Jump to content
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
YabbaCoe

Aktualizace 0.7.6 - Arzenál

55 comments in this topic

Recommended Posts

[WG-EU]
[WG-EU]
WG Staff
1,781 posts
3,353 battles

Kapitáni! :cap_money:

Ve verzi 0.7.6 představujeme Arzenál. Konkrétnější informace najdete v našem portálovém článku

Co na tuto novinku říkáte? Líbí se? 

Napište nám své názory!

• Cool 1

[IDDQD]
WoWs Wiki Team
1,472 posts
11,915 battles

Za mě velmi povedené. Některé ceny mi řijdou až moc drahé, jiné zase málo. Ale každopádně super věc. Jen se zeptám. Lodě dostupné za ocel a uhli se budou menit, nebo tam zustanou tyto stavajici? Diky.

• Cool 3

[WG-EU]
[WG-EU]
WG Staff
1,781 posts
3,353 battles
Před 2 hodinami Wolffnstein řekl/a:

Za mě velmi povedené. Některé ceny mi řijdou až moc drahé, jiné zase málo. Ale každopádně super věc. Jen se zeptám. Lodě dostupné za ocel a uhli se budou menit, nebo tam zustanou tyto stavajici? Diky.

Co se týče oceli s největší pravděpodobností zůstanou takhle po velmi dlouhou dobu. Lodě za uhlí by se měli postupem času měnit a přidávat další. Není ale nikde řečeno kdy a jak. Přece jenom, chce to dát hráčům nějaký čas nasbírat dostatek uhlí, aby si pořídili něco ze stávající nabídky.

• Cool 3

[IDDQD]
Alpha Tester
3,252 posts
7,283 battles

black a flint jsou priserne levne, vlajky zase priserne drahe

• Cool 1

Players
317 posts
3,392 battles
Just now, von_chom said:

black a flint jsou priserne levne, vlajky zase priserne drahe

No a všiml sis, že jedno je za ocel a druhý za uhlí?

Jen tak pro srovnání, tak za 2 Stalingrad vlajky jsem dostal 12k oceli a při použití 25% slevy bych dostal flinta za 2 sezony klanovek. Je to levné? Nevím, nedokážu posoudit, ale vím, že náběh na Stalingrad zas tolik % z komunity nemá. 

[IDDQD]
Alpha Tester
3,252 posts
7,283 battles

vsimnul, jenze je to porad lepsi cena nez delat 5x rank 1 nebo kolik na blacka .....

• Cool 3

[IDDQD]
Weekend Tester
881 posts
7,711 battles
40 minutes ago, von_chom said:

vsimnul, jenze je to porad lepsi cena nez delat 5x rank 1 nebo kolik na blacka .....

Osobne čo som zatiaľ pozeral recenzie na Stalingrad, tak sa mi oproti nemu javí Black ako podstatne lepšia voľba. Ak to správne chápem, tak Black ešte aj zarába ako prémiák či nie? Tiež mám 14 500 oceli, tak nad Blackom veľmi špekulujem.

Stalingrad ma zase nejak neoslovil. To už asi zato že mám Kronštantda a ten reload...nie nechcem ďalšiu bitevku :Smile_teethhappy:

[IDDQD]
Alpha Tester
3,252 posts
7,283 battles

to nema cenu resit driv, nez vam ukazou jeho finalni staty...

• Cool 1

[IDDQD]
Weekend Tester
881 posts
7,711 battles
44 minutes ago, von_chom said:

to nema cenu resit driv, nez vam ukazou jeho finalni staty...

Podľa mňa už nemôžeme očakávať príliš veľké rozdiely v štatistikách. Navyše mne fakt nevyhovujú pomaly strieľajúce lode.

[T-N-T]
Players
2,376 posts
10,932 battles

No, je mi trochu záhadou, jak se dá našetřit na Musashi/Salem. A to jsem dostal dost uhlí (asi jsem nebyl hodný :Smile-_tongue:) za olej/ropu.

Players
713 posts
5,574 battles
Před 8 hodinami Toivia řekl/a:

No, je mi trochu záhadou, jak se dá našetřit na Musashi/Salem. A to jsem dostal dost uhlí (asi jsem nebyl hodný :Smile-_tongue:) za olej/ropu.

