Jump to content
Sign in to follow this  
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
YabbaCoe

Buffalo

3 comments in this topic

Recommended Posts

Players
133 posts
7,215 battles

Neviem ako ostatným, ale mne sa hrá s ním oveľa lepšie ako s Baltimore, keď bol na T9. Balti ma moc nebavil, neskúmal som na ňom ani zvýšený dostrel, lebo som chcel ušetriť XP, aby som bol čo najskôr na Des Moines-ovi. Malý dostrel som vyriešil zvýšením dostrelom vo vylepšeniach na slote č.6. Zatiaľ hrám takto aj Buffalo a celkom sa mi s ním darí a baví ma, tak rozmýšľam, či to nezmením a miniem XP aj na ten dostrel a v slote vymením potom vylepšenie dostrelu za rýchlejšie nabíjanie. Možno by bol potom ešte zábavnejší. 

Najväčšie plus oproti predchádzajúcemu T9 (Balti) je asi tá jedna veža vzadu naviac. Nad 10 km je trocha problém trafiť DD, kvôli tým oblúkom, ale tými 12-timi delami sa dá spraviť celkom pekná sprcha a nejaký ten granát ho často trafí a väčšinou vyradí nejaký modul alebo ho citeľne poškodí. Medzi spotom (s kapitánom a modulom na maskovanie)  a dosahom radaru je maličký rozdiel, takže sa dá veľmi dobre odhadnúť, kedy ho zapnúť. AP aj HE munícia je veľmi dobrá a účinná. Na mostíku mám Segala (teraz sa volá inak) a využívam na ňom zrýchlenú zmenu munície. Je tu super, keď za pár sekúnd máte prebité na účinnejšie granáty. Vďaka tomu sa dajú skvelo využiť chyby súpera.

Zatiaľ mám s ním len 20 hier a už som na skok od Des Moines. Pôvodne som chcel  T9 predať, ale teraz rozmýšľam, že by som si ho nechal.

[IDDQD]
Weekend Tester
1,790 posts
4,759 battles

Zatím jej mám velice krátce, tak v rychlosti:

Baltík byl super. Bavil mě. A tohle je Baltík s věží navíc a s healem. Že nemůže být špatný? Není. Boční 12-ti granátové salvy mě vážně baví. Hraju ho stejně jako Baltíka a ono to funguje dobře. Více snad napíšu později, až jej projedu.

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.