Jump to content
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
YabbaCoe

Aktualizace 0.7.6 - Všeobecná zpětná vazba

22 comments in this topic

Recommended Posts

[WG-EU]
[WG-EU]
WG Staff
1,780 posts
3,349 battles

Kapitáni! :cap_cool:

Příchází aktualizace s pořadovým číslem 0.7.6! V ní přichází Arzenál, či nová operace a mnoho dalšího!

Veškeré informace najdete zde

Další vlákna pro zpětnou vazbu:

Hlášení chyb

Arsenál

Nová operace "Třešňový květ"

Úpravy na mapách

Novinka u klanů: Dva týmy z jednoho klanu

Napište nám své názory, postřehy, poznámky, cokoliv co vás napadne!

[NJORD]
[NJORD]
Players
15 posts
14,063 battles

Zdravím,

kde že se dají plnit mise k získání legendárního vylepšení na X.lodě? Dík.

[WG-EU]
[WG-EU]
WG Staff
1,780 posts
3,349 battles
Před 9 minutami CRRD řekl/a:

Zdravím,

kde že se dají plnit mise k získání legendárního vylepšení na X.lodě? Dík.

Prozatím nejsou dostupné, ale měly by se objevit osobní mise na jednotlivé lodě.

• Cool 1

[CSF]
Players
128 posts
10,554 battles

Ahoj funguje vám aktualizace bezproblemu? Nechce se me hra sama aktualizovat. Spustím klienta a napíše mi že mám nejnovější verzi hry 0.7.5.1 . Nejde nějak spustit aktualizace manuálně . Dik za rady

[TTT]
Players
1,149 posts
11,550 battles

Jedna technická:

t9 USN CL Seattle... v základu má dostřel 14.3km samozřejmě každý s mozkem upgraduje první dostřel, to zvyšuje dostřel na 15.7km. Následně člověk expí, expí a expí a když má dost expů tak kupuje druhý trup. Jenže ejhle on druhý trup snižuje dostřel z 15.7 na 14.7km. Working as intended nebo je to bug? :cap_hmm:

• Cool 1
  • Funny 3

[WG-EU]
[WG-EU]
WG Staff
1,780 posts
3,349 battles
Před 15 hodinami Rock_n_Rolf řekl/a:

Jedna technická:

t9 USN CL Seattle... v základu má dostřel 14.3km samozřejmě každý s mozkem upgraduje první dostřel, to zvyšuje dostřel na 15.7km. Následně člověk expí, expí a expí a když má dost expů tak kupuje druhý trup. Jenže ejhle on druhý trup snižuje dostřel z 15.7 na 14.7km. Working as intended nebo je to bug? :cap_hmm:

Nemá to být takhle, tudíž v 0.7.7 proběhne úprava tohoto dostřelu. Prozatím není publikovatelné, jakým způsobem se tyto dostřely změní.

Players
856 posts
11,895 battles

Ty osobní bojové mise (na ty jedinečná vylepšení) jsou jen pro T10?

edit. ano jsou, už jsem to našel:Smile_smile:( tak možno smazat, sry)

worldofwarships_2018-06-30_14-05-11-17.p

[CSF]
Players
128 posts
10,554 battles

On 28. 6. 2018 at 7:08 PM, Rock_n_Rolf said:

Jedna technická:

Teď jesm chtěl kupovat dostřel. To je blbé. Nezkoušel to někdo obráceně, první trup a až pak systém řízení palby?

[T-N-T]
[T-N-T]
Weekend Tester, Players, In AlfaTesters
4,408 posts
9,818 battles
On 6/28/2018 at 2:47 PM, YabbaCoe said:

Prozatím nejsou dostupné, ale měly by se objevit osobní mise na jednotlivé lodě.

A kdyse aktivuji? Po odehrani bitvy s danou lodi?

[IDDQD]
Weekend Tester
881 posts
7,711 battles
2 minutes ago, Sigimundus said:

A kdyse aktivuji? Po odehrani bitvy s danou lodi?

