Jump to content
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
Goomich

Legendarne moduły.

176 comments in this topic

Recommended Posts

[MAX]
Moderator
1,693 posts
7,993 battles

Po zagraniu bitwy okrętami 10 tieru, w osobistych misjach pojawiają się nowe na legendarne moduły, każde po pięć zadań:

• Task One: Earn 100,000 XP. Reward: 50x Damage Control Party II.
  • Task Two: Earn 8,000,000 credits. Reward: 50x Consumable II.
  • Task Three: Earn 15,000 Free XP. Reward: 50x Consumable II.
  • Task Four: Win 15 Battles. Reward: 50x Consumable II.
  • Task Five: Earn 40,000 base XP. Reward: 2x Mosaic Camo.

Wszystko do zrobienia do 31 grudnia, we wszystkich trybach (ale można na razie zapomnieć o scenariuszach).

Wychodzi (pi razy drzwi) po 100 bitew, żeby je wyciągnąć, plus spora liczba na wyekspienie brakujących 10.

Wesołego grindu. :D 

• Cool 1

[-FZO-]
Players
4,273 posts
10,080 battles
1 minutę temu, Goomich napisał:

Wszystko do zrobienia do 31 grudnia, we wszystkich trybach (ale można na razie zapomnieć o scenariuszach).

Przy czym warto wspomnieć, że nie wiadomo, o który rok chodzi :)

Jestem ciekawy ile bitew naprawdę ludziom zajmie zdobycie tych modułów (minimum - maksimum) oraz ile najwięcej modułów zdobędzie jedna osoba. 

Jeśli misje skończą się w roku 2018, to może jakiś temacik na temat "Nasze osiągnięcia w zdobywaniu legendarnych modułów" warto będzie zrobić :)

[SPUDS]
Players
2,073 posts
14,233 battles

Ja tam mam już odblokowane misje dla: Zao, Hindenburg, Gearing, Shimekaze. Jeszcze mam w porcie Yamato i Minotaura, więc... A jakoś specjalnie nie zamierzam grindować innych X Tier ships bo Legendarne Moduły. Będzie to będzie, nie będzie to nie. Who cares :)

[A-Z]
Players
191 posts

Jeśli termin wygaśnięcia to bieżący rok, to te misje można całkowicie zignorować. Mam aż trzy dziesiątki, ale już w tej chwili mogę napisać, że nie zrobię ani jednej. Po prostu: limit czasu = mission imposibble, dla mało grających, jak na ten przykład ja.

Wywalcie limit czasu, bo z nim te misje są warte tyle samo, co zużyty papier toaletowy.

• Cool 1

[TF16]
Moderator
4,184 posts
10,554 battles
32 minutes ago, Marshal00 said:

@WG_Lumberjack

Możesz potwierdzić? Wiele osób będzie mogło spać tej nocy.

Po co ma potwierdzać skoro to info od Sub_Octaviana?

[TYTAN]
[TYTAN]
Players
348 posts
5,987 battles

Dlaczego Hinden i Zao zostały tak różnie potraktowane? Dlaczego Hinden ma ten moduł montowany na slocie piątym z kamo, zaś Zao na slocie szóstym?

Zao dostaje buffy uniwersalne czyli przełożenie steru, zasięg dział i redukcję rozrzutu a w zamian rezygnuje tylko w zasadzie z przeładowania bez którego spokojnie może się obyć, a Hinden dostaje buffy sprzyjające survivalowi ale w zamian musi poświęcić moduł na kamo które i tak d..py nie urywa w porównaniu do konkurencji. A to wszysto przy nerfie do przeładowania dla Hindena i ostrym buffie do torped dla Zao. Nie uważacie że to trochę przesada? 

[PLO]
Alpha Tester, In AlfaTesters
5,984 posts
22 minutes ago, Dark_Havoc said:

Po co ma potwierdzać skoro to info od Sub_Octaviana?

W dodatku potwierdzone przez Crysantosa i Tuccy'ego na angielskim forum.

[TF16]
Moderator
4,184 posts
10,554 battles
10 minutes ago, Greyshark said:

W dodatku potwierdzone przez Crysantosa i Tuccy'ego na angielskim forum.

1 hour ago, Marshal00 said:

@WG_Lumberjack

Możesz potwierdzić? Wiele osób będzie mogło spać tej nocy.

No to potwierdził i to 5 godzin temu:

[MS-B]
[MS-B]
Players
707 posts
9,110 battles
18 minutes ago, KrzywozembnyPotfur said:

Jest gdzieś rozpiska co dają te moduły w poszczególnych okrętach?

