Jump to content
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
prozor

Maraton Indianapolis

156 comments in this topic

Recommended Posts

Players
22 posts
811 battles

Cześć. 

Jako, że nie znalazłem żadnego podobnego wątku do mojego, pozwoliłem sobie założyć ten temat. 

Chciałbym prosić Was o informacje nt. aktualnych misji, a konkretniej tego jak najłatwiej je wykonać ( np. Jaki okręt sobie najlepiej poradzi z daną misją). Aktualnie jesteśmy na etapie 30 zestrzeleń i trafienia 150x działami w wygranej bitwie. 

Z mojej strony mogę powiedzieć, że misje z samolotami mam jeszcze otwartą (22/30), a 150 razy trafiłem Clevelandem. Okręt ten nadaje się to obu zadań. Ma dobrą pelotkę i szybki reload dział. 

Dzielcie się proszę spostrzeżeniami i uwagami. Możemy również omawiać przyszłe misje. 

Czekam na wasze odpowiedzi.

[ISEN]
Moderator
4,462 posts
11,566 battles

Proszę bardzo. Misję na 150 trafień dobrze zrobić okrętem o szybkim przeładowaniu i/lub dużej ilości dział. Dobre są - Minotaur, Des Moisnes osobiście zrobiłem to na Chabarowsku.
Misje na zestrzelenia: bierze się dowolne lotnisko tieru 6+ i w jednym podejściu można to zrobić. Osobiście wziąłem japońską lotnie 6 tieru w konfiguracji 3+1+1 co dało dużo myśliwców.

Players
22 posts
811 battles

Akurat lotniskami w ogóle nie gram, tak więc jestem zmuszony prowokować wrogie lotniskowce do ataku. No i oczywiście liczyć na to, że się w ogóle trafią. A co powiesz o przyszłej misji z 100 modułami? Wydaje mi się to dość trudno. 

[TF16]
Players
1,914 posts
16,504 battles

Zarówno zestrzelenia jak i 15 trafień możesz zrobić Atlantą, Clevem, Minotaurem. Ja swoje samoloty i 150 trafień zrobiłem Atlantą w niemal jednej bitwie (24 samoloty). Było szalenie łatwo, bo z uwagi właśnie na misję, na VII trafiały się po dwa CV na stronę.

Players
22 posts
811 battles

A jak się przymierzasz do tej misji z uszkodzeniem 100 modułów? Cleveland, ob i jazda? :) 

Alpha Tester
152 posts
3,086 battles
1 minute ago, prozor said:

A jak się przymierzasz do tej misji z uszkodzeniem 100 modułów? Cleveland, ob i jazda? :) 

Biorę Duke'a ładuję HE, walę w BB z dobrą pelotka i w jedną bitwę mam misję zrobioną :P No dobra w 2 :P Te 150 trafień to pierwsza misja, którą odpuszczam. Za bardzo czasu na nią nie mam, a jest jednak trochę sytuacyjna. 

Players
22 posts
811 battles
2 minutes ago, ShogunNH said:

Biorę Duke'a ładuję HE, walę w BB z dobrą pelotka i w jedną bitwę mam misję zrobioną :P No dobra w 2 :P Te 150 trafień to pierwsza misja, którą odpuszczam. Za bardzo czasu na nią nie mam, a jest jednak trochę sytuacyjna. 

Powiem Ci tak. Jak wziąłem cleavelanda, modliłem się o jakąś mapę ze sporą ilością wysp. Ładnie się skitralem i czekam na pancerniki. Yamato, Missouri wystarczyły. Podlecialy za blisko i później pół bitwy na wstecznym, więc problemu nie było. :) 

[ISEN]
Players
175 posts
8,948 battles

150 trafień. Akizuki i po temacie. Samoloty- jak wyżej, lotnia albo cokolwiek z plotką i ro,biciem. Filozofii nie ma.

• Cool 1

[HOB]
Moderator
1,565 posts
6,565 battles

Przy misjach na zestrzelenia wpierw gra się czymkolwiek, a dopiero gdy zaczyna brakować czasu, a postęp niewielki - to wtedy się bierze coś z porządnym AA, ostatecznie lotnisko (tutaj spory tier wymagany).

Generalnie przy tego typu misjach należy się spodziewać większej ilości lotniskowców, zwłaszcza pierwszego dnia (bo po 2-3 bitwach już średnio tresowany szympans wykona tą misję). Warto na takie "minisezony" podmienić hydro na rozbicie jeśli jest taka możliwość.

Co do strzelania 150 razy - cokolwiek co dostatecznie długo przeżyje i strzela częściej niż 10 sekund. Świetnie się sprawdzi dowolny brytyjski krążek, od biedy rozdawane niegdyś Budynie, Farraguty, Lagalisoniery etc.

