Jump to content
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
prozor

Maraton Indianapolis

156 comments in this topic

Recommended Posts

[KURLA]
Players
820 posts
10,740 battles
23 minutes ago, prozor said:

Nie wiem czy to błąd, czy nie, ale przy przerzucaniu dowódcy i tak muszę go przedszkolić. 

Teoretycznie możesz go przeszkolić na Indianapolis, ale nie musisz, a w praktyce wręcz nie powinieneś. Przeniesiony z okrętu drzewkowego na premkę kapitan będzie korzystał w pełni ze wszystkich perków i nabywał doświadczenie, a specjalizacja (przeszkolenie) pozostanie na okręcie drzewkowym, na którym też będziesz mógł pływać bez straty efektywności perków i nabijając doświadczenie. 

[PK]
Players
47 posts
5,067 battles
7.07.2018 o 01:34, prozor napisał:

Również dzisiaj do portu zawitał nowy okręt. :)

Mam i ja :Smile_coin:

Players
54 posts
7,027 battles

Od dzisiaj i u mnie w porcie. Myślałem, że nie zdążę, bo przechlałem pierwsze cztery misje, ale jakoś dałem radę. Została mi do zrobienia misja 25 - przynajmniej kontener wpadnie.

[H-M-F]
Beta Tester, Players
195 posts
3,915 battles

to ja zrobiłem 24 misje. na jedną nie miałem za bardzo czasu (i szczęście mi nie sprzyjało).

Indyk jest nawet znośny, ale w tym samym okresie dostałem Atlentę (wypadła z kontenera) i ona daje mi więcej frajdy (o ile rzuci mnie na topkę ;) )

[ISEN]
Players
167 posts
8,540 battles

Zrobiłem misję wczoraj, zdążylem Indiana zagrać jedną bitwę, ale powiem ,że jestem z niej zadowolony nawet chyba bardziej niż z Szarego. Daje radę łajba.

[BSW-F]
Players
1,039 posts
11,861 battles

A mnie zabrakło jednego zadania, które nagle - niby proste - stało się superniemożliwe do wypełnienia :Smile_sad:

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.