Jump to content
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
YabbaCoe

Aktualizace 0.7.6 - Hlášení chyb

14 comments in this topic

Recommended Posts

[WG-EU]
[WG-EU]
WG Staff
1,781 posts
3,353 battles

Kapitáni! :Smile_facepalm:

narazíte-li ve verzi 0.7.6 na nějakou chybu, nahlaste nám ji, prosím, do tohoto vlákna.

Jak hlásit chyby?

Pro snadnější navigaci a shromažďování vašich hlášení prosím dodržujte následující pravidla:

Podívejte se, jestli již bug nenahlásil někdo jiný. Pokud ano, přidejte své hlášení k již existujícímu tématu.

Založte vlákno s jasným názvem

Vyhýbejte se příspěvkům mimo téma daného vlákna

Pro bugy a chyby týkající se problémů s grafikou, pádů hry atd. prosím přiložte ve spoileru kopii souboru dxdiag.

Pro chyby na mapách přidejte obrázky, případně záznam z bitvy, pokud jej máte k dispozici.

Zkuste nám dodat co nejvíc informací o situaci, kdy se bug objevil.

Doporučená struktura hlášení bugu:

Loď

Mapa

Čas

Popis bugu

kopie záznamu dxdiag

V příloze nebo nalinkovaný obrázek/záznam bitvy.

Záznam z dxdiag schovejte do spoilerů, abyste usnadnili procházení tématu.

Děkujeme 

:Smile_honoring:

Players
10 posts
18,264 battles

Ahoj,proč se mi u této nové aktualizace,nezapočítavájí výsledky,odehraných bitev ?? Plnění denních úkolů je také nezapočítáváno !!!! úkoly plním,ale bez  vyhodnocení !!!!!!!    Díky

[T-N-T]
Beta Tester
897 posts
7,136 battles
1 hour ago, husky7777 said:

Ahoj,proč se mi u této nové aktualizace,nezapočítavájí výsledky,odehraných bitev ?? Plnění denních úkolů je také nezapočítáváno !!!! úkoly plním,ale bez  vyhodnocení !!!!!!!    Díky

A splňuješ podmínky?
Typ bitvy, tier, třída lodě, loď atd.?

Já jsem se taky divil že mi některé mise hra nenačítá a bylo to typem bitvy.
Zkus to více rozepsat či dodat screeny, protože jsi asi jediný s tímto problémem.

Beta Tester
3 posts
1,666 battles

Aktuální bug dneska:

Loď: Cleveland/Baltimore

Mapa: Třešňový květ

Čas: během dneška

Bug: v systému plnění denních misí

Splněné denní mise se nezapočítaly do celkového počtu splněných misí...

Mise: Každodenní výzva: Snadná/Normální/Těžká

1) splněny včerejší mise: Každodenní výzva: Den 1, řetězec 1 a 2 -> toto se připsalo správně

2) splněny dnešní mise: Každodenní výzva: Den 2, řetězec 1 a 2  -> toto se nepřipsalo vůbec

aktuálně tedy zůstává postup na 2 splněných misích místo čtyř...

Zbylé mise v pořádku (maraton Indianapolis, atd...)

Na 1. screenshotu: splněná mise: Každodenní výzva: Den 2, řetězec 2 -> měl by se tedy připsat i postup ve výzvách, ale dnes se tak neděje

Na 2. screenshotu: postup v misích (včerejší 2 splněné, dnes bez připsání)

Wows_mission_bug.thumb.png.9b6abea8f232f0ea71923d102b133766.png

Wows_mission_bug2.thumb.png.c9004ada5d30ad9e1525dc96a03bb57c.png

Wows_mission_bug.png

• Cool 1

[T-N-T]
[T-N-T]
Weekend Tester, Players, In AlfaTesters
4,409 posts
9,822 battles

Zkuste vypnout a znovu zapnout hru. Kdysi se delu ze se mise zapocetla a i se dostala odmena ale ve hre se porad ukazovala jako nesplnena/nedokoncena.

Beta Tester
3 posts
1,666 battles
On 7/2/2018 at 5:54 PM, Sigimundus said:

Zkuste vypnout a znovu zapnout hru. Kdysi se delu ze se mise zapocetla a i se dostala odmena ale ve hre se porad ukazovala jako nesplnena/nedokoncena.

Díky za reakci...