Áno tak.

Players
10 posts
18,257 battles

zajímalo by mně,proč se nevyhodnocují denní úkoly ??  Nebo proč se nezapočítává plnění úkolů které jsou odehrané ?? 

[IDDQD]
Weekend Tester
1,879 posts
5,094 battles
On 2. 7. 2018 at 3:03 PM, husky7777 said:

zajímalo by mně,proč se nevyhodnocují denní úkoly ??  Nebo proč se nezapočítává plnění úkolů které jsou odehrané ?? 

Protože jsi nedodržel všechny podmínky ? Neber to špatně, ale to už je po několikáté, co takový dotaz vidím. A vzdy to skončilo tak, že tazatel přiznal, že si v podmínkách pro splnění něčeho nevšiml. ;)

[T-N-T]
[T-N-T]
Players
159 posts
8,814 battles

Ahoj. Tak po včerejším hraní jsem byl z této hry po delší době super "slaný".

Nejprve to odstartoval geyring z vlastního týmu. Jedeme proti sobě čelně a říkám si v duchu "je ještě daleko a stejně projede za mnou". Poslal jsem sadu z prvního torpédometu proti nepřátelskému kouři v capu (tím pádem musím koukat do strany a ne před sebe) "srovnám" si druhý torpédomet (cca 3 vteřiny) a pálím. V okamžiku, kdy jsem to "odklikl" jsem viděl jeho příď těsně vedle mé lodi a tu celou sadu torpéd jsem mu naházel doslova na palubu. Samozřejmě jsem hned zrůžověl a sebral jsem si rovnou i skoro všechny HP. On přežil, ale měl jako já pár stovek HP. No mumlal jsem si pod vousy něco o kokonech, protože svojí hrou náš tým oslabil o dva torpédobroce, které byly na ránu, ale zas mě to tak netrápilo. Měl jsem být žůžový jen na dvě bitvy a nic vážnějšího se nestalo.

Toto není problém nynější aktualizace, ale už se dostáváme k jádru věci.

Mám pocit, že od poslední, možná předposlední aktualizace se mi začali pomalu načítat bitvy, ale vždy se lognu pár vteřin po začátku. Až do včerejška. Hned po tom incidentu, co jsem popsal výše jsem vzal Yueyanga (abych nemohl vytorpit dalšího pakoně) a kliknu na bitvu. Hra se načítá a načítá, ale jinak se nic neděje. Žádný DC jsem neměl, protože jsem viděl soupisy týmů, viděl jsem jak umírají hráči a po konci bitvy mi to vyhodilo pobitevní tabulky. Nechtělo se mi odcházet od počítače, protože jsem věřil, že se nakonec do hry dostanu, ale jen jsem koukal skoro třináct minut na točící se kolečko loadingu. To už jsem si nemumlal jen pod vousy, ale musel jsem si ulevit několika peprnými výrazy.

Naštěstí to zachránila ta pobitevní tabulka, kde jsem měl zároveň postih za neaktivitu a zároveň postih za poškozování spoluhráčů (znám mechaniky hry a chápu jak a proč se to stalo). Jen mi to přišlo velice vtipné, že jste mi tím řekli "nehnul jsi se z místa, nevystřelil jsi, ale poškodil jsi spoluhráče".

Zkráceně: Stěžují si i jiní hráči na pomalejší načítání bitvy? Stěžují si i jiní hráči na občasné nenačtení bitvy? Je v pořádku dostat zároveň postih za neaktivitu i za poškozování spoluhráče? Podle mého názoru se tyto postihy navzájem vylučují. Buď jsem neaktivní a nemůžu nikoho poškodit, nebo jsem někoho poškodil a tím pádem jsem nebyl neaktivní.

