że warto być lojalnym... ale z kim?

Nawet, jeśli ten wybór jednej ze stron jest przede wszystkim "kosmetyczny", to wg mnie warto by było wpisać notkę w stylu "nie martw się, jeśli wybierzesz jedną stronę, wciąż możesz zdobyć tak samo wartościowe bonusy/tak samo dobrze się bawić, jak drużyna przeciwna."

2) Niemniej mgliste jest stwierdzenie, o nagrodach za bycie najlepszym wśród graczy (10, 100 i 1000). Wiadomo tylko, że takie nagrody mają być. A fajnie byłoby wiedzieć czy za całe wydarzenie otrzyma się "dwie flagi na taranowanie", dwudziestą drugą modyfikację czasu działania samolotu zwiadowczego czy coś innego.

Podobnie, jak w poprzedniej edycji testów, nie mogłem się dostać do Arsenału (na serwerze live mogę), więc testy były niekompletne.

• Cool 1

Players
2,030 posts
10,174 battles

Czy na testowym można wybrać którąś ze stron? Ja jakoś nie mogłem.

Players
112 posts
661 battles

Szkoda, że treści zadania specjalnego nie ma cały czas widocznego w trakcie gry (pojawia się dopiero jak zaczyna się je robić, np. zrobiono pierwszą obronę z sześciu wpisanych w zadanie).

Jak ktoś się zaloguje z opóźnieniem, to nie będzie wiedział czego gra od niego oczekuje.

[SWTP]
Players
1 post
5,170 battles

czy wygrane zasoby na serwerze testowym przechodzą na konto główne gracza i po jakim czasie ? ?

[ZGZ]
Players
3,928 posts
8,290 battles
10 minut temu, roman_716 napisał:

czy wygrane zasoby na serwerze testowym przechodzą na konto główne gracza i po jakim czasie ? ?

Nie, nie przechodzą.

Wszyscy bardzo jesteśmy z tego powodu smutni, a na pocieszenie muszą nam wystarczyć nagrody za PT, dostępne zazwyczaj na stronie https://worldofwarships.eu/en/userbonus/# .

I żeby nie było, że spam/offtopic:

Event GoNavy i jego Arsenał są super. Najbardziej super jest to, że wygląda na to, że perm kamo na 10T można ugrać jednym coopem dziennie. A dwóch perm kamo nie da się ugrać, nawet grając 30 randomów dziennie. Czyli - czy się stoi, czy się leży jedno perm kamo się należy. Łezka mi się w oku kręci na wspomnienie młodych lat przeżytych w PRL :)

• Cool 1
  • Funny 2

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.