Weekend Tester
593 posts

Ogólnie kiedy widzę misję: wygraj... to krew się we mnie gotuje, bo wiem, że zacznie się seria porażek.

Misja na samoloty?

Proszę bardzo - japoński Ryjek w konfiguracji 3-1-1. Wygrana.

Zagrałem Cleve by wbić 150 trafień... i dwie wtopy.

Znowu lotnisko i 3 wygrane.

Biorę Perth i znowu wtopa.

Cleve i 2x wtopa.

Szlag by trafił...

Beta Tester
660 posts
10,557 battles

Ja to zrobiłem Altanką. Pierwsza misja ponad 200 trafień, druga misja cv uparło się na mnie, ale tylko 38 strąconych samolotów, więc żadnego medalu.

[ZGZ]
Weekend Tester
1,881 posts
9,510 battles
3 godziny temu, prozor napisał:

Ta misja to dopiero będzie? Bo nie kojarzę takiej. 

Players
651 posts
7,461 battles
23 minutes ago, Bang_Bang_Bum_Bum said:

Ta misja to fopiero będzie? Bo nie kojarzę takiej. 

Tak, będzie w przyszły weekend.

• Cool 1

[SWTP]
Players
1,096 posts
9,316 battles

150 trafień w Akizuki to było pół gry, a samoloty uzbieraja sie przy normalnej grze, miałem w pierwszej chwili stresa, że trzeba 30 w jednej, ale na raty to betka, zawsze coś wpadnie, jak ktoś nie gra CV, ale może zagrać w dywizji z CV to będzie szybciej.

[TF16]
[TF16]
Players
1,475 posts
18,598 battles

100 modułów rozwalić najlepiej jakimś plaskaczem HEków. Brytyjskie BB na przykład. 

• Cool 1

Alpha Tester
152 posts
3,086 battles

Ja 30 zestrzeleń zrobiłem w jednej bitwie na Shokaku, a na 150 trafień nie mam czasu teraz, bo może się uda w 1, a może też w 10 bitwie. Do tej pory miałem wszystkie zrobione i już nawet sobie z góry upatrzyłem te co nie będę robił (jak 1750 bazowego exp). Trzeba zrobić 21 misji i na tyle się nastawiam.   

Alpha Tester, In AlfaTesters
6,917 posts

Polecam Minotaura. 150 trafień to nie problem, wygrać bitwę, no tu już gorzej. Pierwsza próba:

Spoiler

m7VmnFR.jpg

Za drugą się udało :)

[QTANG]
Players
430 posts
5,111 battles

Z fartem, ale machnąłem obie misje za pierwszą bitwą na Atlancie. Pomogło mi zielone lotnisko, które ściągało na mnie wrogie eskadry :)

Weekend Tester
593 posts

Misje powinny być dla każdego, kto ma okręt VI tieru a nie zaawansowanych graczy, którzy mają kilka X w porcie albo premki na każdą okazję.

[ISEN]
Moderator
4,462 posts
11,566 battles
7 minutes ago, SzybkiBolek said:

Misje powinny być dla każdego, kto ma okręt VI tieru a nie zaawansowanych graczy, którzy mają kilka X w porcie albo premki na każdą okazję.

Przepraszam, ale czemu? Każdy ma dostać okręt 7 tieru za darmo? Bez wysiłku?
To jak chce za darmo wszystkie okręty, bo mam X tier i WG powinno zrobić maraton tak bym dostał wszystko za nic.

Zrobienie 21 misji z 26 oznacza, że można sobie odpuścić 5 misji. Właściwie to wszystkie te misje można robić 6 tierem. Kwestia umiejętności i zaangażowania.

• Cool 1
  • Funny 1

Players
22 posts
811 battles
1 hour ago, Dark_Havoc said:

Przepraszam, ale czemu? Każdy ma dostać okręt 7 tieru za darmo? Bez wysiłku?
To jak chce za darmo wszystkie okręty, bo mam X tier i WG powinno zrobić maraton tak bym dostał wszystko za nic.

Zrobienie 21 misji z 26 oznacza, że można sobie odpuścić 5 misji. Właściwie to wszystkie te misje można robić 6 tierem. Kwestia umiejętności i zaangażowania.

I czasu. A czasem go brak :cap_fainting:

[ISEN]
Moderator
4,462 posts
11,566 battles
4 minutes ago, prozor said:

I czasu. A czasem go brak :cap_fainting:

No i dla tych co mają czas jest maraton, a dla tych co nie mają - możliwość kupienia okrętu za gotówkę.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.