Jump to content
Sign in to follow this  
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
WG_Lumberjack

Błędy

18 comments in this topic

Recommended Posts

[B-EYE]
Players
651 posts
7,461 battles

Ponownie nie mogłem dostać się do Arsenału na serwerze testowym.

[TF16]
Community Contributor
3,933 posts
8,937 battles

Przy próbie otwarcia kontenera gra się zawiesiła i wyświetlała komunikat: trwa przetwarzanie... po 10 minutach musiałem przez system operacyjny wyłączyć WoWs. Przy próbie wyjścia normalnie pojawiała się plansza z napisem: Czy chcesz wyłączyć grę - był aktywny tylko przycisk NIE.

Players
2 posts
3,176 battles

Gra łapie zwiechę przy próbie otworzenia nowego typu kontenera, dwie próby i efekt za każdym razem taki sam.

[RP-PL]
Players
118 posts
2,063 battles

Czy w testach gracze niszczący swoich kolegów z drużyny nie są karani?

W normalnym trybie po zatopieniu sojusznika -celowym-giną. A tu sobie koleś walił w drugiego aż go zatopił i jeszcze nam naubliżał na czacie.

Nawet nie ma oznaczone -1.

Jakiś uprzywilejowany?

Może to błąd?

shot-18.07.08_10.56.59-0490.jpg

[TF16]
Community Contributor
3,933 posts
8,937 battles

Operacja "Ocalenie lotniskowca Raptor". Po naprawie Raptora transportowiec "Inżynier" wyplażował się i do swojego końca nie ruszył z miejsca:

image.thumb.png.f2b129c5a5ca3a38be2b5f33ee4388be.png
shot-18_07.08_13_12.16-0413.thumb.jpg.241e9ba6bd3b80c5eb2312b52dc78cb9.jpg

[ZBIW]
Players
24 posts
5,733 battles

Nie mogłem się zalogować do testów, wywalało mi komunikat: "Błędne hasło, login lub brak połączenia z internetem" - ktoś wie jak to obejść? Brałem udział w poprzednich testach i wszystko było ok. Zaktualizowałem klienta i dalej ten sam komunikat. Zainstalowałem na nowo całego klienta i dalej to samo.

[A-Z]
Players
164 posts

1. Brak opcji wyłączenia/ wyciszenia dźwięku dzwonka odtwarzanego po zakończeniu ładowania dział pancernika.

2. Brak opcji wyłączenia powiadomień o czasie do rozpoczęcia/ zakończenia sesji bitew klanowych.

3. W języku polskim nie ma słowa: "przeciwlotniczynm".

1. Lack off option to turn off / mute the bell sound played after finishing reloading battleship main guns.

2. Lack of option to turn off notification how much time left to start / end clan battle sesion.

3. There is no word: "przeciwlotniczynm" in Polish dictionary.

Players
11 posts
2,003 battles
On 9.07.2018 at 3:43 PM, Widmooo said:

Nie mogłem się zalogować do testów, wywalało mi komunikat: "Błędne hasło, login lub brak połączenia z internetem" - ktoś wie jak to obejść? Brałem udział w poprzednich testach i wszystko było ok. Zaktualizowałem klienta i dalej ten sam komunikat. Zainstalowałem na nowo całego klienta i dalej to samo.

12 gb śmiecia na dysku i dokładnie ten sam problem. 

Players
112 posts
661 battles
12 minutes ago, EugeniuszBodo said:

12 gb śmiecia na dysku i dokładnie ten sam problem. 

Druga runda PT zacznie się dopiero dziś po 18, stąd problem z logowaniem. 

Na PL WWW została podana błędna data rozpoczęcia testów (środa), w wersji angielskojęzycznej jest podany czwartek 12.07.2018, godz. 18.30.

[ZBIW]
Players
24 posts
5,733 battles

Co jest grane z tym testem, serwer odpalony a ja mam komunikat błędny login lub hasło. Trzeba się jakoś dodatkowo rejestrować czy jak? Zawsze aktualizowałem klienta testowego i nie miałem żadnych problemów. Znowu coś spieprzyli.

Players
11 posts
2,003 battles
12 hours ago, KrzyzakJan said:

Druga runda PT zacznie się dopiero dziś po 18, stąd problem z logowaniem. 

Na PL WWW została podana błędna data rozpoczęcia testów (środa), w wersji angielskojęzycznej jest podany czwartek 12.07.2018, godz. 18.30.

Póki co zmiana żadna w logowaniu nie nastąpiła :(

Players
112 posts
661 battles
10 hours ago, EugeniuszBodo said:

Póki co zmiana żadna w logowaniu nie nastąpiła :(

Teraz działa. Najwidoczniej start PT się opóźnił. Nie pierwszy i zapewne nie ostatni raz.

Źle jest liczony postęp zadań specjalnych.

Miałem zrobić 6 obron - baretek miałem już 6, ale licznik postępu zadania pokazywał tylko 5/6.

Dowodu nie mam, bo w sumie zrobiłem 11 obon, ale zadanie zaliczyło mi dopiero po 7 (a nie po 6).

[HOB]
Players
996 posts
4,955 battles

Podtrzymany błąd, że lista dostępnych materiałów eksploatacyjnych (3 i więcej) jest wyższa od ekranu. Bez obracania nie da się wybrać 4. materiału, a wybór trzeciego jest utrudniony.

WG Staff
1,322 posts
2,891 battles
7/14/2018 o 19:44, Silentraz napisał:

Podtrzymany błąd, że lista dostępnych materiałów eksploatacyjnych (3 i więcej) jest wyższa od ekranu. Bez obracania nie da się wybrać 4. materiału, a wybór trzeciego jest utrudniony.

screeeeeennnnshooooooootttttttsssss

[HOB]
Players
996 posts
4,955 battles
2 hours ago, WG_Lumberjack said:

screeeeeennnnshooooooootttttttsssss

On 14.07.2018 at 7:44 PM, Silentraz said:

5b103468967e7_WorldofWarshipsScreenshot2

shot-18.05.06_12.03.39-0922.jpg

A jak masz problem z klawiaturą, powodujący wielokrotne naciskanie tej samej litery, to polecam krócej trzymać. :cap_like:

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.