Jump to content
Sign in to follow this  
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
YabbaCoe

Seattle

6 comments in this topic

Recommended Posts

[IDDQD]
Weekend Tester
2,035 posts
5,701 battles

Sice jej zatím nemám, ale o jednu zkušenost se musím podělit.

 

Hodně jsem teď hrál Tashkenta. A jelikož byl víkend po 0.7.6 (představení Seattlu a Worchesteru), všude se to jimi hemžilo. No a teď ta zkušenost:

 

Velice brzy jsem zjistil, že se můžu s Tashkentem k Seattelu přiblížit na 9-10km, aniž by mi cokoli hrozilo. Stačí jen malinko kroutit kormidlem a ti chudáci vás netrefí. Až mi jich mnohdy bylo líto. Toto má jediné vysvětlení: ohromné obloučky a neuvěřitelně pomalá rychlost střel. Přesnost byla na druhou stranu dobrá.

 

Tak uvidíme, jak si Seattle povede proti jiným třídám lodí. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Players
13 posts
9,782 battles

To můžu potvrdit, trefit na 10+ km rychle plující a manévrující DD je dílem náhody. Herní styl je taková klasika," vidět a nebýt viděn" :-). Na přímou konfrontaci to prostě není.  

Share this post


Link to post
Share on other sites
[O-S-W]
Players
242 posts
11,936 battles

tak jsem dostal Seattle do fullu, odehrál cca 10 bitev a co k němu říct, je to prostě větší Atlanta (Cleveland) s rychleji pálícími děly a velmi dobrou AA. Chce to dobře znát mapy, najet s ním někam k ostrovu, který vás schová a přestřelíte ho, a pak sypat nepřítele tunami granátu. Jet s ním někam na volný moře moc ne, teda zpočátku bitvy rozhodně ne. Má malý spot, takže když vás něco spotne a vy nic nevidíte, je někde okolo DD a je v dosahu vašeho radaru, takže pak dáte radar a 50s chudáka DD honíte jak zajíce. Za mě zábavná loď, ale docela těžká na hraní. Wooster by měl být ještě zábavnější, tak to se na něj těším. Nevýhodou je slabý pancíř (pro bitevky jste jednohubka) a pak pomalé střely, než někam doletí je to doba. Při palbě na BB to není problém, ale trefit třeba plnou rychlostí plující a kajtující Zao je někdy problém. Ale jinak zábavná loď, mít s ní 80k+ damage není problém...

  • Cool 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
[IDDQD]
Weekend Tester
1,240 posts
14,088 battles

Skvelá loď. Presne ako píše @TimTaylorCz má super malý spot. Ten treba využívať na ničenie DD. Prípadne sa vďaka nemu dokážete dostať na miesta za ostrovy, prípadne do "slepých" miest súperov, kde dokážete solídne zatopiť svojimi HEčkami súperovým BB a CA. APčka sú tiež skvelé. Nakladajú devinovým BB cca 5k na salvu, ale odporúčam používať fakt len na menšiu vzdialenosť pod 8 km. Majú strašný oblúk a na AP dosť záleží, kde sa s nimi trafíte. Ak však túto loď dostanete do rúk a správne si vymanévrujete súperovu BB CA na tých 4-8km, tak dokážete rozstrieľať za minútu práve APčkami akéhokoľvek súpera.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Players
329 posts
8,436 battles

Nikdy viac ju hrať nebudem, ani som neveril, ale s DRAKEM sa mi hralo oveľa lepšie. Aby som dal 200 hitov a jeden oheň? Nie ďakujem. IFHE rework sa podaril, loď nemá penetráciu ani nevie zapaľovať. Nonstop spotnutý za ostrovom lietadlami. Proste nehrateľná loď. Hral som ju pred IFHE, teraz som hral ako reset línie kvôli tým výskumným bodom. Utopil som v nej cez 300k free XP. GJ WG well done. 

Share this post


Link to post
Share on other sites
Sign in to follow this  

×