Jump to content
Sign in to follow this  
You need to play a total of 30 battles to post in this section.
_Take_iT_BoY_

Perki kapitańskie

4 comments in this topic

Recommended Posts

Players
1 post
256 battles

Witam chciałbym się dowiedzieć jakie perki polecacie na Niemieckim pancerniku. Jakie są najkorzystniejsze i najlepsze dla tej frakcji. Dodam tyle że często wole wpływać w walki, niż udawać snipera więc jak ktoś kto się zna, to czy perki pode mnie mogł by mi napisać, był bym wdzięczny.

[BSW-F]
Players
970 posts
10,407 battles

No to w sumie dobrą linię pancerników wybrałeś jak nie lubisz snajpić z sąsiedniej mapy. W zasadzie do Bayerna nie mają te okręty jakiś superkonkretnych cech, ale od Gneisenaua ludzie radzą robić pancerniki pod dodatkową. O ile Gneisenau, Bismarck i Grosser Kurfurst to dobre okręty, to Frederich der Grosser to moim zdaniem kupa [brzydkie określenie odchodów].

Więc zapewne wielu poleci na 2 poziomie Przypływ Adrenaliny.

Na 3 poziomie Podstawowy Trening Strzelecki i/lub Nadzorcę.

Na 4 poziomie Zaawansowany Trening Artyleryjski oraz Ręczne Sterowanie Ogniem Baterii Dodatkowej.

Ponadto Gneisenau ma też torpedy, które są niezłym czynnikiem psychologicznym.

Ale od razu piszę, że to nie jest ostateczny i jedyny prawilny zestaw perków. Niektórzy stosują inne kombinacje. Na przykład jakiś czas temu ktoś testował Bismarcka pod niewidkę, a ja Gneisenaua zrobiłem pod obronę przeciwlotniczą.

Takie jest moje zdanie.

Beta Tester
179 posts
2,454 battles

Wszystko zależy od twojego stylu gry.

Możesz klasycznie podejść do sprawy i skupić się na artylerii głównej oraz przeżywalności:

Tier I: Zapobiegawcze utrzymanie,

Tier II: Strzelec wyborowy, Przypływ Adrenaliny,

Tier III: Podstawy żywotności, Nadzorca,

Tier IV: Przeciwdziałanie pożarom, Ekspert w kamuflażu,

lub artylerii głównej ze wsparciem dział pomocniczych (jeżeli planujesz kapitana na tiery VII-X):

Tier I: Zapobiegawcze utrzymanie,

Tier II: Strzelec wyborowy, Przypływ Adrenaliny,

Tier III: Podstawy trening strzelecki, Nadzorca,

Tier IV: Ręczne sterowanie ogniem uzbrojenia dodatkowego, a potem Zaawansowany trening strzelecki lub Zapalnik bezwładnościowy dla pocisków OB

lub mocno w pomocniczą (jeżeli planujesz kapitana na tiery VII-X):

Tier I: Zapobiegawcze utrzymanie, Centrum dowodzenia samolotami katapultowymi,

Tier II: Przypływ Adrenaliny,

Tier III: Podstawy trening strzelecki,

Tier IV: Ręczne sterowanie ogniem uzbrojenia dodatkowego, Zaawansowany trening strzelecki i Zapalnik bezwładnościowy dla pocisków OB :D

• Cool 1

[TPB]
Players
282 posts
4,264 battles

Zawsze mam ten build i dla mnie sprawdza się najlepiej:

vwH41AR.jpg

W sumie dość prosta sprawa. Bo nie ma za bardzo z czego zrezygnować. 2x4 punkty pod secondary (jeśli taki build się wybiera). Zapobiegawcze utrzymanie musi być. Z nadzorcy, czujności czy adrenaliny też w życiu nie zrezygnuje. Jedyne co próbowałem to dać cooldown wszystkich consumabli w zamian za obrót wież. I to tyle. Na podstawowy artyleryjski po prostu szkoda punktów. To jest tylko 10%.

Jeżeli natomiast ma to być build na tanka, to na czwórkach kamo i gaśnica. Reszta ta sama.

Perki nie są zbalansowane. Jedne są lepsze, drugie są gorsze. Spora część jest "must have".

IFHE czy podpalanie też byłyby świetne. Ale punktów jest tylko 19.

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   1 member