Jump to content
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
prozor

Maraton Indianapolis

156 comments in this topic

Recommended Posts

[H-M-F]
Beta Tester, Players
195 posts
3,923 battles

ja polecam Farraguta do tej misji z 150 trafieniami (trafić łatwo, gorzej wygrać ;) )

zestrzelenia - jak już wielu sugerowało - CV (kupiłem tier VI, stockowym z 1pkt kapitanem zrobiłem w 3 bitwy)

a co do "każdy powinien móc zrobić misję" - w sumie to każdy może

ja gram na tierach VI i VII (mam jedną VIII - Clevka mi dali) i większość misji zrobi się bez problemów.

Jest parę misji gdzie wyższy tier by pomógł - chociażby te 1750xp bazowego (czy też 70k dmg w zwycięskiej bitwie - nie miałem dużo czasu, 70k na tier VI i VII to relatywnie dużo - więc jej nie zrobiłem), ale 21 powinno dać się zrobić

[PLO]
Alpha Tester, In AlfaTesters
5,750 posts
28 minutes ago, Quosek said:

70k na tier VI i VII to relatywnie dużo - więc jej nie zrobiłem), ale 21 powinno dać się zrobić

70.000 bardzo przeciętna bitwa na Kadze czy Saipanie, Lyonem też bez problemu wejdzie.

Weekend Tester
548 posts

Misja na 150 trafień w końcu zrobiona... Cleveland na ogryzku dał radę kitrając się za górkami i strzelając z PP, żeby BB-czki za szybko nie odparowały.

[DV]
Players
84 posts
10,147 battles
12 hours ago, Greyshark said:

70.000 bardzo przeciętna bitwa na Kadze czy Saipanie, Lyonem też bez problemu wejdzie.

lol, pierwsze podejście Gnievnym i poszło, choć przyznam że szczęście dopisało- standardowo tak jedna na 3-4 bitwy wchodzi w te okolice.

Jak dla mnie wszystkie te misje są łatwe do zrobienia nawet na t6, misje na 30 samolotów zrobiłem dzisiaj w niecałą godzinę , 4 bitwy (2xpensa, 1x NO. 1xLyon),

Wg mnie takim trochę wyzwaniem na t6 może być 1750 pd(nie to ze się nie da zrobić, bo 2000+ bazowego robiłem na t4, ale wiadomo, RNG- musi siąść, jak nie- to problem.

No i może "zniszcz okręt i traf cytkę w zwycięskiej", ew "2pożary i 2 cytadele w zwycięskiej"- jak ma się pecha to nie podpasuje któryś z warunków...

Reszta to zwykła orka w polu...

Weekend Tester
548 posts

Misje nie powinny być zależne od teamu, tylko umiejętności gracza.

Bądź w pierwszej trojce lub na 1 miejscu w teamie?

Ok, ale frustruje mnie strasznie, gdy dodatkowo "wygraj..." :cap_cool:

• Funny 1

[TF16]
Moderator
4,132 posts
10,204 battles
Just now, SzybkiBolek said:

Misje nie powinny być zależne od teamu, tylko umiejętności.

Frustruje mnie strasznie, gdy pisze:"wygraj..." :cap_cool:

A czym różnią się gracze mający 40% WR od tych co mają 60%? Mnie się wydaje, że umiejętnościami.

Weekend Tester
548 posts

Tyle, że często możesz stawać na lufie, zagrać bitwę życia i tej bitwy nie wygrać, bo MM wrzucił Cię do teamu inteligentnych inaczej...

Wypełnij warunki misji i nie zalicz jej, bo twoja drużyna zwiedza krawędzie mapy próbując wpłynąć na sąsiednią albo spieprza, kiedy zobaczy wroga... Wkurza to nieziemsko.

Nie można zrobić misji polegającej na wbiciu X doświadczenia dowolnego kapitana, czy też X expa w grindzie dowolnego okrętu?

[TF16]
Moderator
4,132 posts
10,204 battles
8 minutes ago, SzybkiBolek said:

Tyle, że często możesz stawać na lufie, zagrać bitwę życia i tej bitwy nie wygrać, bo MM wrzucił Cię do teamu inteligentnych inaczej...

Wypełnij warunki misji i nie zalicz jej, bo twoja drużyna zwiedza krawędzie mapy próbując wpłynąć na sąsiednią albo spieprza, kiedy zobaczy wroga... Wkurza to nieziemsko.

Nie można zrobić misji polegającej na wbiciu X doświadczenia dowolnego kapitana, czy też X expa w grindzie dowolnego okrętu?

Takie misje właśnie potrafią oddzielić słabych graczy od dobrych. Misja pod tytułem wbij X doświadczenia wymaga tylko czasu. Misje mają sprawdzać umiejętności. Zresztą sam tak napisałeś:

15 minutes ago, SzybkiBolek said:

Misje nie powinny być zależne od teamu, tylko umiejętności gracza.

Jaka jest umiejętność wbicia np 10k doświadczenia z modyfikatorami? Biorę sobie "Tyrpica" kupuje "premkie" i jade 2 godziny w coopach. Gdzie tu umiejętności?
Ja rozumiem, że misje na podstawowego xp są trudne dla przeciętnego gracza... ale mamy 6 misji do opuszczenia. Więc smuteczku nie ma.