Jest, na głównej stronie poszukaj artykułu. ewentualnie na wiki WoWsa też jest rozpiska.

20 minutes ago, Don_Drapek said:

Dlaczego Hinden i Zao zostały tak różnie potraktowane? Dlaczego Hinden ma ten moduł montowany na slocie piątym z kamo, zaś Zao na slocie szóstym?

Zao dostaje buffy uniwersalne czyli przełożenie steru, zasięg dział i redukcję rozrzutu a w zamian rezygnuje tylko w zasadzie z przeładowania bez którego spokojnie może się obyć, a Hinden dostaje buffy sprzyjające survivalowi ale w zamian musi poświęcić moduł na kamo które i tak d..py nie urywa w porównaniu do konkurencji. A to wszysto przy nerfie do przeładowania dla Hindena i ostrym buffie do torped dla Zao. Nie uważacie że to trochę przesada? 

Za to z tym modułem Hindka nie spalisz, bo pożary będą praktycznie natychmiast gaszone, co zdecydowanie zwiększa jego przeżywalność.

Ponadto Hindek nadal jest jednym z najbardziej uniwersalnych krążowników w grze.

Poza tym Zao poświęca nie tylko przeładowanie, co przede wszystkim zasięg, przez co już nie można sobie pozwolić na grę na dystans, tylko należy podejść bliżej.

Zresztą podejrzewam, że te moduły i tak będą później balansowane, bo niektóre są użyteczne a inne to totalne crapy, np. moduł dla Desa.

[TYTAN]
[TYTAN]
Players
348 posts
5,987 battles
13 hours ago, SonnyPsycho said:

Jest, na głównej stronie poszukaj artykułu. ewentualnie na wiki WoWsa też jest rozpiska.

Za to z tym modułem Hindka nie spalisz, bo pożary będą praktycznie natychmiast gaszone, co zdecydowanie zwiększa jego przeżywalność.

Ponadto Hindek nadal jest jednym z najbardziej uniwersalnych krążowników w grze.

Poza tym Zao poświęca nie tylko przeładowanie, co przede wszystkim zasięg, przez co już nie można sobie pozwolić na grę na dystans, tylko należy podejść bliżej.

Zresztą podejrzewam, że te moduły i tak będą później balansowane, bo niektóre są użyteczne a inne to totalne crapy, np. moduł dla Desa.

Zao w legendarnym module ma wydłużenie zasięgu o 8%. Jeżeli dobrze liczę to z tym modułem będzie miało 17,5 km, to chyba nie jest źle. Ma świetne kamo, więc rozpiętość zasięgu na jakim może operować jest na prawdę duża nawet w kontekście klanówek. Za to Hindenburg, co z tego że będzie ciężko go spalić, jak będzie miał spota 13,7 km... , przecież na klanówkach to katastrofa. Nie będzie mógł zniknąć, będzie musiał operować na dalszym zasięgu, ciężej będzie mu się skraść niezauważonym. Moim zdaniem tutaj, w porównaniu do Zao, Hindenburg jest wyraźnie pokrzywdzony. Lepiej żeby to jeszcze zbalansowali.

[2137]
[2137]
Weekend Tester
311 posts
5,905 battles
14 minutes ago, Don_Drapek said:

Zao w legendarnym module ma wydłużenie zasięgu o 8%. Jeżeli dobrze liczę to z tym modułem będzie miało 17,5 km, to chyba nie jest źle. Ma świetne kamo, więc rozpiętość zasięgu na jakim może operować jest na prawdę duża nawet w kontekście klanówek. Za to Hindenburg, co z tego że będzie ciężko go spalić, jak będzie miał spota 13,7 km... , przecież na klanówkach to katastrofa. Nie będzie mógł zniknąć, będzie musiał operować na dalszym zasięgu, ciężej będzie mu się skraść niezauważonym. Moim zdaniem tutaj, w porównaniu do Zao, Hindenburg jest wyraźnie pokrzywdzony. Lepiej żeby to jeszcze zbalansowali.

Legendarne moduły są opcjonalne, zresztą WG nie ukrywa, że nie podoba się im dominacja hindenburga na klanówkach.