Průběh bitvy:

Spoiler

shot-18_07.04_02_21.33-0848.thumb.jpg.8ef2a01fee62c6e83b531e1ad110f28a.jpgshot-18_07.04_02_24.00-0073.thumb.jpg.ce12cdcda1ad363d1e0db774a832a313.jpgshot-18_07.04_02_26.44-0370.thumb.jpg.1871b9f5ed98cc30b8dee73647d10aa6.jpgshot-18_07.04_02_28.27-0803.thumb.jpg.b84cfc7e0e9a6a7ecd338fd1c5efe270.jpg

Tabulka:

Spoiler

shot-18_07.04_02_30.08-0336.thumb.jpg.9fbd3d004999e493c4bbb962b6fe3e84.jpg

EDIT: Teď jsem si všiml, že jsem uplaval cca 4 Km, to mě asi ta bitevka tlačila.:cap_haloween:

Players
713 posts
5,549 battles
Před 10 hodinami Houbus řekl/a:

Ahoj. Tak po včerejším hraní jsem byl z této hry po delší době super "slaný".

Nejprve to odstartoval geyring z vlastního týmu. Jedeme proti sobě čelně a říkám si v duchu "je ještě daleko a stejně projede za mnou". Poslal jsem sadu z prvního torpédometu proti nepřátelskému kouři v capu (tím pádem musím koukat do strany a ne před sebe) "srovnám" si druhý torpédomet (cca 3 vteřiny) a pálím. V okamžiku, kdy jsem to "odklikl" jsem viděl jeho příď těsně vedle mé lodi a tu celou sadu torpéd jsem mu naházel doslova na palubu. Samozřejmě jsem hned zrůžověl a sebral jsem si rovnou i skoro všechny HP. On přežil, ale měl jako já pár stovek HP. No mumlal jsem si pod vousy něco o kokonech, protože svojí hrou náš tým oslabil o dva torpédobroce, které byly na ránu, ale zas mě to tak netrápilo. Měl jsem být žůžový jen na dvě bitvy a nic vážnějšího se nestalo.

Toto není problém nynější aktualizace, ale už se dostáváme k jádru věci.

Mám pocit, že od poslední, možná předposlední aktualizace se mi začali pomalu načítat bitvy, ale vždy se lognu pár vteřin po začátku. Až do včerejška. Hned po tom incidentu, co jsem popsal výše jsem vzal Yueyanga (abych nemohl vytorpit dalšího pakoně) a kliknu na bitvu. Hra se načítá a načítá, ale jinak se nic neděje. Žádný DC jsem neměl, protože jsem viděl soupisy týmů, viděl jsem jak umírají hráči a po konci bitvy mi to vyhodilo pobitevní tabulky. Nechtělo se mi odcházet od počítače, protože jsem věřil, že se nakonec do hry dostanu, ale jen jsem koukal skoro třináct minut na točící se kolečko loadingu. To už jsem si nemumlal jen pod vousy, ale musel jsem si ulevit několika peprnými výrazy.

Naštěstí to zachránila ta pobitevní tabulka, kde jsem měl zároveň postih za neaktivitu a zároveň postih za poškozování spoluhráčů (znám mechaniky hry a chápu jak a proč se to stalo). Jen mi to přišlo velice vtipné, že jste mi tím řekli "nehnul jsi se z místa, nevystřelil jsi, ale poškodil jsi spoluhráče".

Zkráceně: Stěžují si i jiní hráči na pomalejší načítání bitvy? Stěžují si i jiní hráči na občasné nenačtení bitvy? Je v pořádku dostat zároveň postih za neaktivitu i za poškozování spoluhráče? Podle mého názoru se tyto postihy navzájem vylučují. Buď jsem neaktivní a nemůžu nikoho poškodit, nebo jsem někoho poškodil a tím pádem jsem nebyl neaktivní.