Spis mi neprijde spravny pomer v dostupnosti Musaschi za free xp nebo uhli. Free mas celkem hned a to uhli teda jako uplne nevim kdyz mi vypadne z kontejneru 900 uhli :cap_cool:pro nikoho nebude zajimave kupovat Musaschi za uhli, chtelo by to vymenu za Misku at je za uhli. Alespon nejaka motivace

[IDDQD]
Weekend Tester
1,879 posts
5,095 battles

Velmi chválím povedený koncept. Ale ceny za některé signály (především vyšší šance na zapálení) jsou opravdu vysoké.

• Cool 1

[IDDQD]
Beta Tester
2,828 posts
4,732 battles

Ještě jsem na to pořádně nekoukal . Jsou tam i antidetonačky  ? Znám člověka , kterému by ani vyšší cena nevadila :Smile_glasses:

Spoiler

Nene , Kome to nebylo na Tebe :Smile_hiding::Smile_teethhappy:

• Funny 2

[IDDQD]
Weekend Tester
881 posts
7,711 battles

Dosť ma potešila aj možnosť nakupovať moduly za uhlie(hydro, radar). Hráč nemusí dúfať v to, že mu padnú z SC, alebo, že sa bude musieť trápiť v rankedoch až do ranku 3. I keď rankedy sú samozrejme zábava :Smile_teethhappy:

Players
713 posts
5,574 battles

A jeste jsem teda zvedavy, jaka bude v pristi sezone rankedu motivace je hrat, tj odmeny za hodnosti. Je jasne ze se musi zmenit system odmen, kdyz je na svete arzenal. :Smile_coin: ma uz nekdo informace jake odmeny by mely v pristi sezone byt? A zda se to jen mne, nebo je v menach pouzivanych ve hre uz docela zmatek? Uhli, ocel, nafta, dublony, kredity, free xp za neco se da poridit zase jen neco a nejaky prevodnik mezi temito menami by nemohl prijit?

• Cool 1

[WG-EU]
[WG-EU]
WG Staff
1,781 posts
3,353 battles
Před 14 minutami BergiCapitain řekl/a:

A jeste jsem teda zvedavy, jaka bude v pristi sezone rankedu motivace je hrat, tj odmeny za hodnosti. Je jasne ze se musi zmenit system odmen, kdyz je na svete arzenal. :Smile_coin: ma uz nekdo informace jake odmeny by mely v pristi sezone byt? A zda se to jen mne, nebo je v menach pouzivanych ve hre uz docela zmatek? Uhli, ocel, nafta, dublony, kredity, free xp za neco se da poridit zase jen neco a nejaky prevodnik mezi temito menami by nemohl prijit?

Měn je hodně, to je pravda, ale na co bys prosímtě potřeboval převodník?

[IDDQD]
Weekend Tester
881 posts
7,711 battles
16 minutes ago, BergiCapitain said:

Inak toto popravde zaujíma aj mňa. Na desinu sa človek dostane raz dva. Po troche trápenia aj na rank 5, ale aký má zmysel ísť až na rank 1? Bude za to nejaká ocel, alebo ako to bude ďalej?

Players
713 posts
5,574 battles
Před 35 minutami YabbaCoe řekl/a:

Měn je hodně, to je pravda, ale na co bys prosímtě potřeboval převodník?

Treba na konverzi nafta za uhli, uhli za free xp proste vsechno dohromady v urcitych pomerech. Myslim, ze by to davalo smysl. Napriklad nekdo ma mraky free xp, vsechno co se da, za ne koupene a potrebuje ocel, tak pres prevodnik a je vyreseno nebo potrebuje uhli na moduly, spoustu veci by se s tim dalo delat.

Před 36 minutami Mikhail800 řekl/a:

Inak toto popravde zaujíma aj mňa. Na desinu sa človek dostane raz dva. Po troche trápenia aj na rank 5, ale aký má zmysel ísť až na rank 1? Bude za to nejaká ocel, alebo ako to bude ďalej?

Presne tak, cim hrace budou motivovat. Protoze jestli treba za rank 5 dostanu 20k uhli, tak nema smysl se tim zatezovat.

[IDDQD]
Weekend Tester
1,879 posts
5,095 battles
17 minutes ago, BergiCapitain said:

Treba na konverzi nafta za uhli, uhli za free xp proste vsechno dohromady v urcitych pomerech. Myslim, ze by to davalo smysl. Napriklad nekdo ma mraky free xp, vsechno co se da, za ne koupene a potrebuje ocel, tak pres prevodnik a je vyreseno nebo potrebuje uhli na moduly, spoustu veci by se s tim dalo delat.

Presne tak, cim hrace budou motivovat. Protoze jestli treba za rank 5 dostanu 20k uhli, tak nema smysl se tim zatezovat.

