Jump to content
Sign in to follow this  
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
Darlantan

Walka myśliwców

22 comments in this topic

Recommended Posts

Players
656 posts
9,936 battles

Miewam ostatnio zastanawiające sytuacje w czasie walk powietrznych. Samoloty zatrzymują się w powietrzu (odległości widać na screenie) i moje samoloty (bez względu na to jakie one są) po kolei znikają. Zaznaczam przy okazji, że moje samoloty nie strzelają we wroga. Na tym screenie przeciwnik dopadł moje myśliwce wracające na okręt. Wydaje mi się, (biorąc pod uwagę odległość), że powinny lecieć dalej, a nie zatrzymać się i czekać na rozstrzelanie.

shot-18.07.02_22.07.42-0543.jpg

[POMF]
Weekend Tester
2,286 posts
8,039 battles

Być może fakt że nie miały amunicji działał lekko na ich niekorzyść w tym pojedynku. Tak pozatym to od zawsze samoloty wchodziły do walki już z pewnej odległości i jak nie mają amunicji to jak zostaną złapane w takiej sytuacji to tak to wygląda że będą spadać po kolei a wyjść z pojedynku tylko możesz na alcie albo raczej nie możesz bo nie masz ammo. No chyba że przeciwnik je puści wolno albo jemu się amunicja skończy.

Przy okazji skoro już postuje chciałbym ci też pogratulować bycia hardkorowym gamerem i grania na stockowej gaśnicy i AA i najmniejszej minimapie na której w sumie niczego nie widać.

• Funny 2

[-PGS-]
[-PGS-]
Players
188 posts
12,873 battles

Mnie za to zastanawia sens trzymania torpedowców i bombowców na lotni w środku bitwy....

A i przy okazji NERF CV.

• Cool 1

Players
656 posts
9,936 battles
7 hours ago, Geralt_z_Rivii365 said:

Być może fakt że nie miały amunicji działał lekko na ich niekorzyść w tym pojedynku. Tak pozatym to od zawsze samoloty wchodziły do walki już z pewnej odległości i jak nie mają amunicji to jak zostaną złapane w takiej sytuacji to tak to wygląda że będą spadać po kolei a wyjść z pojedynku tylko możesz na alcie albo raczej nie możesz bo nie masz ammo. No chyba że przeciwnik je puści wolno albo jemu się amunicja skończy.

Przy okazji skoro już postuje chciałbym ci też pogratulować bycia hardkorowym gamerem i grania na stockowej gaśnicy i AA i najmniejszej minimapie na której w sumie niczego nie widać.

1 - Sytuacja nie dotyczy tylko samolotów bez amunicji, jak napisałem w TYM WYPADKU wracały.

2 - Nie chodzi o rozpoczęcie walki z pewnej odległości, tylko o to, że samoloty ZATRZYMUJĄ się w powietrzu.

3 - Nie wiedziałem, że jest obowiązek grania z rozwiniętym sprzętem, szczególnie na lotnisku, które po wyspotowaniu najczęściej znika z powierzchni wody.

6 hours ago, Aleksy49 said:

Mnie za to zastanawia sens trzymania torpedowców i bombowców na lotni w środku bitwy....

A i przy okazji NERF CV.

A słyszał może kolega o tym, że samoloty muszą co jakiś czas wrócić na lotnisko, uzupełnić straty i amunicję?

[ALKO]
[ALKO]
Players
764 posts
13,709 battles
3 hours ago, Darlantan said:

1 - Sytuacja nie dotyczy tylko samolotów bez amunicji, jak napisałem w TYM WYPADKU wracały.

2 - Nie chodzi o rozpoczęcie walki z pewnej odległości, tylko o to, że samoloty ZATRZYMUJĄ się w powietrzu.

3 - Nie wiedziałem, że jest obowiązek grania z rozwiniętym sprzętem, szczególnie na lotnisku, które po wyspotowaniu najczęściej znika z powierzchni wody.

A słyszał może kolega o tym, że samoloty muszą co jakiś czas wrócić na lotnisko, uzupełnić straty i amunicję?

Jakbyś zamiast odcinać się od słusznych uwag wziął je sobie do serca to być może zacząłbyś być lepszym graczem na lotniskach bo na razie to osłabiasz swoje teamy w przeważającej cześci.

I aż się boję zapytać o znajomość pewnego magicznego przycisku na klawiaturze, tak niezbędnego przy graniu lotnią a o którym bardzo wielu graczy nie ma bladego pojęcia.

[-FZO-]
Players
4,273 posts
10,080 battles
9 minut temu, Pshemozz napisał:

I aż się boję zapytać o znajomość pewnego magicznego przycisku na klawiaturze, tak niezbędnego przy graniu lotnią a o którym bardzo wielu graczy nie ma bladego pojęcia.

Escape?

Zgadzam się, że użycie przez wielu kierowników CeFałek tego magicznego przycisku - przed wejściem do gry - znacząco podniosłoby jakość rozgrywki i obniżyłoby poziom stresu u pozostałych 11 graczy z wylosowanego zespołu.

• Cool 1
  • Funny 1

[PLO]
Alpha Tester, In AlfaTesters
5,984 posts
3 hours ago, Darlantan said:

A słyszał może kolega o tym, że jak już wszystko uzupełniły, to dobrze jest je wypuścić? W powietrzu mają większe możliwości zrobienia czegokolwiek pożytecznego, niż stojąc na lotniskowcu.

