Jump to content
Sign in to follow this  
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
YabbaCoe

Seattle

4 comments in this topic

Recommended Posts

[IDDQD]
Weekend Tester
1,779 posts
4,746 battles

Sice jej zatím nemám, ale o jednu zkušenost se musím podělit.

Hodně jsem teď hrál Tashkenta. A jelikož byl víkend po 0.7.6 (představení Seattlu a Worchesteru), všude se to jimi hemžilo. No a teď ta zkušenost:

Velice brzy jsem zjistil, že se můžu s Tashkentem k Seattelu přiblížit na 9-10km, aniž by mi cokoli hrozilo. Stačí jen malinko kroutit kormidlem a ti chudáci vás netrefí. Až mi jich mnohdy bylo líto. Toto má jediné vysvětlení: ohromné obloučky a neuvěřitelně pomalá rychlost střel. Přesnost byla na druhou stranu dobrá.

Tak uvidíme, jak si Seattle povede proti jiným třídám lodí. :)

Players
13 posts
7,654 battles

To můžu potvrdit, trefit na 10+ km rychle plující a manévrující DD je dílem náhody. Herní styl je taková klasika," vidět a nebýt viděn" :-). Na přímou konfrontaci to prostě není.  

[O-S-W]
Players
212 posts
10,359 battles

tak jsem dostal Seattle do fullu, odehrál cca 10 bitev a co k němu říct, je to prostě větší Atlanta (Cleveland) s rychleji pálícími děly a velmi dobrou AA. Chce to dobře znát mapy, najet s ním někam k ostrovu, který vás schová a přestřelíte ho, a pak sypat nepřítele tunami granátu. Jet s ním někam na volný moře moc ne, teda zpočátku bitvy rozhodně ne. Má malý spot, takže když vás něco spotne a vy nic nevidíte, je někde okolo DD a je v dosahu vašeho radaru, takže pak dáte radar a 50s chudáka DD honíte jak zajíce. Za mě zábavná loď, ale docela těžká na hraní. Wooster by měl být ještě zábavnější, tak to se na něj těším. Nevýhodou je slabý pancíř (pro bitevky jste jednohubka) a pak pomalé střely, než někam doletí je to doba. Při palbě na BB to není problém, ale trefit třeba plnou rychlostí plující a kajtující Zao je někdy problém. Ale jinak zábavná loď, mít s ní 80k+ damage není problém...

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.