Players
651 posts
7,461 battles

Również uważam, że wartość unikalnego modułu do Hindenburga nie jest aż tak duża, na jaką wygląda. Co prawda nie mam Hindena w porcie, ale po obserwacji podsumowań bitewnych na innych krążkach widzę, że pożary i zalania zadają mi pojedyncze tysiące uszkodzeń wobec dziesiątek tysięcy uszkodzeń od trafień pociskami (torpedy w ogóle nie trafiają lub trafiają tak mocno, że okręt tonie). Co więcej, owe redukcje uszkodzeń od zalań i pożarów mogą jednocześnie zmniejsyzć pulę HPków do odzyskania dzięki "leczonku".
W związku z tym, wydatne zmniejszanie uszkodzeń od zalań i pożarów (które wg mnie już obecnie nie są aż tak groźne na krążkach) za srogą cenę utraty kamuflażu (co przełoży się na więcej otrzymywanych obrażeń i prawdopodobnie zmniejszy ilość obrażeń zadawanych, gdy przeciwnik będzie mniej więcej szans na umknięcie), wydaje mi się wątpliwym interesem. Aczkolwiek nie wykluczam, jakoby taktyka gry na Hindenburgu tak znacząco odbiegała od moich doświadczeń z innych krążków, że te przemyślenia okazałyby się nietrafione.

Z resztą, moduł na kamuflaż ma tak nieocenioną wartość, że trudno znaleźć dla niego zastępstwo "warte grzechu".

• Cool 1

[DK-PL]
Players
1,815 posts
22,176 battles

Jak dla mnie moduł Zao bezużyteczny. Przed sprzedażą tego krążka zasypiałem nad klawiaturą grając z zasięgiem, teraz po odkupieniu reload forever, zaś do kajtowania tego co dalej samolot spotujący i problem rozwiązany :Smile_teethhappy: Zaś moduł na Hindena bardzo ciekawy, zrobi się z niego niepalny krążek. Zresztą na niektóre krążki będę i tak zamiast kamo brał rpf, więc bezproblemowo za slot kamo dam coś innego, nudzą mnie w kółko identyczne buildy z kamo na wszystkim co mam w porcie :Smile_hiding:  Podoba mi się też moduł na Kurwursta i nawet na Montane, bo zdecydowałem się w końcu po latach powbijać te nieszczęsne, papierowe X-tki, z tym że każda będzie miała nietypowy build (wszystkie BB w tym Montana na pomocniczą :Smile_teethhappy:).  Zresztą po wprowadzeniu kolejnych po tajfunach, trybów ograniczających zasięg widzenia, mam tu na myśli bitwy nocne, uważam inwestowanie w zasięg za stratę punktów/modułów. Kabarowsk też u mnie będzie bez AFT, a więc i dla niego ten moduł obok reloadu lekko zwiększający zasięg jak najbardziej trafiony.  

[TYTAN]
[TYTAN]
Players
348 posts
5,987 battles

Owszem na randomówkach i misjach można sobie testować takie różne rozwiązania , ale na klanówkach słabe kamo raczej nie ma prawa bytu chyba że tylko na push. Pisząc o nie równym traktowaniu chodzi mi tylko i wyłącznie o klanówki. 

[O-R-P]
[O-R-P]
Players
434 posts
24,729 battles
On 2018-06-30 at 10:14 AM, MK1D said:

Legendarne moduły są opcjonalne, zresztą WG nie ukrywa, że nie podoba się im dominacja hindenburga na klanówkach.

Dominacja hindenburga byla z powodu debilnej reguly o zachowaniu gwiazdki w przegrywajacym zespole.

Zachowaniu gwiazdki przez gracza z top xp tzn walacego team cwoka spamiacego he z 100km przez ktorego team przegrywal....

Co do modulow legendarnych to wiekszosc z nich to smiecie.

Zawsze jest jakis najczesciej niekorzystny koszt montazu.

Trzeba z czegos zrezygnowac wiec w wiekszosci wypadkow taki modul nie daje wymiernych korzysci.

Gdyby to mialo dzialac to wszystkie te moduly powinny dawac wyrazne korzysci.

W ogole powinny miec dodatkowy ekstra slot.

Wtedy taki modul bylby bonusem i nagroda dla najwytrwalszych a nie tak jak teraz " zamienil stryjek siekierke na kijek"

Przy okazji wg by skorzystal bo wiecej ludzi by grindowalo...

[EMU]
[EMU]
Beta Tester
1,809 posts
5,488 battles
1 hour ago, Sadzior said:
On 30.06.2018 at 10:14 AM, MK1D said:

nie podoba się im dominacja hindenburga na klanówkach.

Dominacja hindenburga byla z powodu debilnej reguly o zachowaniu gwiazdki w przegrywajacym zespole.

Sadzior, przeczytaj cytat który przywołałeś. Mowa tu o klanówkach.

Players
1,351 posts
12,453 battles
30.06.2018 o 15:51, mickecobra napisał:

Jak dla mnie moduł Zao bezużyteczny.

