Jump to content
Sign in to follow this  
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
Just_Octo

Węgiel za wcześniejszą grę, czyli co komu ile i za co??

51 comments in this topic

Recommended Posts

[MS--B]
Alpha Tester
925 posts
17,998 battles

Właśnie dostałem "dodatek" w postaci 49 750 węgla, moje pytanie do @WG_Lumberjack  za co to?   Ktoś coś też dostał, wiecie coś więcej?   

Z jednej strony to za dużo, bo aktualnie w klanie mam 4520 ropy czyli powinno być 45 200 węgla, z drugiej strony to za mało na całość, bo w TNM nazbierałem

na pewno też koło 4000 ropy, czyli powinno być koło stówki wungla.   Drwalu czy jesteś nam w stanie jasno wytłumaczyć co ile i komu i za co w stali i węglu się należy ??

wungiel.jpg.3a565bb5b927a53544bba702eaeaaf49.jpg

BTW ktoś zauważył już u siebie węgiel na stanie ? Może to dostawa o której pisali wczoraj  @Greyshark, @KrzysiekEg  i  @Radeckij   ??  Co przyszło wczoraj na magazyn ? Przyznać się !!  :Smile_teethhappy:

[MS--B]
Alpha Tester
925 posts
17,998 battles
8 minutes ago, Coldb4st4rd said:

Ja dostałem kilka dni temu 17.000 stali.:cap_happy:

Czy widzisz to gdzieś u siebie "na asortymencie" ?  Patrzyłem w inwentarz i nigdzie nie widzę żadnych tego typu zasobów...

[BUSHI]
Players
3,298 posts
17,096 battles
26 minutes ago, Just_Octo said:

Właśnie dostałem "dodatek" w postaci 49 750 węgla, moje pytanie  (...)za co to?

Według zapowiedzi za każdą jednostkę ropy uzbieraną przez gracza miało się dostać 5 jednostek węgla. U Ciebie wyszło tyle za 9950 ropy. Zgadza się ?

Arsenał na wejść jutro i wtedy zobaczysz swój węgiel :-)

• Cool 2

[MS--B]
Alpha Tester
925 posts
17,998 battles
17 minutes ago, Odo_Toothless said:

Według zapowiedzi za każdą jednostkę ropy uzbieraną przez gracza miało się dostać 5 jednostek węgla. U Ciebie wyszło tyle za 9950 ropy. Zgadza się ?

OK, musiało mi się pomylić z przeliczeniem na stal, jeśli ma to być 1:5  to się zgadza :cap_popcorn:

[MS-B]
Players
82 posts
38 minutes ago, Just_Octo said:

Czy widzisz to gdzieś u siebie "na asortymencie" ?  Patrzyłem w inwentarz i nigdzie nie widzę żadnych tego typu zasobów...

Po zalogowaniu do gry w porcie w prawym dolnym rogu wyskoczyło powiadomienie o dodaniu stali i tyle ją widziałem :cap_haloween:
Teraz się zalogowałem ponownie do gry i wpadł "wungiel" -  54.250 :)

• Funny 1

[WHYME]
Players
265 posts
12,620 battles
24 minuty temu, Odo_Toothless napisał:

Arsenał na wejść jutro i wtedy zobaczysz swój węgiel :-)

Madrego to i milo posluchac :)

• Funny 1

[MS--B]
Alpha Tester
925 posts
17,998 battles
7 minutes ago, Coldb4st4rd said:

Teraz się zalogowałem ponownie do gry i wpadł "wungiel" -  54.250 :)

Ileż to ma być za Salema 220 000 węgla?  No to do następnego mundialu może się uzbiera :etc_swear::cap_fainting:

Czy tylko ja mam wrażenie, że wkrótce z węgla dorzuciwszy nieco*  złota w dublonach będzie można "wytopić" stal ?

*oczywiście "nieco" jest tutaj pojęcie baaardzo względnym :cap_haloween:

[MS-B]
Players
82 posts
3 minutes ago, Just_Octo said:

Ileż to ma być za Salema 220 000 węgla?  No to do następnego mundialu może się uzbiera :etc_swear::cap_fainting:

Czy tylko ja mam wrażenie, że wkrótce z węgla dorzuciwszy nieco*  złota w dublonach będzie można "wytopić" stal ?

Za salema Panie 240.000 wungla.
Ale spokojnie można za stali przetopić wungiel :cap_like:

Beta Tester
3,278 posts
10,628 battles
2 minutes ago, Just_Octo said:

co desa nie masz??????

[MS-B]
[MS-B]
Players
705 posts
9,092 battles

Poza tym sądzę, że Salem jest gorszy od Desa. Może ma mutant naprawkę, ale radar jest zauważalnie gorszy i nie może założyć hydro bez zdejmowania radaru, więc klanówek to on raczej nie podbije, w przeciwieństwie do nowego Zao czy Moskwy.

• Cool 1

[MS--B]
Alpha Tester
925 posts
17,998 battles
11 minutes ago, Coldb4st4rd said:

Za salema Panie 240.000 wungla.
Ale spokojnie można za stali przetopić wungiel :cap_like:

Nie ma jak czytać forum w pracy, potem dzwoni ale nie w tym kościele... :Smile_teethhappy:

Że stal można na węgiel to wiem, ale to raczej mało opłacalny proceder

12 minutes ago, dzobo30 said:

co desa nie masz??????