Průběh bitvy:

Skrýt obsah

shot-18_07.04_02_21.33-0848.thumb.jpg.8ef2a01fee62c6e83b531e1ad110f28a.jpgshot-18_07.04_02_24.00-0073.thumb.jpg.ce12cdcda1ad363d1e0db774a832a313.jpgshot-18_07.04_02_26.44-0370.thumb.jpg.1871b9f5ed98cc30b8dee73647d10aa6.jpgshot-18_07.04_02_28.27-0803.thumb.jpg.b84cfc7e0e9a6a7ecd338fd1c5efe270.jpg

Tabulka:

Odhalit skrytý obsah

shot-18_07.04_02_30.08-0336.thumb.jpg.9fbd3d004999e493c4bbb962b6fe3e84.jpg

EDIT: Teď jsem si všiml, že jsem uplaval cca 4 Km, to mě asi ta bitevka tlačila.:cap_haloween:

ted jsem ti to chtel rict, ze do tebe nekdo schvalne narazil, kdyz jsi byl AFK a jeste ruzovej. Musim se doznat, taky to delam :cap_haloween: takze jde byt neaktivni a poskozovat. Bud rad ze jsi nesel na 20 her do coopu :cap_win: 

Jinak nejlepsi je, kdyz ti nekdo nadava ze si jej malem vytorpil v DD a ty mas hlubinny :cap_happy:

Players
10 posts
18,257 battles
V 2. 7. 2018 v 15:03 husky7777 řekl/a:

Neustálé problémy s novou aktualizací !! Nenačítají se bonusy za bitvy,denní bonusy za přihlášení,se také nenačtou,hra se seká,zrychluje sama od sebe, denní úkoly jsou velmi těžce splnitelné z důvodů technických problémů,této aktualizace !!!!!

• Funny 1

[TTT]
Players
1,149 posts
11,550 battles

No... řekl bych, že v tadytom případě bude problém někde jinde. :Smile_hiding:

• Funny 1

Alpha Tester
2,873 posts
17,719 battles
Před 7 hodinami husky7777 řekl/a:

... denní úkoly jsou velmi těžce splnitelné ...

Kouřit fajfku tak ji překousnu. Kristovajátra. Moje oči :cap_look:

Spojler

!!!

Spojler

Kdo si vzpoměl na Pratchetta? :Smile_trollface:

Edited by TheComedian1983
Profil check

[IDDQD]
WoWs Wiki Team
1,469 posts
11,900 battles
9 hours ago, husky7777 said:

Neustálé problémy s novou aktualizací !! Nenačítají se bonusy za bitvy,denní bonusy za přihlášení,se také nenačtou,hra se seká,zrychluje sama od sebe, denní úkoly jsou velmi těžce splnitelné z důvodů technických problémů,této aktualizace !!!!!

Nezapomněl sis přepnout z Coopu na Randoom? :Smile_hiding::Smile_teethhappy:

[T-N-T]
[T-N-T]
Players
159 posts
8,814 battles

Některé věci se mění, některé ne.

Spoiler

Inkedshot-18_07.10_20_58.41-0480_LI.thumb.jpg.3d95b445a43beb5acfc54cf55a2bcd8e.jpg

Chce to odborníka. Musí umět číst, psát a chápat o čem píše.

Spoiler

4aa0341512_58206336_o2.jpg

[WG-EU]
[WG-EU]
WG Staff
1,780 posts
3,349 battles
V 7/6/2018 v 8:49 husky7777 řekl/a:

Wow, zvláštní... to je poměrně hodně problémů, které se dle tvého popisu navzájem vylučují. Máš nějaký screen, či něco takového?

Inkedshot-18_07.10_20_58.41-0480_LI.thumb.jpg.3d95b445a43beb5acfc54cf55a2bcd8e.jpg

Chce to odborníka. Musí umět číst, psát a chápat o čem píše.

Odhalit skrytý obsah

kruci.. nahlásím, opravíme to :cap_like: někdo se domotal v hlavní a sekundární baterii

[WG-EU]
[WG-EU]
WG Staff
1,780 posts
3,349 battles

Kapitáni!

Děkujeme za vaše poznámky a přípomínky ohledně verze 0.7.6. Se zítřejším příchodem verze 0.7.7 zavírám toto vlákno :Smile_honoring:

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.