Jump to content
Sign in to follow this  
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
ThePoisonDwarf

WG rozdaje premki ;) Może trochę zmienić algorytm rozdawnictwa ?

18 comments in this topic

Recommended Posts

Players
496 posts
3,550 battles

Cześć,

Mój dzieciak ma konto w WoWs. Człapie sobie powolnie grając głownie Royal Navy. Miał przerwę w grze - nie pamiętam jak długą, ale chyba ze 3-4 miechy. Przed dwoma dniami zalogował się i dostał misję osobistą na Kidd'a. Ok, powiecie fajnie. Niestety nie. Gracz ten miał maks IV tier (Danae - dopiero odkryty). Misja na Kidd'a musi być zrobiona  V tierem - dostał motywacji i zrobił Emeralda (miał mnóstwo flag, więc obwiesił się tymi na expa i pooooszło). Potem było już z górki i ma w porcie Kidd'a (trzeba było zdobyć 5k bazowego expa). Fajnie, prawda ? Fajnie to jest w drużynie czerwonej jak koleś pykający w piaskownicy IV tieru wpada VIII tierem i ma coś zrobić... Czy w WG osoby ustawiające algorytm rozdawania mają mózgi ? Czy nie można zaszyć w skrypcie, który te okręty rozdaje sprawdzenia co ma dany gracz i danie mu maks +2 tiery ? Przecież to jest totalny bezsens, gracz z IV tieru wpada na VIII i zasadniczo to tylko ginie z fasonem (albo i bez fasonu).

PS. Nie, nie zabronię mu grać Kidd'em. Wygrał i ma prawo siać chaos, pretensje kierujcie do WG.

• Cool 4
  • Funny 1

Players
496 posts
3,550 battles

Trochę może i zazdroszczę, ale ja ostatnio dostałem Atlantę, z której chyba jestem bardziej zadowolony niż on z Kidd'a ;)

Players
1,981 posts
4,719 battles
3 minuty temu, ThePoisonDwarf napisał:

Trochę może i zazdroszczę, ale ja ostatnio dostałem Atlantę, z której chyba jestem bardziej zadowolony niż on z Kidd'a ;)

Ale wiesz, że jak on się nauczy grać tym Kidd'em, to będzie bardziej wymiatał niż Ty tą Atlantą? ;)

PS

A w razie czego to pamiętaj: "Za karę nie grasz w WoWs'a, a teraz tatuś pogra sobie Twoim Kiddem" :Smile_glasses:

Players
496 posts
3,550 battles

Dzieciak nie gra źle, póki co doszedł do Tier IV, ale staty ma sporo lepsze od moich (trochę pograliśmy treningowych, żeby wiedział gdzie strzelać, jak odłożyć poprawkę itp. itd.), ale wczorajsza gra Kidd'em była zimnym prysznicem: przez 12 minut uciekał przed nie wiadomo kim (niby miał najlepsze camo, ale cały czas było 'spotted', a nikogo w zasięgu wzroku), łapiąc co chwilę focusa od wszystkich Clevelandów na mapie (fajna ta naprawka na Kidd, przedłużyła agonię o jakieś 75%), trochę postrzelał (całe 8k dmg, chyba z 6x tyle ma na Danae), a na koniec dostał salwę z KGV i poszedł na dno.

Players
1,981 posts
4,719 battles
2 minuty temu, ThePoisonDwarf napisał:

Dzieciak nie gra źle, póki co doszedł do Tier IV, ale staty ma sporo lepsze od moich (trochę pograliśmy treningowych, żeby wiedział gdzie strzelać, jak odłożyć poprawkę itp. itd.), ale wczorajsza gra Kidd'em była zimnym prysznicem: przez 12 minut uciekał przed nie wiadomo kim (niby miał najlepsze camo, ale cały czas było 'spotted', a nikogo w zasięgu wzroku), łapiąc co chwilę focusa od wszystkich Clevelandów na mapie (fajna ta naprawka na Kidd, przedłużyła agonię o jakieś 75%), trochę postrzelał (całe 8k dmg, chyba z 6x tyle ma na Danae), a na koniec dostał salwę z KGV i poszedł na dno.

Nie dziwię się, że mu nie leży ten okręt.

