Jump to content
  • 0
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
adamPOLAND

pamięć zestawu prywatnego

1 comment in this topic

Question

Players
159 posts

Witam , od dwóch wersji gry mam problem taki , że gra zaczęła nagle więcej pamięci zżerać ,wcześniej takiego nie miałem . Chodzi głownie o pamięć (prywatny zestaw roboczy) w menedżer zadań windows , gdy patrzę się nie raz to gra pobiera ponad 1 GB pamięci i jest ok , ale nagle kiedy dostanie crasha przy rozpoczęciu już bitwy pamięć wzrasta do ponad 2 GB i koniec ,ani się poruszać po menu menedżer zadań ani wyłączyć proces  bo tak kursor wariuje , jedyny ratunek albo reset kompa albo CRTL+ALT+DELETE i wyloguj . Za to wejście do gry ponownie trochę zajmuje ,bo około 7 min , weźcie to poprawcie , bo jednak to nie wina mojego kompa jest lecz źle zoptymalizowanych map , bo nie na każdej się tak dzieje . Dwaj Bracia np czy Trójząb to porażka mapy,na nich najczęściej mi tak crashuje grę ,dodam też Sąsiedzi ,zaraz przy wczytaniu do gry ,odliczanie do bitwy i 11 sek do rozpoczęcia i crash w tej postaci . Jeśli chodzi o procesy to mam wyłączone dla tego aby jak najwięcej pamięci wolnej było , aż pamięć fizyczną mam wolną 57 % jeszcze . Co jeszcze , mam ustawione w panelu nvidia na wydajność i również w zaawansowanych ustawieniach windows na wydajność mam mimo,że posiadam sprzęt do gry , to mimo to muszę grać na średnio-niskich ustawieniach z wyłączeniem odbić wody i cieni . 

Wymagania zalecane :

Windows 7 64-bit lub nowszy  - posiadam

IntelCore i3  - posiadam IntelCore i5 4-rdzenie 2,9 GHz 

> 4 GB lub więcej  - posiadam 8 GB ramu

Nvidia GeForce 460GTX (550 Ti) and higher  - posiadam właśnie GTX 550 Ti (1 GB)

Zalecana rozdzielczość ekranu: 1920 x 1080  - taką mam ustawioną

Kompatybilna z DirectX 9.0c  - mam DX 11

1024 Kb/s lub szybsza  - akurat taką mam

i pamięć na dysku to mam dużo 

Więc albo to nie są zalecane wymagania dla tej gry albo zmieńcie opis na takie , jakie są na prawdę , że sprzęt na wysokie i ultra potrzebny jest min np GTX 700 seria , procesory i5 ale już mocniejsze niż mój , skoro ja na moim nie mogę normalnie pograć , w grze World Of Tanks są podane ok wymagania ,tak nei mogę na wysokich już pograć . Bo jeśli gry mają  zalecane , to ja powinienem grać na min średnio-wysokich ,a nie mogę bo ścina grę masakrycznie i spadki FPS po tych nowych wersjach spadają , nawet jak mi wykryje wroga i się ukaże to ścina grę,spadek FPS ale tylko minimalny oraz ping wzrasta przy tym . 

Na dodatek w tej wersji gry 0.7.6.0 miało być tak zrobione,że dym ma być widoczny nawet na max trybie snajperskim , a nie jest ,chyba,że to nie ta wersja jest jeszcze , ale coś miało być , bo filmik widziałem o omawianiem tego . 

0 answers to this question

Recommended Posts

There have been no answers to this question yet

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.