[-FZO-]
Players
4,273 posts
10,080 battles
1 minutę temu, Greyshark napisał:

A słyszał może kolega o tym, że jak już wszystko uzupełniły, to dobrze jest je wypuścić? W powietrzu mają większe możliwości zrobienia czegokolwiek pożytecznego, niż stojąc na lotniskowcu.

Po to żeby czerwona Cefałka albo co gorsza inne czerwone okręty nabiły sobie zestrzeleń i zwiększyły expa? Nigdy!

Prawdziwy czerwony baron nie da takiej satysfakcji wrogowi!

Players
1,724 posts
10,147 battles
47 minutes ago, Darlantan said:

*edited*

Przecież wytłumaczenie dostałeś. Po salwach śmieszków i drwin ale dostałeś. Bug graficzny. Samoloty zostają związane walką i walczą, o ile mają amunicje, to że tak dziwnie je z góry widzisz to bug graficzny. Reszta wszytko jest ok. Mają amunicje powinno coś spadać u przeciwnika, nie mają spadają tylko twoje.

Edited by TariboW
edited quote

Players
1,344 posts
7,105 battles
11 godzin temu, Geralt_z_Rivii365 napisał:

A po kiego grzyba sprzęt eksploatacyjny premium na lotni? Stokowe rozbicie plot. spokojnie się przeładuje pomiędzy headshotami, a Rki i tak nie zdążysz użyć więcej niż raz.

A Darlatan jak zwykle się popisał elokwencją i ogładą. :P

• Cool 1

WG Staff
1,938 posts
3,360 battles

Panowie wszyscy docenią wasze uwagi i rady jesli ograniczycie się do nich wyzbywając się "heheszkowych" komciów.
Ja wiem, że w Internecie chodzi głównie o to by beka toczyła się jak sierść na dziku ale bez przesady.

Wielu graczy, nieważne czy ma 1k czy 5k czy 10k bitew przychodzi tu po opinie, rady itd.
Ograniczmy się tylko do nich bo ja sam reaguję dość impulsywnie a ktoś zamiast po prostu udzielić odpowiedzi czy porady zaczyna mnie wyśmiewać.

Niewiedza nie jest błędem ale tkwienie w niej. 

Nie usprawiedliwia to reakcja Darlatana ale wielu graczy przez to rezygnuje z forum zaraz po przyjściu na nie. 

• Cool 1

[GOFER]
Beta Tester
138 posts
8,691 battles
1 hour ago, Misiuuuu said:

Stokowe rozbicie plot. spokojnie się przeładuje pomiędzy headshotami

Taa, a ile rozbić ma płaski statek?

Players
1,344 posts
7,105 battles
21 minut temu, MayGyver napisał:

Taa, a ile rozbić ma płaski statek?

Masz mnie. Mimo to pozostaję przy swojej opinii - headshot jest zjawiskiem na tyle rzadkim, że nie warto wozić złotego rozbicia.

[POMF]
Weekend Tester
2,286 posts
8,039 battles
2 hours ago, WG_Lumberjack said:

wielu graczy przez to rezygnuje z forum zaraz po przyjściu na nie. 

No to działa w obie strony - gameplay w wows upadł tak bardzo(za co winię boty czy to od wg czy puszczane przez graczy czy jeszcze kogoś innego) że po jednej  bitwie od od razu alt i F4 leci bo walczyć z UI mi się nie chce.

WG Staff
1,938 posts
3,360 battles
54 minuty temu, Geralt_z_Rivii365 napisał:

No to działa w obie strony - gameplay w wows upadł tak bardzo(za co winię boty czy to od wg czy puszczane przez graczy czy jeszcze kogoś innego) że po jednej  bitwie od od razu alt i F4 leci bo walczyć z UI mi się nie chce.

Na randomach jak w każdej grze MMO jest po prostu mieszany, niski poziom. 

[-PGS-]
[-PGS-]
Players
188 posts
12,873 battles
9 hours ago, Darlantan said:

A slyszal moze kolega ze po uzupelnieniu amunicji warto je wypuscic ?

UWAGA - sensowna rada, jeśli samoloty uzupełniły amunicję warto je wypuścić bo to zajmuje jednak chwile czasu dlatego nie warto go marnować nawet na chwilę. Znalezienie celu potem atak i manewry zajmują wystarczająco dużo czasu. Nie wspominając o tym że każdy wylatuje osobno...

Kurtyna.

[O-R-P]
[O-R-P]
Players
434 posts
24,729 battles

Wyglada jakby przeciwnik skosil je z alta.

Dodajmy do tego lag albo koepskie fps i stad efek zatrzymania.

Mozliwe?

[-TWA-]
Players
312 posts
9,839 battles

Już napisałem powyżej,że jest to bug graficzny w grze. Takie sytuacje mają miejsce często.

[EMU]
[EMU]
Beta Tester
1,809 posts
5,488 battles

Dokładnie. Bug graficzny, jeden z wielu na CV niestety...

[-DWS-]
Beta Tester
4,544 posts
12,340 battles
On 3.07.2018 at 9:32 AM, PanNickt said:

Po to żeby czerwona Cefałka albo co gorsza inne czerwone okręty nabiły sobie zestrzeleń i zwiększyły expa? Nigdy!

Prawdziwy czerwony baron nie da takiej satysfakcji wrogowi!

Aaaa właśnie, okręt który zatopił lotnię z samolotami na pokładzie, powinien mieć te samoloty zaliczone jako zniszczone. Przecież wyeliminował je z walki co nie?

W ten sposób można by zrobić clear-sky niszczycielem.

• Cool 1

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.