Jump to content
  • 0
Sign in to follow this  
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
Cyraxinainen

Wows i discord

3 comments in this topic

Question

[INF-P]
Players
104 posts
7,383 battles

Czy jest ktoś mi w stanie wyjaśnić ową sytuacje? Włączyłem sobie bitwę Musashim i nagle stało się coś czego wcześniej nie widziałem: 
Kamera nagle się zatrzymała i statek popłynął w piz*u i rozłączyłem się z serverem a najlepsze jest to, że nawet nie mogłem wrócić do bitwy bo wylądowałem w porcie bezpowrotnie -.- Dodam że grę pierwszy raz włączyłem razem z discordem i co pare minut mam input lagi na 4/5 sekund i nie wiem czy mam zrezygnować z discorda czy z wowsa :Smile_sceptic::Smile_sceptic:

shot-18.07.04_20.34.21-0964.jpg

2 answers to this question

Recommended Posts

• 0
[INF-P]
Players
104 posts
7,383 battles

Ponawiam pytanie.... Gra sobie leci a u mnie zabawa w trybie spectatora chyba, chociaż to dziwne bo moge strzelać i nawet namierzyć samoloty czy okręt do ostrzału z dodatkowej, a tak poza tym to... jednak to już wszystko. Nie wiem czy to nowy system RNG, bo akurat w tej sytuacji wypływa sobie amatorek w Missouri wprost na moje secondary na 10km i bokiem idealnie na salwe i nagle stop!! Nie moge nic zrobić, kapitan na MIssouri uratowany ;)[Screen 1]

Po powrocie do portu chciałem zagrać nexta, ale tu kolejna niespodzianka[Screen 2] Wszystkie okręty nagle zapadły się pod ,,wodę''. Próbowałem już pobierać grę na nowo, grałem na czystym kliencie bez modów i nic, za każdym razem ten sam bug który pojawił się w sumie jakieś 3-4 tygodnie temu. Liczę na jakąkolwiek pomoc:Smile_sceptic:
@WG_Lumberjack

shot-18.07.25_20.48.33-0686.jpg

shot-18.07.25_20.54.41-0518.jpg

• 0
WG Staff
1,337 posts
2,915 battles

Przykro mi ale nie jestem w stanie pomóc. 
Proponuję zgłosić to do customer support.
Nie słyszałem jednak o takich przypadkach więc może być ciężko.

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.