Jump to content
Sign in to follow this  
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
hasitko

moje postřehy

4 comments in this topic

Recommended Posts

Players
11 posts
2,682 battles

proč neni v lodích uložené video jak v tancích? dneska mě trefil spoluhráč a evidentně záměrně jen nemám žádný důkaz na který bych se odkázal :( mohu si jen LEHCE stěžovat a tim to končí a když mu napíšu že je [edited] tak jsem v postihu já a hlavně když já někoho trefim tak i za 20 bodů dostávám postih a varování a u mě se neobjevilo ani [edited] jako kdyby se nic nestalo? někdy vaše reakce nechápu a pardon bez videa se člověk ani vlastně nemůže adekvátně bránit natož si stěžovat :( :( :(

[IDDQD]
Weekend Tester
1,879 posts
5,094 battles

Tomu by se na podpoře stejně nikdo nevěnoval. Napíšou ti něco o automatickém systému (který ostatně funguje dobře) a dále to řešit nebudou. Podpora zkrátka řeší větší "záhady", než team dmg v Coopu. :)

PS: nezapomeň si na reakci založit nový topic, ať se tenhle zbytečně nerozroste. :P

• Cool 2
  • Funny 1

[WG-EU]
[WG-EU]
WG Staff
1,781 posts
3,353 battles
V 6/30/2018 v 8:33 hasitko řekl/a:

proč neni v lodích uložené video jak v tancích? dneska mě trefil spoluhráč a evidentně záměrně jen nemám žádný důkaz na který bych se odkázal :( mohu si jen LEHCE stěžovat a tim to končí a když mu napíšu že je [edited] tak jsem v postihu já a hlavně když já někoho trefim tak i za 20 bodů dostávám postih a varování a u mě se neobjevilo ani [edited] jako kdyby se nic nestalo? někdy vaše reakce nechápu a pardon bez videa se člověk ani vlastně nemůže adekvátně bránit natož si stěžovat :( :( :(

Pokud chceš, aby se ti nahrávaly videa, můžeš je povolit, když budeš následovat tento návod:

https://na.wargaming.net/support/en/products/wows/article/19060/

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.