Jump to content
Sign in to follow this  
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
krzysiek_1990

WG nauczcie niektórych myśleć

32 comments in this topic

Recommended Posts

Players
1,432 posts
13,770 battles

lotni z RPF to jeszcze nie widziałem, no może do zeszłego czwartku, bo wtedy ten screen był zrobiony. Ja wiem, że RPF jest fajny na niektórych okrętach ale nie na CV!!!!!. Zróbcie dobrze niektórym graczom i zablokujcie niektóre perki dla danych klas :Smile_sceptic:

shot-18_06.27_17_52.01-0929.thumb.jpg.85fbc551c4b851a8d6d73ffe405bb50a.jpg

[PLO]
Alpha Tester, In AlfaTesters
5,984 posts
1 minute ago, krzysiek_1990 said:

lotni z RPF to jeszcze nie widziałem, no może do zeszłego czwartku, bo wtedy ten screen był zrobiony. Ja wiem, że RPF jest fajny na niektórych okrętach ale nie na CV!!!!!. Zróbcie dobrze niektórym graczom i zablokujcie niektóre perki dla danych klas :Smile_sceptic:

A skąd wiesz krzysiu, że to Ryujo ma RL, a nie Lyon?

WG, nauczcie krzysia myśleć!! Płacę 500 dublonów za jakikolwiek sukces...

• Cool 4
  • Funny 3

Players
1,432 posts
13,770 battles
12 minutes ago, Greyshark said:

A skąd wiesz krzysiu, że to Ryujo ma RL, a nie Lyon?

WG, nauczcie krzysia myśleć!! Płacę 500 dublonów za jakikolwiek sukces...

stał za wyspą, chcesz replaya?

[PLO]
5,984 posts
Just now, krzysiek_1990 said:

stał za wyspą, chcesz replaya?

No i co w związku z tym? Krzysiu, chcesz powiedzieć, że po 10599 bitwach ty nie masz pojęcia, jak RL działa?

Players
1,432 posts
13,770 battles
15 minutes ago, Greyshark said:

No i co w związku z tym? Krzysiu, chcesz powiedzieć, że po 10599 bitwach ty nie masz pojęcia, jak RL działa?

mam pojęcie na podstawie powtórki wnioskuję, że to nie lyon. jak go mijałem na 7 km i torpedowałem to nie pokazywało mi czegoś :Smile-_tongue:

[PLO]
5,984 posts
Just now, krzysiek_1990 said:

mam pojęcie na podstawie powtórki wnioskuję, że to nie lyon. jak go mijałem na 7 km i torpedowałem to nie pokazywało mi czegoś :Smile-_tongue:

No to daj tego replaya.

[GRAY]
Players
268 posts
11,099 battles

A ja tylko dodam, że RPF nie działa na lotniskowcach, a patrząc na mapę wrogi Lyon ma do Ciebie raczej bliżej niż do Normandii i to on Cię lokalizuje.

[TF16]
[TF16]
Players
1,369 posts
16,616 battles

Powtórki nie będzie. Krzysio to znany miszcz. Kiedyś uczył starych modelarzy jak robić modele. Teraz uczy WG jak robić grę a graczy jak grać....

dlaczego mnie to nie dziwi...... nawet niespecjalnie jestem zaskoczony. 

• Cool 1
  • Funny 1

Players
1,333 posts

Ale panowie, taki temat jest świetnym rozluźnieniem przed nadchodzącymi CW :Smile-_tongue:
Imho to Lyon ma RPF i tyle z dramy, ale również czekam na powtórkę :cap_tea:

[PLO]
5,984 posts

Chyba już sobie poszedł, szkoda bo mieliśmy tu wszystkie elementy klasycznego krzysia:

1. Nowy wątek

2. Pretensje do WG

3. Deprecjonowanie innych graczy

4. Samozaoranie

Powtórki już raczej nie dostaniemy... no nic, do następnego wątku!

• Cool 6
  • Funny 1

[O-R-P]
Players
1,594 posts
14,699 battles
28 minutes ago, Greyshark said:

Chyba już sobie poszedł, szkoda bo mieliśmy tu wszystkie elementy klasycznego krzysia:

1. Nowy wątek

2. Pretensje do WG

3. Deprecjonowanie innych graczy

4. Samozaoranie

Powtórki już raczej nie dostaniemy... no nic, do następnego wątku!

