Jump to content
Sign in to follow this  
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
Issithin

GO NAVY! Rekiny vs. Orły

Rekiny vs. Orły  

189 members have voted

1. 1. Jaką strone wybiera polska spolecznosc World of Warships?

• Rekiny
      91
    • Orły
      98

191 comments in this topic

Recommended Posts

[HOB] Issithin
Players
639 posts
5,810 battles

W nadchodzącym patchu 0.7.7 będziemy mieli znów do czynienia z eventem, gdzie będziemy się dzielić na dwie drużyny Rekinów oraz Orłów. Dlatego mam pytanie do polskiej społeczności, którą stronę wybieracie, z która ze stron bardziej się utożsamiacie?

O samym evencie więcej można przeczytać w najnowszym biuletynie deweloperów: https://worldofwarships.eu/pl/news/public-test/bulletin-077/

• Cool 1

[ZGZ] PanNickt
3,516 posts
7,364 battles
13 minuty temu, Issithin napisał:

W nadchodzącym patchu 0.7.7 będziemy mieli do znów do czynienia z eventem, gdzie będziemy się dzielić na dwie drużyny Rekinów oraz Orłów. Dlatego mam pytanie do polskiej społeczności, którą stronę wybieracie, z która ze stron bardziej się utożsamiacie?

Ale pytanie. Oczywiście, że z Rekinami. Zwłaszcza z szarymi, nadbałtyckimi :)

• Cool 2
  • Funny 1

[LOBUZ] qaramell
372 posts
7,006 battles

Oczywiście, że Orły - rekinów wszelkiej maści mam już chwilowo dosyć ;p

• Funny 1

1,357 posts
11,204 battles

Oczywiście, że z Rekinami. Szczególnie, że te są z jakiegoś powodu nielubiane na forum :Smile_trollface: Orły za to śmiesznie wygladają en face:

comment_i9qB0JWK1cO21sjToiJmVu2RLzadutjl

Ciekawe czy znowu Kamikaze R będzie dostępny?

• Funny 6

[HOB] Silentraz
845 posts
4,378 battles

Trochę tych Indianapolisów dojdzie z maratonu, więc wybór rekinów może mieć sens.

[-SBF-] Greyshark
In AlfaTesters
4,794 posts
1 hour ago, Issithin said:

W nadchodzącym patchu 0.7.7 będziemy mieli znów do czynienia z eventem, gdzie będziemy się dzielić na dwie drużyny Rekinów oraz Orłów. Dlatego mam pytanie do polskiej społeczności, którą stronę wybieracie, z która ze stron bardziej się utożsamiacie?

O samym evencie więcej można przeczytać w najnowszym biuletynie deweloperów: https://worldofwarships.eu/pl/news/public-test/bulletin-077/

Też mi pytanie... przecież to oczywiste:

Spoiler

jJTYjQV.jpg

2,565 posts
13,815 battles

Z tego co piszą codziennie można zmieniać stronę. Być może będzie to opłacalne choć raz, żeby zebrać najtańsze kontenery obydwu stron.

W arsenale pokazuje też, że można będzie zdobyć, oczywiście fikuśne kamo, (bo normalnego oczywiście nikt nie da) na Worcester. Te od rekinów, przynajmniej nie ma głowy orła na przedzie, ale ma jakąś kuczę rekinów między nadbudówką, a działem... Wesołego miasteczka ciąg dalszy, Paskudztwo, którego nawet nie ma jak ukryć w opcjach. Na forum EN, tez pomstują na te cyrkowe kama. To się nazywa słuchanie społeczności.

http://iurheen.com/2018/06/22/wiesci-z-supertestu-kamuflaze-osiagniecia-i-poprawki/

• Bad 1

1,871 posts
5,336 battles

Powinna być jeszcze jedna strona - Leszcze :Smile_playing:

Przynajmniej miałbym gdzie ze spokojnym sumieniem się zapisać, jak 95% graczy zresztą :Smile_smile:

• Cool 2
  • Funny 5

[ZGZ] PanNickt
3,516 posts
7,364 battles
13 minuty temu, Black_Jack_Geary napisał:

Powinna być jeszcze jedna strona - Leszcze :Smile_playing:

Przynajmniej miałbym gdzie ze spokojnym sumieniem się zapisać, jak 95% graczy zresztą :Smile_smile:

Myślisz, że gracze będą się zapisywać ze względu na nazwę drużyny?

Przecież zapisywanie będzie na zasadzie: "Ja chcem kamo na DesMoina z tym orzełkiem na piersi dziobie!".

