Jump to content
  • 0
Sign in to follow this  
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
mwkp12

Szybkie palenie pancerników, losowania

5 comments in this topic

Question

[PL-EM]
Players
169 posts
23,577 battles

Ostatnio zauważyłem, że niektóre pancerniki można spalić w przeciągu 2 minut lub 3. Okręt jest zapalony czeka na naprawkę 30 s, jak zostanie trafiony to czas się przedłuża, czasami, aż do całkowitego spalenia. Najszybciej palą się angielski i francuskie pancerniki (8 i 9). Drugi problem to losowania szczególnie t8 , który jest losowany w 90% na t10. Ja rozumiem, że czasami ma być na 10 , ale nie prawie zawsze. Jeżeli, ktoś chce grać 8 to ma na nich być a nie non stop losowany na 10. Proszę o poprawienie tych błędów.

• Cool 1
  • Funny 1

4 answers to this question

Recommended Posts

• 0
[TF16]
Community Contributor
3,940 posts
8,964 battles
24 minutes ago, mwkp12 said:

Ostatnio zauważyłem, że niektóre pancerniki można spalić w przeciągu 2 minut lub 3. Okręt jest zapalony czeka na naprawkę 30 s, jak zostanie trafiony to czas się przedłuża, czasami, aż do całkowitego spalenia. Najszybciej palą się angielski i francuskie pancerniki (8 i 9). Drugi problem to losowania szczególnie t8 , który jest losowany w 90% na t10. Ja rozumiem, że czasami ma być na 10 , ale nie prawie zawsze. Jeżeli, ktoś chce grać 8 to ma na nich być a nie non stop losowany na 10. Proszę o poprawienie tych błędów.

Wszystkie pancerniki palą się tak samo. Proponuję przeczytać tutaj:

Jeden pożar może pancernikowi zabrać maksymalnie 18% HP.

• 0
[PL-EM]
Players
169 posts
23,577 battles

Dzięki. Ale grając tymi okrętami odnosisz wrażenie za szybko się palą.Grają X niemiecką czy amerykańską palą się wolniej.

• Funny 1

• 0
[AKI]
Players
285 posts
10,716 battles

Każdy pancernik pali się tak samo. Tracą taką samą ilość %hp na sekundę. To, że wydaje Ci się, że palą się szybciej na 99% nie ma związku z samymi pożarami a czystym dmg od pocisków HE.
Podane przez Ciebie france i RN łapią olbrzymi dmg z samych pocisków. Mają one za słabo opancerzone nadbudówki jak i pokłady przez co pociski 203mm jak i 152/5mm z IFHE nie mają problemów aby je przebijać.
Polecam zabrać Cleva albo Mogami z IFHE do treningówki przeciwko Rychowi, Alzacji albo Republice to zobaczysz, że topnieję one w oczach nie od pożarów a od samych HE.

• Cool 2

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.