Nie obraź się, ale jeśli moduł dla Zao na VI slocie (a więc bez utraty niewidki), dający m.in. mniejszą dyspersję i lepsze przestawienie steru - jest dla ciebie bezużyteczny, to co powiesz o "ulepszeniu" dla francuskiego Heńka? Akurat mam prawie całą linię FR CA - i z żalem stwierdzam, że chętnie przygarnąłbym to, co ma Zao (camo i celność) albo Hindek (mocny survival), natomiast śmieciowego "ulepszenia" dla Heńka nie chciałbym nawet kijem dotykać, bo to jakaś kpina co najmniej. Zobaczmy: camo Heniek ma jedno z najgorszych jeśli chodzi o krążki T10. Zresztą nie tylko krążki. Pancerniki jak Conqueror, Iowa czy Miś Yuri też mają lepsze bazowe camo !! Co gorsza "ulepszenie" dla Heńka jako jedyne pogarsza mu jeszcze o 10 % i tak już koszmarne (po utracie modułu z V slotu) camo krążownika. W efekcie okręt będzie widać z drugiego końca mapy, tak że Yamato czy inna Republika będą sobie mogły trenować celowanie i strzelanie z 26 km :-((  Już bardziej różnych BBrajanków poniżej pleców pocałować się nie dało :-((  wystawiając im francuski okręt jak na wielkiej strzelnicy.

Teoretycznie "legendary upgrades" miały uczynić okręty bardziej wyspecjalizowanymi do pełnienia różnych zadań. Ale już na etapie slotów skrzywdzono niektóre z nich (dlaczego część ma "upgrades" na V slocie, a inne na VI?) Krążownik francuski wyszedł na tym prawdopodobnie najgorzej. Radaru - brak, zwykłego samolotu - też nie ma, a teraz jeszcze to camo - "upgrade" de facto staje się katastrofalnym downgradem. Świecący się bardziej niż część pancerników Heniek będzie świetnym celem dla wszelkiej maści BBrajanków. A może wspomniany moduł to jest upgrade dla nich, a nie dla krążownika ??  :-((((  Taki Conqueror z lepszym bazowo camo dostaje jeszcze w prezencie zwrotność i lepszy obrót wież. Kurczę, czemu ja tak późno zacząłem robić linię brytyjskich BB - nie trzeba nawet zaprzątać sobie głowy kombinowaniem, jak strzelać do skątowanych okrętów. I jeszcze dochodzi upgrade - bez nerfa do kamuflażu :-((  Widocznie Heniek jest zbędny z tej grze, ech...

[TF16]
[TF16]
Players
1,369 posts
16,616 battles
On 30.06.2018 at 3:51 PM, mickecobra said:

Jak dla mnie moduł Zao bezużyteczny. 

Moim skromnym zdaniem to najlepszy moduł specjalny ze wszystkich. Dalej masz super kamo i przy niewielkim spadku zasięgu dostajesz bardziej zwrotny i niesamowicie celny okręt. 

Te moduły nie są wg mnie równo zbalansowane. Zabieranie krążkom camo w zamian za cechy szczególne nie jest dobrym rozwiązaniem. 

Na tym tle moduł na Zao wyróżnia się na plus (duży plus). Całkiem niezle wyglada tez moduł na Kurfusta....

• Cool 1

[DK-PL]
Players
1,815 posts
22,176 battles
57 minutes ago, umbra_arboris said:

18 minutes ago, blacman_pl said:

Jak już wspomniałem, ja zasypiam nad klawiaturą grając Zao z zasięgiem. Wszystkie moduły na reload są dla mnie o wiele ciekawsze, więc dla Henryka tym bardziej. Polecam też poeksperymentować z innymi buildami niż oklepane kamo, ja testuje przestawianie steru i zamiast kamo na kapitanie rpf. A gram ciągle strzelając w co popadnie od początku do końca bitwy więc i tak nawet z kamo nie miałbym kiedy znikać :Smile-_tongue: 

Beta Tester
396 posts
16,208 battles
30 minut temu, blacman_pl napisał:

Te moduły nie są wg mnie równo zbalansowane. Zabieranie krążkom camo w zamian za cechy szczególne nie jest dobrym rozwiązaniem. 

Na tym tle moduł na Zao wyróżnia się na plus (duży plus). Całkiem niezle wyglada tez moduł na Kurfusta....

Podzielam pogląd,niemniej szkoda,że grindować można moduły tylko przez dziesiątki,które się aktualnie posiada. Wydaje mi się,że gdyby grind rozszerzony był także na dziewiątki,gracz szybciej zgromadziłby je na jednostki,które dopiero w przyszłości odkryje. Droga bowiem do nich i tak jest wystarczająco długa.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.