Ewentualnie: "Ja chcem kamo na Worka z tom rybom pod setkę nadbudówką!".

• Funny 1

[LOBUZ] Misiuuuu
1,344 posts
7,105 battles

Oczywiście, że Orły.

Jakie są nagrody? Przeglądałem informacje na stronie gry ale jakoś nie rzuciły mi się w oczy żadne konkrety.

[ZGZ] PanNickt
3,516 posts
7,364 battles
9 minut temu, Misiuuuu napisał:

Jakie są nagrody? Przeglądałem informacje na stronie gry ale jakoś nie rzuciły mi się w oczy żadne konkrety.

Zbierasz tokeny, które możesz wymieniać w Arsenale.

Na PT do kupienia za tokeny są okręty XT (to się pewnie zmieni na produkcji) i perm kamo dla Worcester oraz DesMoines (dla obu są dwa warianty - orli i rekini).

Tokeny będą wypadały z kontenerów, które wyglądają na nagrody pośrednie (za konkretne dokonania).

[LOBUZ] Misiuuuu
1,344 posts
7,105 battles
26 minut temu, PanNickt napisał:

Zbierasz tokeny, które możesz wymieniać w Arsenale.

Na PT do kupienia za tokeny są okręty XT (to się pewnie zmieni na produkcji) i perm kamo dla Worcester oraz DesMoines (dla obu są dwa warianty - orli i rekini).

Tokeny będą wypadały z kontenerów, które wyglądają na nagrody pośrednie (za konkretne dokonania).

Dziękuję.

Znaczy żadnego okrętu premium tym razem nie dostaniemy. :(

[ZGZ] PanNickt
3,516 posts
7,364 battles
3 minuty temu, Misiuuuu napisał:

Dziękuję.

Na PT nie ma żadnego nowego okrętu premium.

A co dadzą na prod? 

Czort ich wie :)

386 posts
3,939 battles
16 minut temu, Misiuuuu napisał:

:Smile_hiding: Ja chciałem tylko przypomnieć że kammo dla T10 jest warte ok 80zł. :Smile_hiding:

Pozdrawiam :Smile_honoring:

509 posts
6,743 battles
19 minut temu, MexicosBocianos napisał:

:Smile_hiding: Ja chciałem tylko przypomnieć że kammo dla T10 jest warte ok 80zł. :Smile_hiding:

I z pewnością ma swój okrętowo- realistyczny wydźwięk, bo po tym evencie pewnie można się spodziewać rekino-orłowskich kamuflaży rodem ze starej ,,dobrej" szkoły designu graficznego WG, tj. złotych ornamentów na Kardynale itp.

• Funny 2

386 posts
3,939 battles
10 minut temu, genek012 napisał:

I z pewnością ma swój okrętowo- realistyczny wydźwięk, bo po tym evencie pewnie można się spodziewać rekino-orłowskich kamuflaży rodem ze starej ,,dobrej" szkoły designu graficznego WG, tj. złotych ornamentów na Kardynale itp.

Oj tam, da się przerobić żeby szaradztwo wyglądało normalnie. @Odo_Toothless podawał kiedyś jak zrobić żeby zamiast paskudztwa wyświetlała się normalna skórka kamuflażu. Jak wrócę do domu to podam link bo mam w zakładce.

[TF16] piterski74
185 posts
10,634 battles
5 minutes ago, MexicosBocianos said:

Oj tam, da się przerobić żeby szaradztwo wyglądało normalnie. @Odo_Toothless podawał kiedyś jak zrobić żeby zamiast paskudztwa wyświetlała się normalna skórka kamuflażu. Jak wrócę do domu to podam link bo mam w zakładce.

Chyba nawet w Aslainie jest taka paczka....

386 posts
3,939 battles
8 minut temu, piterski74 napisał:

Chyba nawet w Aslainie jest taka paczka....

Tak, ale ona nie zmienia wszystkich szkaradztw, np. o ile się orientuję to "Cmentarny Rysiek" dalej jest widoczny. Choć zdarzają się perełki jak LaGallisoniere w kamuflażu Glorie.

1,680 posts
3,994 battles
1 godzinę temu, MexicosBocianos napisał:

Tak, ale ona nie zmienia wszystkich szkaradztw, np. o ile się orientuję to "Cmentarny Rysiek" dalej jest widoczny. Choć zdarzają się perełki jak LaGallisoniere w kamuflażu Glorie.

Ostatnio spotkałem "Cmentarnego Ryśka" w moim teamie :D Sam dałem Rekiny, bo WoWs jest na morzach i oceanach, ale widzę, że naród silnie Patriotyczny ;)

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.