Toto jsem již zkoušel po prvním nepřipsání mise. Nepomohlo to. Vzhledem k tomu, že po restartu hry mizí záznam bitev a neměl bych screenshoty, reportoval jsem hned.

Nicméně: restartoval jsem nejen hru, ale i WG Game center a celý počítač a bez úspěchu. Mise se nepřipsaly... problém přetrvává.

On 7/2/2018 at 6:01 PM, Ywoun said:

Díky za reakci...

Toto jsem již zkoušel po prvním nepřipsání mise. Nepomohlo to. Vzhledem k tomu, že po restartu hry mizí záznam bitev a neměl bych screenshoty, reportoval jsem hned.

Nicméně: restartoval jsem nejen hru, ale i WG Game center a celý počítač a bez úspěchu. Mise se nepřipsaly... problém přetrvává.

Aktualizace: Po 4 hodinách a mnoha bitvách se v jedné najednou mise splnily... poněkud zvláštní, ale lepší než drátem do oka...Wows_mission_bug3.thumb.png.3294dfd211ea0b95ad66dcb233637c0a.png

• Cool 1

[IDDQD]
Players
1,787 posts
16,483 battles

Který AA hodnoty jsou správně? Ve hře je na 7,2km 514dps, v přístavu je na 7,2km ale jen 133dps aura. 

Spoiler

shot-18_07.05_16_11.33-0579.thumb.jpg.aa46733168fe3409eb0501b5c3edcb3a.jpgshot-18_07.05_16_32.22-0321.thumb.jpg.2ae0a49e2d1d07d92ceee00939bebcb1.jpgshot-18_07.05_16_32.24-0440.thumb.jpg.5c0df98b938c8b0e21d1adddb3c6dd9d.jpgshot-18_07.05_16_32.28-0318.thumb.jpg.3510edec05a16c9e19c29249206704ff.jpgshot-18_07.05_16_32.30-0137.thumb.jpg.11f4f61c74f51035efcdb333580e2e1a.jpg

[-VU-]
Players
16 posts
10,563 battles

Od včerejška některým našim členům klanu hromadně přestal fungovat hlasový chat. Kromě odinstlování celé hry už zkoušeli úplně všechno. Nějaké nápady co s tím může být?

Dodatek - Dnes to začalo opět fungovat.

[CSF]
Players
128 posts
10,570 battles

A proč nepoužíváte TS apod??? Je nějaký rozumný důvod pouzivat chat ve hře....

[T-N-T]
[T-N-T]
Weekend Tester, Players, In AlfaTesters
4,409 posts
9,822 battles
On 7/7/2018 at 9:26 PM, Badsworth said:

A proč nepoužíváte TS apod??? Je nějaký rozumný důvod pouzivat chat ve hře....

No nemusis instalovat a zakladat TS server :Smile_hiding:

Players
13 posts
2,218 battles

12-13.7 pripojenie do hry , načitavanie hry odpočet skončil, vidim mapku ako sa plavia lodičky ale ja stale nie som v hre. Mapa asi 3 rozrielne mapy, lode 2x Aoba a 1x yorick. Nepomohol reštart hry. Vysledok: som trošku pupi(ružový za neaktivitu alebo čo to pisalo) stalo sa to v poslednej dobe niekomu?

[WG-EU]
[WG-EU]
WG Staff
1,781 posts
3,353 battles
V 7/13/2018 v 0:32 kamencan1 řekl/a:

12-13.7 pripojenie do hry , načitavanie hry odpočet skončil, vidim mapku ako sa plavia lodičky ale ja stale nie som v hre. Mapa asi 3 rozrielne mapy, lode 2x Aoba a 1x yorick. Nepomohol reštart hry. Vysledok: som trošku pupi(ružový za neaktivitu alebo čo to pisalo) stalo sa to v poslednej dobe niekomu?

Prosímtě, v každém případě dělej screenshoty! Z toho se to pak jde mnohem lépe vyčíst o co přesně jde a taky se na jejich základě dá situace prošetřit

[IDDQD]
Players
1,787 posts
16,483 battles

a co ten můj worčestr? Který AA hodnoty jsou správný? Předpokládám, že ty co jsou v přístavu.

[WG-EU]
[WG-EU]
WG Staff
1,781 posts
3,353 battles
Před 3 minutami Quetak řekl/a:

a co ten můj worčestr? Který AA hodnoty jsou správný? Předpokládám, že ty co jsou v přístavu.

Hodnoty z přístavu by měly být správně

• Cool 1

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.