Jump to content
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
Sanepidi

[FDZ3] Rekrutuje

11 comments in this topic

Recommended Posts

[FDZ3]
Players
19 posts
6,639 battles

Witam wszystkich,

Klan FDZ3 otwiera rekrutacje.

Nasz Prime Time: po godzienie 18.

W weekend to juz od bialgeo rana, a koledzy co akurat wolne maja siedza czasem nawet calymi dniami:cap_happy:

Jak nas sie wystarczajaco zbierze to probujem grac na raz, dwa, trzy by sprobowac sil przeciw sobie albo wspolnie.

Klanowe prawie kazdy termin wykorzytujemy i traktujemy to jako dobra zabawe. W ostatnim sezonie doszlismy do Gold III.

Wymagania:

- minimum 16 lat albo granie z ojecem wspolnie.

- Mikrofon + Discord

- Poczucie humoru

- Wymagany min. 1 x Tier 9

Chetnych zapraszam do nas na discorda (https://discord.gg/jcJ7cgh) lub pisac wiadomosci  w grze na priv: "Sanepidi"; "Czebi65", "Lubartowiak" lub "Krzykam".

Przed przyjeciem obowiazkowe stawienie sie na krotka rozmowe i pare partyjek wspolnie.

Do zobaczenia na polu bitwy!:cap_rambo:

• Bad 1

[FDZ3]
Players
19 posts
6,639 battles

Drogi Kurczaku, Preszesie krzysku czy jak tam sie teraz zwiesz.

Jestes niczym choragiewka. Ciagle zmieniasz klany, zalezy jak Ci powieje.

FDZ-->Jakies tam wlasne klany--->Ares---> znowu FDZ. Jedyne co pamietam, ze wydawales sie na poczatku spoko, ale potem zaczales wycinac takie numery, ze jedyne jak to skwitowac moge: dziecinnie.

Tez bylem w FDZ i pamietam te ciagle glosowania, czy Cie przyjac "znowu":cap_wander:. Rowniez te kommentarze wielu czlonkow na temat twoich zachowan. Twoj aktualny komentarz tylko utwierdza mnie w moim przekonaniu o tobie.

Nie wiem kto obrazil @szparagus1 na czacie. Nie mozesz obwiniac zaraz calego klanu za zachowanie jednostek.

Osobiscie nie moge nic zlego o nim powiedziec. Sam @szparagus1 nigdy nie zwrocil sie do nas, ze go obrazono z naszej strony. To skad mozemy o takich rzeczach wiedziec?

Sam osobiscie go przepraszam jesli kiedykolwiek ktos go obrazil, w imieniu calego klanu.

Co do naszej nazwy. Jesli sie nie myle to nazywacie sie Fanatycy Dobrej Zabawy. My po prostu FDZ3. Nie wiem co to ma z wami wspolnego poza skrotem. Fakt jest taki, ze byla to wasza akademia. Z powodow ktore dobrze wam sa znane, a sczczegolnie TOBIE. Bo to ty rozwiazales FDZ2, w ten sposob pozbawiajac klan zgromadzonych bonusow. Ale nawet to ich nie zrazilo do FDZ. Dalej trwali u boku FDZtu. Dopiero brak zainteresowania ze strony Szefostwa FDZtu skierowal ich do opuszczenia FDZ.

Co do twoich obrazliwych slow to nawet sie nie mam zamiaru znizac sie do twojego poziomu i ich komentowac.

• Cool 1

[ZGZ]
[ZGZ]
Players
1,126 posts
13,130 battles

A jest jakieś rozwinięcie do FDZ3? Poważnie pytam.

[FDZ3]
Players
19 posts
6,639 battles
13 minutes ago, Marshal00 said:

A jest jakieś rozwinięcie do FDZ3? Poważnie pytam.

Po prostu nie ma:-).

Bez znaczenia. Bylo FDZ3 i zostalo tak.

Jak Prezes postawi to mozemy pomyslec o zmianie nazwy:-). W koncu prezes chetny nam postawic.

[FDZ3]
Players
1 post
6,372 battles
8 hours ago, _kurczak said:

Kiedy FDZ3 w końcu zdecyduje się na zmianę nazwy?

Prezesie Krzysiu , vel coś tam , czego nie pamiętam , ostatecznie Kurczaku  .... napisałeś do mnie  i nie tylko ( do wszystkich klanowiczów FDZ 3 ) post , który nazwę zaczepką , prowokacją i wypocinami. Kiedy zacząłeś mieszać w klanie FDZ , kombinowałęś , potem się ze wszystkim wysrałeś i poszedłeś w świat , cały klan FDZ , nawet nie chciał o Tobie rozmawiać . Pamiętam , bo sam  próbowałem Ciebie usprawiedliwiać . Teraz Koleżko włazisz na stare grunty za które Ktoś zapłacił  i śmiesz mieć roszczenia o to żeby zainwestowane w klan pieniądze wyrzygał tylko dlatego nże kolejny raz masz jakieś chore ambicje ?! Krzychu żałosne !  Jeśli były jakieś niewłaściwe zachowania wobec Was na czacie - wklejaj screeny a nie będziesz walił coś co być może przyjdzie Tobie do głowy. Opieramy się na faktach a nie na wymysłach .  Tyle ode mnie , pozdrawiam i życzę sukcesów . 

[TF16]
[TF16]
Players
110 posts
7,803 battles
50 minutes ago, _s1ash_ said:

Ferma Dzikich Zwierząt :cap_haloween:

Ja bym to rozwinął tak:

Farmio Do Zoo

Podobno rewolucja tam się rozwinęła w tym FDZ3 :cap_rambo:

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.