Weekend Tester
548 posts
39 minutes ago, Dark_Havoc said:

Jaka jest umiejętność wbicia np 10k doświadczenia z modyfikatorami? Biorę sobie "Tyrpica" kupuje "premkie" i jade 2 godziny w coopach. Gdzie tu umiejętności?
Ja rozumiem, że misje na podstawowego xp są trudne dla przeciętnego gracza... ale mamy 6 misji do opuszczenia. Więc smuteczku nie ma.

Mówimy o zadanym warunku "wygraj", co z deczka jest nieprezycyjne.

Zamiast tego powinno być: " znajdź się w zwycięskiej drużynie i traf 150 razy wroga..."

• Cool 1

[GROM-]
[GROM-]
Beta Tester
43 posts
12,848 battles

Nie rozumiem płaczu niektórych? Fugie daje okręt za darmo, trzeba tylko wypełnić misje jedne trudniejsze, inne banalne. Cebulak jednak marudzi: powinno być ta albo tak, bo team taki a taki itp., powinien być pewnie bez misji , za same posiadanie konta. Płaczkom na forum i tak by nie dogodził.   

[DV]
Players
84 posts
10,147 battles

W dodatku 5 z tych misji można opuścić...

Tej misji nie zrobią osoby naprawdę mało grające lub(i)  warzywa.

Alpha Tester
150 posts
2,969 battles

Znalazłem rano chwilkę czasu i udało się zrobić misję na 150 trafień za 4 podejściem (2x błyska, Szczors i Leander). Weszło by za 3 na Szczorsie, ale oczywiście BBrajankowi w NY z 16km do którego nawet nie strzelałem (jak nie więcej) trafiły się cytadelki :Smile_sceptic:

Weekend Tester
548 posts
9 hours ago, maciek001 said:

Nie rozumiem płaczu niektórych? Fugie daje okręt za darmo, trzeba tylko wypełnić misje jedne trudniejsze, inne banalne. Cebulak jednak marudzi: powinno być ta albo tak, bo team taki a taki itp., powinien być pewnie bez misji , za same posiadanie konta. Płaczkom na forum i tak by nie dogodził.   

Warunkiem koniecznym oprócz akceptacji regulaminu powinien być test na umiejętność czytania ze zrozumieniem.

Players
22 posts
808 battles

Dzisiaj rozpoczyna się kolejna misja. Trzeba znaleźć się w top 3 w zwycięskiej drużynie i do tego przetrwać. A więc trzy warunki do spełnienia. Pomysły? Osobiście będę próbował wbić to na tirpitzu, bo to mój najwyższy tier. :cap_haloween: 

Alpha Tester
150 posts
2,969 battles
3 hours ago, prozor said:

Dzisiaj rozpoczyna się kolejna misja. Trzeba znaleźć się w top 3 w zwycięskiej drużynie i do tego przetrwać. A więc trzy warunki do spełnienia. Pomysły? Osobiście będę próbował wbić to na tirpitzu, bo to mój najwyższy tier. :cap_haloween: 

Nope. Im niżej tym lepiej. 

Players
1 post
4,521 battles

Mam zrobione dziesięć misji a wymagane jest 21 czy zdążę się  załapać na Indianapolis?

[TF16]
Moderator
4,132 posts
10,204 battles
2 minutes ago, tinus said:

Mam zrobione dziesięć misji a wymagane jest 21 czy zdążę się  załapać na Indianapolis?

Maraton składa się z 26 misji. Wypełnienie 21 odblokowuje nagrodę główną. Masz 10 a zostało 12 jeszcze. Teoretycznie tak.

Players
22 posts
808 battles

1 hour ago, Dark_Havoc said:

Maraton składa się z 26 misji. Wypełnienie 21 odblokowuje nagrodę główną. Masz 10 a zostało 12 jeszcze. Teoretycznie tak.

A w praktyce będzie ciężko 

:D

Players
22 posts
808 battles
5 hours ago, ShogunNH said:

Nope. Im niżej tym lepiej. 

Niższym tierem w sensie? Mi się zdaje, że im wyżej, tym więcej expa bazowego. 

[TF16]
Moderator
4,132 posts
10,204 battles
6 minutes ago, SzybkiBolek said:

Widzę dziś, że algorytm upupiania działa bardzo dobrze.

Non stop przegrane bitwy.

Eee. Mnie wyszło za drugim podejściem.. w dodatku dwie następne bitwy były po 2k podstawowego... więc nie ma co się załamywać. Trzeba uczyć się dobrze grać.

Players
22 posts
808 battles
19 minutes ago, Dark_Havoc said:

Eee. Mnie wyszło za drugim podejściem.. w dodatku dwie następne bitwy były po 2k podstawowego... więc nie ma co się załamywać. Trzeba uczyć się dobrze grać.

Czym? 

[TF16]
Moderator
4,132 posts
10,204 battles
2 hours ago, prozor said:

Czym? 

Khabą i Alsace...

Z kontenerka wypadła mi misja na Simsa. :)
shot-18_06.25_14_57.24-0553.thumb.jpg.06abf4278ff3197c44d1932ffc52a969.jpg

[FWK]
Players
656 posts
9,893 battles
On 24.06.2018 at 7:18 PM, SzybkiBolek said:

Mówimy o zadanym warunku "wygraj", co z deczka jest nieprezycyjne.

Zamiast tego powinno być: " znajdź się w zwycięskiej drużynie i traf 150 razy wroga..."

Wybacz, ale jaka jest różnica?

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.