Nemůžeš převádět cokoli na ocel. Ocel je odměna za endgame (vysoké ranky CW a RB). Kdyby šly převést na ocel free expy nebo dokonce dublony, úplně zabiješ její originalitu a každý ňouma si koupí Stalingrad jen za to, že ma po večerech puštěného bota.

• Cool 4

[WG-EU]
[WG-EU]
WG Staff
1,781 posts
3,353 battles
Před 13 minutami BergiCapitain řekl/a:

Prozatím se neplánují přidat další převody, než které momentálně ve hře jsou.

Samozřejmě za rankedy bude ocel. Jelikož teď začínají CWčka a rankedy jsou tak hodně daleko, prozatím není známo, jak konkrétně budou ceny za rankedy vypadat.

• Cool 1

Players
68 posts
3,639 battles

Dobre a uhlie teda odkiaľ vziať. V klane nie som ani neplánujem. Je tu síce misia na 5,000 uhlia, z kontajneru mi nepadlo zatiaľ žiadne uhlie.  Bude sa dať rátať s tým, že uhlie bude aj v misiách pre random? 

Inak keď sa zavádzala nafta, tak som poplnil nejaké misie a zarobil som nejakú naftu, ale nikde ju nevidím. Opakujem nebol som v klane ani neplánujem. Dostanem sa nejako k tejto nafte? Alebo kam sa vtedy nafta uložila? 

Alpha Tester
2,880 posts
17,739 battles
Před 3 hodinami Stratos_HF řekl/a:

Ještě jsem na to pořádně nekoukal . Jsou tam i antidetonačky  ? Znám člověka , kterému by ani vyšší cena nevadila :Smile_glasses:

Skrýt obsah

Nene , Kome to nebylo na Tebe :Smile_hiding::Smile_teethhappy:

Můžu jich koupit cca 800. První věc co jsem po patchi zjišťoval :cap_like:

@YabbaCoe Jak vám hráči reagují na cenu Blacka? Já dotáhl RB na R1 dvakrát a pak už to pojistky nebraly. Teď si můžu Blacka docela suše koupit, protože jsem si vydělal na CW (kde hraju na pohodu s lidma se kterými hrát chci). Stalin mě až tak neláká a cena za Blacka je opravdu nízká. Není to trošku nefér vůči těm, co si to vyjeli za cenu holé hlavy, poslintané brady a tiku v oku? O Flintovi nemluvě...

Players
167 posts
22,570 battles
Před 15 hodinami Toivia řekl/a:

Toľko uhlia nikdy nenešetríš. Jedine ak ho kúpiš za železo. Myslím Salem. Musaši samozrejme za free xp. Takže čo teraz? Salem abo Stalin?

[T-N-T]
Players
2,376 posts
10,932 battles
7 hours ago, BergiCapitain said:

Spis mi neprijde spravny pomer v dostupnosti Musaschi za free xp nebo uhli. Free mas celkem hned a to uhli teda jako uplne nevim kdyz mi vypadne z kontejneru 900 uhli :cap_cool:pro nikoho nebude zajimave kupovat Musaschi za uhli, chtelo by to vymenu za Misku at je za uhli. Alespon nejaka motivace

Jo, v podstatě to jsem myslel. Původně jsem pánoval šetřit FreeXP na další lodě (ještě nemám i Nelsona) a využít uhlí na Musashi. Tak bych s Musashi získal i místo v doku. Ale zatímco FreeXP prostě dřív nebo později nasbírám, tak s tim uhlím moc nevím. Z kontejnerů mi padá 400 uhlí, když vůbec.

[WG-EU]
[WG-EU]
WG Staff
1,781 posts
3,353 battles
Před 30 minutami unhappy360 řekl/a:

Dobre a uhlie teda odkiaľ vziať. V klane nie som ani neplánujem. Je tu síce misia na 5,000 uhlia, z kontajneru mi nepadlo zatiaľ žiadne uhlie.  Bude sa dať rátať s tým, že uhlie bude aj v misiách pre random? 

Inak keď sa zavádzala nafta, tak som poplnil nejaké misie a zarobil som nejakú naftu, ale nikde ju nevidím. Opakujem nebol som v klane ani neplánujem. Dostanem sa nejako k tejto nafte? Alebo kam sa vtedy nafta uložila? 

Uhlí můžeš získávat nejen z misí, ale může padat také z normálních kontejnerů.

Pokud nejsi v klanu, tak je ti nafta momentálně už k ničemu.

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.