Pamiętajmy też, że Krzysiowi wszyscy psują grę, złe MM i WG losuje mu małpy do teamu. Oczywiście tylko on jest zawsze poszkodowany a winni sa ZAWSZE ale to powtarzam ZAWSZE gracze z dywizjonu w którym Krzysiek gra. Poza tym wszystko o czym pisałeś.  Jakie szczęście, że "popsuł" mi się TS :Smile_trollface:

• Cool 3

[TF16]
Moderator
4,184 posts
10,554 battles
13 minutes ago, Marblehead_1 said:

Pamiętajmy też, że Krzysiowi wszyscy psują grę, złe MM i WG losuje mu małpy do teamu. Oczywiście tylko on jest zawsze poszkodowany a winni sa ZAWSZE ale to powtarzam ZAWSZE gracze z dywizjonu w którym Krzysiek gra. Poza tym wszystko o czym pisałeś.  Jakie szczęście, że "popsuł" mi się TS :Smile_trollface:

Ale tak ogólnie to temat dał dobry. Choć to nie WG mu pomogło, a forum. Pewnie następnym razem pomyśli :)

• Cool 1

[DV]
Players
85 posts
11,101 battles

Dobry temat i rozwinięcie. Niezła drama.

No i samoocena mi wzrosła, bo myślałem że jestem kompletnym noobem, a tu patrzta ludzie 10k bitew na liczniku i takie kfiatki.

[BASIC]
Players
3,131 posts
5,028 battles
1 hour ago, Marblehead_1 said:

Chwila, moment. Przecież gość jest w Waszym klanie? Na grzyba go trzymacie, skoro jesteście dla niego, ekhem, małpami..?

[O-R-P]
Players
1,594 posts
14,699 battles
25 minutes ago, CasualSlav said:

Chwila, moment. Przecież gość jest w Waszym klanie? Na grzyba go trzymacie, skoro jesteście dla niego, ekhem, małpami..?

Widzisz, Krzysio jest całkiem znośny gdy siedzi na innym kanale lub się go nie słyszy :Smile_trollface: A na to są sposoby :Smile_trollface: W klanie o ile pamiętam nikogo nie nazywał małpami ale ból dudy gdy jednak dywizjon przegra zazwyczaj jest hmmmmm... widoczny. Zresztą zarzekał się juz z 10 razy i zamierzał odejść z klanu...

A tak prawdę mówiąc to 90% graczy bluzga na wiele rzeczy w tej grze - sam go często rozumiem.

Players
1,724 posts
10,147 battles
8 hours ago, krzysiek_1990 said:

10 tyś bitew i mechaniki gry nie znasz?

This skill will not work when playing as an aircraft carrier.

cv.jpg

• Cool 4

[MAX]
Moderator
1,693 posts
7,993 battles
On 30.06.2018 at 9:35 PM, SzakalDarkstar said:

10 tyś bitew i mechaniki gry nie znasz?

This skill will not work when playing as an aircraft carrier.

Problem jest taki, że skill pokazuje kierunek do najbliższego wrogiego okrętu, a celowi, że jest namierzany. Krzysiek myślał, że jest namierzy przez najbliższy wrogi okręt, a nie że on jest najbliższym wrogim okrętem do tego, kto miał skilla.

[PLO]
5,984 posts
18 minutes ago, Goomich said:

Problem jest taki, że skill pokazuje kierunek do najbliższego wrogiego okrętu, a celowi, że jest namierzany. Krzysiek myślał, że jest namierzy przez najbliższy wrogi okręt, a nie że on jest najbliższym wrogim okrętem do tego, kto miał skilla.

Raz, nie wiedział tego o czym piszesz, dwa, nie wiedział, że ta umiejętność nie działa na lotniskowcach. No ok, każdemu może zdarzyć się czegoś nie wiedzieć, nie ma w tym nic złego. Ale nikt normalny nie będzie leciał na forum i zakładał durnych wątków domagając się, aby WG uczyło innych myśleć, gdy sam wykazuje pewne braki w tej kwestii. A to nie jest pierwszy taki wyskok krzysia, zeszły rok był bardzo obfity w tego typu twórczość; w tym trochę przyhamował, ale widać, że wciąż można na niego liczyć.

• Cool 2

WG Staff
1,938 posts
3,360 battles

Na chwilę przyjmijmy, że ten skill działa na lotniach.

Kiedyś też mówiono, że RPF nie przydaje się na BB a znam wiele graczy, którzy go na BB używają i to z rozumem. 

Jeśli coś jest głupie ale działa to nie jest głupie. 

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.