Jump to content
Sign in to follow this  
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
YabbaCoe

Veřejný test verze 0.7.7 - Všeobecná zpětná vazba

10 comments in this topic

Recommended Posts

[WG-EU]
[WG-EU]
WG Staff
1,243 posts
2,838 battles

Kapitáni! :Smile_bajan2:

Verze s pořadovým číslem 0.7.7 přichází na veřejný test! Konkrétní informace najdete v tomto článku

Jak se vám testovaná verze líbí? Napište nám své názory! 

Vlákna pro konkrétní témata:

GO NAVY!

Arzenál: GO NAVY

Upravené operace

Vylepšení UI

a

Hlášení chyb

Players
5 posts
838 battles

Ahoj mám dotaz proč při každém testu je tier 10 na vyzkoumání 500 000 zk to nemůžu nikdy během testu vyzkoumat dostanu se jenom tier 9 a to je vše pls chtělo by stím něco udělat děkuji

Beta Tester
32 posts
5 hours ago, radekjh said:

Ahoj mám dotaz proč při každém testu je tier 10 na vyzkoumání 500 000 zk to nemůžu nikdy během testu vyzkoumat dostanu se jenom tier 9 a to je vše pls chtělo by stím něco udělat děkuji

Chod do arzenalu a 10tku si kup za tokeny

[WG-EU]
[WG-EU]
WG Staff
1,243 posts
2,838 battles
Před 20 hodinami pepe011 řekl/a:

me se nejde pripojit na test

Jak konkrétně ti to nejde? Co ti to píše, či co to dělá?

Players
5 posts
838 battles

Dobrý den chtěl bych se jenom zeptat kdy bude spuštěn test server děkuji

[WG-EU]
[WG-EU]
WG Staff
1,243 posts
2,838 battles
Před 3 hodinami radekjh řekl/a:

Dobrý den chtěl bych se jenom zeptat kdy bude spuštěn test server děkuji

1. kolo končí: Po. Čvc. 09 18:00 CEST (UTC+2) / váš místní čas: Po. Čvc. 09 18:00. Druhé kolo se pravděpodobně rozjede ve čtvrtek 

[WG-EU]
[WG-EU]
WG Staff
1,243 posts
2,838 battles

Kapitáni! :Smile_facepalm:

Kvůli technickým potížím, prosím nepoužívejte "Urychlovač dobíjení torpéd I či II"  na žádné lodi! Pokud kterýkoliv z těchto spotřebních doplňků použijete v bitvě, nebude mít žádný účinek a herní klient zamrzne na konci této bitvy. V tomto bodě, jediná možnost je zavřít klient a znovu ho spustit.

Omlouváme se za potíže a děkujeme za pochopení!

Players
29 posts
6,093 battles

YabbaCoe   prosím pošli nahoru že mi kvůli testum selhalo Gamecenter

Dělal jsem test 7.6  rozhodl jsem se že test 7.7 dělat nebudu a tak jsem testovací verzi hry běžným způsobem rozhraním v PC odinstaloval.

Ted neustále Gamecenter aktualizoval testovací verzi která byla právě kvůli neustálému akualizování odinstalovaná gamecenter se jí snaží opravit.

Přistoupil jsem nakonec k odinstalování Gamecenter. Protože nikde není samostatná instalace Gamecenter tak ted hraju bez něj stačilo vyházet zástupce exe souboru hry na plochu:cap_rambo:  lodě jdou a tanky se taky spustily :cap_rambo: ( od začátku považuju Gamecenter za blbost a jsem rád že jde hrát bez něj ):cap_haloween:  Já osobně doporučuji Gamecenter zrušit uplně :cap_haloween:

P.S.:   ( vypnutí aktualizací způsobí červenej vykřičník u verze hry která tam neni. není možnost odstranit nepoužívanou hru z gamecentra )

[WG-EU]
[WG-EU]
WG Staff
1,243 posts
2,838 battles
Před 17 hodinami Gremlaja řekl/a:

YabbaCoe   prosím pošli nahoru že mi kvůli testum selhalo Gamecenter

Dělal jsem test 7.6  rozhodl jsem se že test 7.7 dělat nebudu a tak jsem testovací verzi hry běžným způsobem rozhraním v PC odinstaloval.

Ted neustále Gamecenter aktualizoval testovací verzi která byla právě kvůli neustálému akualizování odinstalovaná gamecenter se jí snaží opravit.

Přistoupil jsem nakonec k odinstalování Gamecenter. Protože nikde není samostatná instalace Gamecenter tak ted hraju bez něj stačilo vyházet zástupce exe souboru hry na plochu:cap_rambo:  lodě jdou a tanky se taky spustily :cap_rambo: ( od začátku považuju Gamecenter za blbost a jsem rád že jde hrát bez něj ):cap_haloween:  Já osobně doporučuji Gamecenter zrušit uplně :cap_haloween:

P.S.:   ( vypnutí aktualizací způsobí červenej vykřičník u verze hry která tam neni. není možnost odstranit nepoužívanou hru z gamecentra )

WGC právě proběhl aktualizací a úpravou, to možná byl důvod toho, proč ti to celé takto blblo...

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.