Jump to content
  • 0
Sign in to follow this  
JenkinsSP

Okręty dla nowych graczy

6 comments in this topic

Question

5 answers to this question

Recommended Posts

• 0
[-FZO-]
Community Contributor
1,134 posts
11,744 battles

Każdy może wygenerować taki link ze swojego profilu

• 0
[BUSHI]
Players
3,298 posts
17,103 battles
11 hours ago, BolterJH said:

Hej. Jak ktoś chce zacząć od nowa to jest promocja. Za polecenie nowy otrzyma Dianę i Texas. https://playtogether.worldofwarships.eu/invite/aPnDPoX

Ja zbieram flagi. Nie widziałem szansy na zaproszenie kogokolwiek nieznanego, to zaprosiłem "kolegę". Skubany był zdolny - od razu zaczął od fioleta. Co prawda jak doszedł do Clev-a to mu się odechciało grać ;-). Z tego co wiem, to teraz od czasu do czasu odwiedza swoje konto i patrzy z ciekawości, czy nie ma jakiegoś bonusa za powroty. Na razie dostał tylko Tachibanę L., ale nigdy nie wiadomo co mu tam zaoferują. Zawsze możesz zrobić tak samo :-P

Innej szansy nie widzę.

• Cool 1

• 0
Players
651 posts
7,461 battles
7 hours ago, Odo_Toothless said:

Z tego co wiem, to teraz od czasu do czasu odwiedza swoje konto i patrzy z ciekawości, czy nie ma jakiegoś bonusa za powroty.

Przekaż koledze, że o uszy mi się obiło, jakoby ciekawsze bonusy za powroty były powyżej 2 miesięcy braku logowania.:Smile_glasses:

• 0
[-DWS-]
Beta Tester
4,544 posts
12,340 battles
8 hours ago, demencjusz said:

Przekaż koledze, że o uszy mi się obiło, jakoby ciekawsze bonusy za powroty były powyżej 2 miesięcy braku logowania.

Poważnie? Bo ja też mam takiego kolegę. Tylko mój zatrzymał się na piątkach, bo stwierdził, że w sumie ten Texas (co go wtedy dawali) to mu do niczego nie jest potrzebny.

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.