[LOBUZ]
[LOBUZ]
Players
3,332 posts
17,852 battles
11 minutes ago, ThePoisonDwarf said:

Weź mu wytłumacz co to radary. Przecież na T4 się ich nie spotyka. Na Emeraldzie mógł je spotkać, ale pewnie nawet nie zwrócił uwagi, jeśli jakiś go spotowal. Się zniechęca bo nie bardzo rozumie o co biega. O sonarze też mu wspomnij. No i niech próbuje dojść czymś do t8. Nauczy się pewnie lepiej niż Ty.

Masz rację z tym że czasami zagrania WG są co najmniej nieodpowiedzialne. Ale nic z tym nie zrobimy. 

Players
496 posts
3,550 battles

Sonary zna (sam używa), radaru nie ma, ale wie, jak działa w grze (przez wyspy itp. - ma 9 lat, więc nie wie jak działa prawdziwy radar i było prosto wytłumaczyć). Po prostu szokiem było wpadnięcie pomiędzy ogarniętych graczy, a do tego było parę plutonów ;)

Players
1,981 posts
4,719 battles
11 minut temu, ThePoisonDwarf napisał:

Sonary zna (sam używa), radaru nie ma, ale wie, jak działa w grze (przez wyspy itp. - ma 9 lat, więc nie wie jak działa prawdziwy radar i było prosto wytłumaczyć). Po prostu szokiem było wpadnięcie pomiędzy ogarniętych graczy, a do tego było parę plutonów ;)

Lepiej by było, jakby mu dali Kamikaze, albo nawet Gremlina.

• Cool 1

[LOBUZ]
[LOBUZ]
Players
3,332 posts
17,852 battles
3 minutes ago, ThePoisonDwarf said:

Proszę Cię. Ogarnięci gracze? Takie same memeje jak na średnich i niższych tierach. Nie ma różnicy. Różnica jest w ograniu i przyzwyczajeniu do map i okrętów. No i dywizjony ofc.

• Cool 1

[MAX]
Players
897 posts
6,184 battles

Skrypt jest tak ustawiony, ze do wygrania jest kilka premek i chłopaki trafiła się najlepsza. A że nie ma skilla na 8-10... mało to pomidorów Derpitzami jeździ?

• Funny 1

Players
496 posts
3,550 battles
3 minutes ago, henryk5pio said:

Lepiej by było, jakby mu dali Kamikaze, albo nawet Gremlina.

Szczerze ? Vampire lub jak wspomniałeś Kamikaze.

Players
496 posts
3,550 battles
3 minutes ago, UrukSzymon said:

Proszę Cię. Ogarnięci gracze? Takie same memeje jak na średnich i niższych tierach. Nie ma różnicy. Różnica jest w ograniu i przyzwyczajeniu do map i okrętów. No i dywizjony ofc.

Akurat obserwowałem grę (sam byłem ciekaw Kidd'a) i wg. mnie zespół przeciwny był dosyć dobrze zgrany, a jego zespół taki sobie. Na IV/V nie trafia się aż tylu plutonów. Sam chyba się przeniosę z graniem na niższe tiery, bo zabawa fajniejsza :)

Players
1,981 posts
4,719 battles
5 minut temu, Goomich napisał:

Skrypt jest tak ustawiony, ze do wygrania jest kilka premek i chłopaki trafiła się najlepsza. A że nie ma skilla na 8-10... mało to pomidorów Derpitzami jeździ?

Dzieciak w Derpitzu zrobi niestety więcej niż w Kiddzie.

[O-R-P]
[O-R-P]
Players
398 posts
21,034 battles
20 hours ago, ThePoisonDwarf said:

Chlopak ma farta bo moze poplywac z tata w dywizjonie i ten go podszkoli...

• Cool 1

[MAX]
Players
897 posts
6,184 battles
On 6.07.2018 at 4:26 PM, henryk5pio said:

Dzieciak w Derpitzu zrobi niestety więcej niż w Kiddzie.

Przed chwilą przegraliśmy bitwe, bo dzieciak w derpitzu gonił Hindenburga zamiast wjechac na A.

Players
1,981 posts
4,719 battles
23 minuty temu, Goomich napisał:

Przed chwilą przegraliśmy bitwe, bo dzieciak w derpitzu gonił Hindenburga zamiast wjechac na A.

Ale przeżył, w Kiddzie mógłby paść w ciągu 5 minut ;)

[MAX]
Players
897 posts
6,184 battles

No właśnie nie, zginął i straciliśmy punkty.

• Funny 1

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.