Jump to content
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
WG_Lumberjack

Generalne dyskusja

6 comments in this topic

Recommended Posts

[B-EYE]
Players
651 posts
7,461 battles

Podoba mi się to, że zmieniono domyślną cenę za materiały eksploatacyjne. Dzięki temu nie trzeba za każdym razem przełączać cen z dublonów na kredyty.:Smile_medal:

[DK-PL]
[DK-PL]
Players
14 posts
6,383 battles

dokładnie,

też fajny jest pomysł z tymi drużynami eagles vs sharks

natomiast skoro są nagrody za 2 scenariusze to sugeruję zrobić tak żeby można było je stale testować, teraz jak nie masz pełnej dywizji to musisz czekać 1h aż się scenariusze zrotują, 

Players
112 posts
661 battles

Bardzo fajnie, że pojawią się kontenery z gwarantowanymi min. 400 jednostkami węgla (i szansą na więcej). 

Mam nadzieję, że to zmiana na stałe, a nie tylko na czas eventu E&S.

[HOB]
Players
997 posts
4,956 battles

1. Pragnę ponowić modlitwy i prośby o skrócenie lub możliwość usunięcia animacji kontenerów. Ofiarę złożyłem dwa dni temu na rzecz świątyni na Cyprze.

2. Kontenery z węglem będą na stałe? Szansa na SK jest jednakowa jak przy kontenerach typu "więcej" ?

3. Ponawiam prośbę o skalowanie interfejsu, zwłaszcza dla mniejszych rozdzielczości.

4. W związku z ustawieniem domyślnej waluty materiałów na kredyty jest w planach opcja nagłej zmiany z powrotem na dublony?

Players
2,777 posts
15,268 battles
On 20.07.2018 at 3:01 PM, Silentraz said:

1. możliwość usunięcia animacji kontenerów. Ofiarę złożyłem dwa dni temu na rzecz świątyni na Cyprze.

A to już jest zrobione przez brak przekierowania do okrętu zaopatrzeniowego. Wystarczy drobna zmiana w pliku kamery. Info w stopce.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.