Nie mam, miałem tak długą alergię na US CA po starej Pepsi że jestem dopiero na Buffalo :fish_nerv:

Beta Tester
3,278 posts
10,628 battles
24 minutes ago, Just_Octo said:

Nie mam, miałem tak długą alergię na US CA po starej Pepsi że jestem dopiero na Buffalo :fish_nerv:

Ja tam jutro worchestera kupuje zobaczymy cóż to takiego

• Cool 1

[MS--B]
Alpha Tester
925 posts
17,998 battles
22 minutes ago, dzobo30 said:

Ja tam jutro worchestera kupuje zobaczymy cóż to takiego

Podobno Atlanta na sterydach  :cap_rambo: 

BTW właśnie w pacznotach przeczytałem, że kontener "Try your luck"  będzie zawierał 900 węgla - dosłownie " Try Your Luck containers—900 Coal" 

Czyżby każdy z kontenerów TYL?? Bo w ten sposób  dla kogoś kto gra intensywnie to Salem w trzy miesiące bez żadnych innych źródeł/dostaw węgla... :cap_cool:

[TF16]
Moderator
4,182 posts
10,542 battles
12 minutes ago, Just_Octo said:

BTW właśnie w pacznotach przeczytałem, że kontener "Try your luck"  będzie zawierał 900 węgla - dosłownie " Try Your Luck containers—900 Coal" 

Czyżby każdy z kontenerów TYL?? Bo w ten sposób  dla kogoś kto gra intensywnie to Salem w trzy miesiące bez żadnych innych źródeł/dostaw węgla... :cap_cool:

Nie każdy. Tak jak nie każdy daje Ci 4 flagi czy 2 kamuflaże. Zamiast tego z jakimś tam prawdopodobieństwem wypadnie 900 węgla.

[MS--B]
Alpha Tester
925 posts
17,998 battles
3 minutes ago, Dark_Havoc said:

Nie każdy. Tak jak nie każdy daje Ci 4 flagi czy 2 kamuflaże. Zamiast tego z jakimś tam prawdopodobieństwem wypadnie 900 węgla.

Też tak się spodziewam, ale wiesz czy zgadujesz ? ;)

[TF16]
Moderator
4,182 posts
10,542 battles
3 minutes ago, Just_Octo said:

Też tak się spodziewam, ale wiesz czy zgadujesz ? ;)

Tak było na testowym.

• Cool 2

Beta Tester
3,278 posts
10,628 battles
30 minutes ago, Just_Octo said:

Optymista, za proste by to było

• Funny 1

Players
1,344 posts
12,413 battles
1 godzinę temu, SonnyPsycho napisał:

Poza tym sądzę, że Salem jest gorszy od Desa. Może ma mutant naprawkę, ale radar jest zauważalnie gorszy

Wyjdzie z praniu, ale jeśli rzeczywiście Salem będzie miał gorszy radar, to - doliczając znerfienie "wydłużenia" czasu działania z 40 na 20 % - może warto zastanowić się, czy sonar z "przedłużką" nie byłby lepszym rozwiązaniem? Oczywiście, kwestia gustu, ale dłużej działający sonar pozwoliłby wyłapać ławicę torped, no i dosłownie można by powiedzieć kierowcy Salema "wal jak w dym" - bo sonar masz :-)))

Póki co nie mam żadnej dziesiątki, więc trzeba trochę wungla nagromadzić, żeby mieć czym pływać wraz z innymi klanowiczami. Na T10 się nie palę, ale jakby dało się uzbierać na jedną, jedniutkę łajbę, to milutko by było...

Players
72 posts
11,229 battles

Nie znalazłem informacji jakie są plany WG odnośnie free expa. Czy będą dalej okręty za free expa czy tylko za węgiel i stal? Czy będzie możliwość zamiany free expa na węgiel ? Mam trochę free expa bo zbierałem na okręty, ale może to już nie ma sensu i lepiej szybciej skończyć jakąś linię okrętów.

[TF16]
Moderator
4,182 posts
10,542 battles
2 minutes ago, NiszczycielK2006 said:

Nie znalazłem informacji jakie są plany WG odnośnie free expa. Czy będą dalej okręty za free expa czy tylko za węgiel i stal? Czy będzie możliwość zamiany free expa na węgiel ? Mam trochę free expa bo zbierałem na okręty, ale może to już nie ma sensu i lepiej szybciej skończyć jakąś linię okrętów.

Obecnie nie ma możliwości wymiany między tymi walutami. Można jedynie wymieniać stal na węgiel. W Arsenale za węgiel jest tylko Musashi, którego można też nabyć za wolne doświadczenie.

Players
72 posts
11,229 battles
Just now, Dark_Havoc said:

Obecnie nie ma możliwości wymiany między tymi walutami. Można jedynie wymieniać stal na węgiel. W Arsenale za węgiel jest tylko Musashi, którego można też nabyć za wolne doświadczenie.

Ok. Ale czy w przyszłości pojawią się okręty za wolne doświadczenie ? Obawiam się, że nowych już nie będzie.

Players
651 posts
7,461 battles
19 minutes ago, NiszczycielK2006 said:

Ok. Ale czy w przyszłości pojawią się okręty za wolne doświadczenie ? Obawiam się, że nowych już nie będzie.

Póki co, okręty za fxp są dostepne. A czy kiedyś znikną, cz będzie ich więcej w przyszłości, to już pytania do wróżek i/lub wróżbitów. ;)

[-GG-]
Players
191 posts
12,036 battles

Na 99% wkrótce będą opcje "free exp+dublony=węgiel" i "węgiel+dublony=stal".

Chciwość wugie nie zna granic i Salema będzie sobie można za 150 ojro po prostu kupić.  

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.